Reklama

wszystkie artykuły z działu >> FIRMY
17 maja 2016
wszystkie artykuły z działu >> FIRMY

Komunikowanie przez emocje. LEMIGO na targach SAWO 2016

Zaprojektowane żeby wyróżnić firmę…

28 kwietnia br. zakończyły się w Poznaniu targi SAWO 2016. Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO (26-28 kwietnia) stanowią  forum prezentacji najnowszych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej oraz wyposażenia dla służb ratowniczych. Udział w targach wzięło 230 firm z 23 państw - wśród nich polscy i międzynarodowi liderzy branży.

Oczywiście wszędzie tam, gdzie rozmawia się o najnowszych rozwiązaniach w branży, nie może zabraknąć dobrej architektury wystawienniczej. Z przyjemnością prezentujemy najciekawsze realizacje i intersujące rozwiązania wystawiennicze tragów SAWO 2016.

30. Edycja StandOUT. SAWO 2016. Informujemy że po targach odbywa się StandOUT. – konkurs na stoiska, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej.

 

Exspace zaprasza do wyrażania opinii! Głosować możecie tutaj >>. ZAPRASZAMY !

Firma Lemigo stworzyła na trwałe zapadającą w pamięć instalacje wystawienniczą. Z jednej strony monumentalność i powaga, a z drugiej lekkość i przyjazność. Każdy element architektury stoiska nawiązywał do produktów firmy. Stoisko znalazło się w finale konkursu StandOUT. SAWO 2016. O jego formie i wyjątkowych wizualnych rozwiązaniach opowiada Waldemar Kowalski, Dyrektor Działu Handlowego Lemigo.

Kreacja wystawiennicza LEMIGO

Przed przystąpieniem do projektowania przeprowadziliśmy dokładną analizę naszych wcześniejszych wystaw w których braliśmy udział. Chcieliśmy, aby targi SAWO były zwieńczeniem doświadczenia, które zbieraliśmy zarówno na polskiej jak i międzynarodowej arenie wystawienniczej. Wiedzieliśmy, że musimy zaprojektować stoisko, które nie tylko zachęci do odwiedzin, ale również odda charakter naszej działalności. W pierwszej fazie zdecydowaliśmy się na stoisko otwarte, które wręcz zapraszało do środka, a jednocześnie piętrowe – aby podkreślić, że nasza firmy systematycznie pnie się w górę w przeciągu ostatnich lat działalności. Oryginalnie zaprojektowana grafika na naszym stoisku miała być nie tylko nowoczesna, ale również miała oddać specyficzny charakter zarówno obuwia bezpiecznego firmy Lemigo jak i profesjonalnej kolekcji odzieży roboczej firmy Sara. Kluczowe w sukcesie było połączenie grafiki w taki sposób, aby pogodziła ona dwie firmy, tworzące na co dzień zupełnie inny produkt, mające jednak dokładnie sprecyzowaną ścieżkę swojej strategii marketingowej.

Lemigo SAWO 2016 / Projektant stoiska: BRAK STUDIO Cezary Brak

Lemigo SAWO 2016 / Projektant stoiska: BRAK STUDIO Cezary Brak

Lemigo SAWO 2016 / Projektant stoiska: BRAK STUDIO Cezary Brak / photo BRAK STUDIO

Lemigo SAWO 2016 / Projektant stoiska: BRAK STUDIO Cezary Brak / photo BRAK STUDIO

Charakterystyka firmy

Zakład Produkcji Obuwia „Lemigo” powstał w 1990 roku. Początek działalności wiązał się  głównie z produkcją i sprzedażą obuwia tekstylnego dla dzieci. Dzięki ogromnej pasji tworzenia nowych produktów i sukcesywnemu wdrażaniu nowoczesnych technologii,  firma bardzo szybko rozwinęła się i zdobyła uznanie nawet najbardziej wymagających klientów w kraju i za granicą. Roczna produkcja i sprzedaż wynosi  ok. 2 miliony par butów.   Potencjał technologiczny umożliwia produkcję ponad 2 milionów par  rocznie.  Obecnie w swojej ofercie Lemigo posiada szeroką gamę obuwia tekstylnego, a przede wszystkim  kalosze, śniegowce, profesjonalne obuwie myśliwskie i wędkarskie oraz specjalistyczne obuwie ochronne i robocze z tworzywa PCV i EVA. W ostatnich latach firma wprowadziła na rynek innowacyjne obuwie z super lekkiego tworzywa EVA. Charakteryzuje się ono trwałością, wysokim stopniem izolacji termicznej oraz bardzo dużą elastycznością nawet w ekstremalnie niskich temperaturach, sięgających -70ºC. Są to różnego typu kalosze oraz klapki.

Zdobyte doświadczenie pozwoliło firmie na rozszerzenie w tym roku profilu produkcji o obuwie wykonane z tworzywa PU. Dzięki temu, do swojej oferty firma  wprowadzi kalosze spełniające wymagania norm bezpieczeństwa. Wysoką jakość produktów Lemigo zapewnia nowoczesny park maszynowy, wykorzystywanie do produkcji trwałych i naturalnych  materiałów. Obuwie jest dystrybuowane do ponad 20 krajów na 4 kontynentach.

Wychodząc naprzeciw wymaganiom ochrony środowiska i jednocześnie dbając o nasze  środowisko naturalne, firma uruchomiła maszynę wykorzystującą najnowocześniejszą technologię recyklingu tworzyw sztucznych, co pozwoliło na minimalizację niezwracalnych odpadów poprodukcyjnych.

----------------

Lemigo jest firmą rodzinną, produkującą obuwie od ponad 25 lat. Dzięki ogromnej pasji tworzenia nowych wzorów i sukcesywnemu wdrażaniu nowoczesnych technologii, bardzo szybko zdobyliśmy uznanie nawet najbardziej wymagających klientów w kraju i za granicą. W obuwiu dziecięcym nic nigdy nie stanie się ważniejsze niż ochrona kształtującej się stopy, która jest nieustannie w ruchu. Dlatego istotne dla nas jest stosowanie naturalnych materiałów i elastycznych tworzyw. Specjalnie zaprojektowane spody gwarantują komfort i lekkość. Pragniemy aby dzieci w naszym obuwiu czuły się nie tylko wygodnie ale i modnie. Dlatego w trakcie projektowania nasi konstruktorzy opierają się na najnowszych trendach mody. Wysoką jakość naszych produktów zapewnia nowoczesny park maszynowy oraz wykorzystywanie materiałów głównie polskich producentów.

Zapraszamy do współpracy i zapoznania się z naszą najnowszą ofertą.

www.lemigo.eu

<a href="http://www.le

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.