Reklama

wszystkie artykuły z działu >> TARGI
01 czerwca 2016
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

BAU wyznaczają trendy na przyszłość. A Waszym zdaniem jak jest?

Największe światowe targi budowlane

Odbywające się co dwa lata w Monachium Targi BAU München to jedna z największych i najważniejszych imprez branży budowlanej w dziedzinie architektury, materiałów i systemów budowlanych. W dniach 19 -24 stycznia na powierzchni 180.000 m⊃2 swoje produkty i usługi prezentuje prawie 2 tysiące przedstawicieli i producentów materiałów i systemów budowlanych, w tym 43 renomowanych wystawców z Polski. Wiodącymi tematami BAU 2015 będą: inteligentny rozwój miasta, wykorzystywanie w sposób efektywny zasobów naturalnych i energii oraz człowiek i budynek. Spodziewanych jest ponad 230 000 zwiedzających (w tym 60 000 gości z zagranicy), ale także program imprez towarzyszących obejmujący specjalne pokazy oraz fora tematyczne.

Stoiska budowane w Monachium są imponujące. To jedna z imprez wystawienniczych, gdzie dominują niepowtarzalne trendy w zabudowie wystawienniczej. Sami zobaczcie.

BARLINEK S.A, BAU 2015, projekt i realizacja: Hanczar Studio Projektowe, fot. Alexei Sidelnikov / więcej >>>

Creative Collage. Amtico na BAU 2015, projekt: D'art Design Gruppe / więcej >>>

BAU 2015, Schüco exhibition stand was developed by German agency D'Art Design Gruppe from Neuss

stoisko Wiśniowski BAU 2015

stoisko Eternit BAU 2015

stoisko SCHMIDHUBER BAU 2015

stoisko WICONA BAU 2015

Sedak BAU 2015

więcej zdjeć w galerii >>

Polecamy również: Hanczar Studio projektuje dla Barlinka >>>

 

 

Specyfika targów BAU 2015

Organizatorzy imprez targowych mogą sobie zadawać pytanie, skąd takie zainteresowanie monachijską imprezą i gdzie jest podłoże sukcesu. Jedną z odpowiedzi na tak postawione pytanie może być fakt, że na trach BAU naprawdę mamy do czynienia z innowacjami w budownictwie, ponieważ wiele z rozwiązań dedykowanych budownictwu swoje debiuty ma właśnie na BAU. Ponadto formuła targów jest taka, że pozwala na wspólną wymianę doświadczeń wielu grup zawodowych: od producentów, poprzez rzemieślników, aż po architektów czy projektantów.

Organizatorzy stawiają na międzynarodowość swojej imprezy, o czym świadczy wzrastająca liczba zarówno wystawców, jak i gości spoza Niemiec, jakość, innowacje oraz rozwiązania na przykładzie których możemy zobaczyć jak poszczególne branże współgrają ze sobą. O wzrastającym zainteresowaniu targami świadczą liczby: w  2013 roku odnotowano 26-procentowy wzrost odwiedzających w stosunku do roku 2011. Jak będzie w roku 2015?

Polskie firmy na największych światowych targach budowlanych BAU 2015 w Monachium

Adam S H. Pedzich, AIB Sp. z o.o. S.K.A., BALEX METAL Sp.z.o.o., Baltic Wood S.A., Barlinek S.A., BUDMAT Bogdan Wiecek, BUDVAR Centrum Sp.zoo, Dako Fabryka Okien Sp. z o.o., Drutex S.A., Elwiz S.A., ENTRA sp. z o.o., Fair Packaging Sp.ZO.O.SP.K., Fakro Sp. z.o.o., FASADA Windows & Doors Sp. z o.o., Globau Sp. z.o.o., INVADO Spolka z.o.o., Izodom 2000 Polska Sp. z.o.o., Izopanel, Kadrew Sp.zo.o, Klinkier Przysucha S.A., Krysztalowy Swiat P.H.U., Megaron S.A., Mostostal-Met SP.Z.O.O., Novostrat Ps. z o.o., Pawotex Spolka Jawna, Plastbud, POLI-ECO SP.Z.O.O., Polish Windows and Doors Consortium, Polnische Industrie- und Handelskammer des Bauwesens, PPUH PINUS SP.J., Progress Eco, Renoplast GmbH, Rodex Sp. z.o.o., Saint-Gobain Polska Sp. z.o.o. Glassolutions Saint-Gobain, SEVEN limited partnership join-stock company, Stolbud Wloszczowa S.A., Stomil Sanok SA Sanockie Zaklady Przemyslu Gumowego, Unitech Sp. z o.o., Vitron, WA-BIS Dachzubehör, WEBA Sp. z o.o., Wiejak Sp Z.O.O., WISNIOWSKI Sp. z o.o.

Urszula Kałużna

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.

Reklamy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.