wszystkie artykuły z działu >> TARGI
01 maja 2017
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

OAZY ZIELENI - TREND MODNY RÓWNIEŻ NA TARGACH. Azuma Makoto dla NHK

スペシャル『人体ミクロの大冒険

Na przełomie marca i kwietnia 2014 tokijczycy mogli podziewać kolejną realizację, japońskiego florysty, genialnego Azuma Makoto [1976] – projekt scenografii stoiska dla firmy NHK スペシャル『人体ミクロの大冒険.

Azuma Makoto [1976] w każdej swojej pracy przekształca świat kwiatów i roślin w przestrzeń ekspresji artystycznej. Tym razem stworzony przez niego prostopadłościenny box dla NHK, który tworzyły transparentne półki z kompozycjami kwiatowymi przeniósł nas w niezwykły świat, japońskiego publicznego nadawcy radiowo-telewizyjnego. Projekt koncentrujował się na wykorzystywaniu kwiatów i roślin, znajdując dla nich unikalne i tajemnicze zastosowanie. Piękne formy, architektoniczne elementy i kompozycje to w przypadku Makoto każdorazowo estetyczne dzieła sztuki.

Stage design work for NHK Azuma Makoto, fot.: azumamakoto.com

Stage design work for NHK Azuma Makoto, fot.: azumamakoto.com

Stage design work for NHK Azuma Makoto, fot.: azumamakoto.com

NHK to japoński publiczny nadawca radiowo-telewizyjny. Firma została założony w 1926 roku. Wtedy to działał jeden kanał radiowy. Pierwszy kanał telewizyjny powstał w 1953 roku. Obecnie NHK nadaje: dwa kanały telewizyjne: NHK General TV.

Prace Azuma Makoto możecie odwiedzić na stronie AMKK i śledzić na Facebooku i Instragramie.

photo: Azuma Makoto

Więcej Artykułów o realizacjach Azumo Makoto:

Więcej artykułów z cyklu: 'OAZY ZIELENI - TREND MODNY RÓWNIEŻ NA TARGACH':

 

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.

Reklamy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.