wszystkie artykuły z działu >> TARGI
21 sierpnia 2016
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

Przewrotna intryga Delta Light na Interieur 2012

Fascynującą gra form

Belgijska firma One-Night-Stands stworzyła ciekawą kreacje wystawienniczą dla firmy Delta Light, światowego lidera w oświetleniu architektonicznym, na targach Interieur 2012 w Kortrijk - Belgia. Powiedzieć kreacje wystawienniczą to troszeczkę za mało. Zostajemy wciągnięci w fascynującą grę. 

I chociaż całość wygląda bardzo nowocześnie - z zewnątrz nic nie zapowiada przewrotnej intrygi. Monolityczna przestrzeń robi wrażenie pustej. Zadajemy sobie pytanie: - Ale co chodzi? Zaskoczenie spotyka nas po wejściu do wnętrza. Architekci podważają tradycyjne podejście do ekspozycji. Lampy Delta Light oglądamy przez duże, okrągłe wycięcia w suficie. Przez każdy z otworów możemy oglądać inne instalacje produktów tej jednej z najważniejszych marek oświetleniowych na świecie. Niekonwencjonalny sposób ekspozycji sprawił, że stoisko wygląda jak gigantyczna luneta. Wrażenie to potęguje nisko umieszczony „Dach” - na wysokości… 1,86 metra.

Instalacja jest tak czysta w swojej formie i tak inteligentna, że dajemy się jak dzieci wprowadzić do świata piękna i światła. Ta mieszanka subtelnej atmosfery, elegancji, funkcjonalności i wzornictwa musi działać na nasze zmysły i podświadomość.

Co o tym myślicie?

Urszula Kałużna

✚ One-Night-Stands www.one-night-stands.be

___masz ciekawe realizacje - odezwij sie do nas: info@exspace.pl

 

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.

Reklamy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.