Reklama

wszystkie artykuły z działu >> DORADZAMY
10 czerwca 2016
wszystkie artykuły z działu >> DORADZAMY

KlempSystem. Konstrukcje reklamowe do samodzielnego montażu!

Firma Reklamowekonstrukcje.pl oferuje nowatorski system KlempSystem do budowy wszelakich konstrukcji reklamowych i wystawienniczych.

Wieloletnia praca w branży reklamowej i wystawienniczej w skali ogólnokrajowej i międzynarodowej pozwoliła firmie zdobyć doświadczenie i niebagatelną wiedzę. W ofercie Reklamowekonstrukcje.pl znajdziecie kompleksowe projektowanie i wykonywanie powierzchni reklamowych zarówno małego i wielkiego formatu jak i konstrukcje do aranżacji przestrzeni wystawienniczych czy eventowych.

Firma jest producentem konstrukcji reklamowych ściennych i wolnostojących, o różnych kształtach i rozmiarach. Konstrukcje wykonane są z aluminium i służą do montażu banerów. Doskonale się sprawdzają jako tablice informacyjne, szyldy reklamowe i stoiska wystawiennicze. Sprawdzone również przy reklamach wielkoformatowych. Każda rama może być dowolnie dostosowana do własnych potrzeb. Można je stosować zarówno w pomieszczeniach lub na otwartej przestrzeni. Zaletą systemu KlempSystem jest łatwy montaż, demontaż i przeniesienie go na inne miejsce.

Konstrukcje reklamowe do samodzielnego montażu można zamawiać w firmowym sklepie internetowym. Oferta dedykowana jest w szczególności dla agencji reklamowych, drukarni wielkoformatowych, firm zajmujących się reklamą zewnętrzną (outdoor) i firm zajmujących się aranżacją przestrzeni wystawienniczych i eventowych. Możliwe jest zamówienie konstrukcji w praktycznie każdym rozmiarze.

Konstrukcje reklamowe naścienne!

Konstrukcje reklamowe naścienne!

Konstrukcje reklamowe naścienne!

Konstrukcje reklamowe naścienne!

Konstrukcje wystawiennicze!

Konstrukcje wystawiennicze!

Konstrukcje wystawiennicze!

KlempSystem do budowy konstrukcji reklamowych i wystawienniczych! 

KlempSystem do budowy konstrukcji reklamowych i wystawienniczych!

Informacje na temat systemu KlempSystem

Konstrukcje reklamowe KlempSystem budowane są poprzez łączenie rur stalowych lub aluminiowych za pomocą specjalnych złączy. U podstaw założeń projektowych systemu KlempSystem leży zasada realizacji szybkiego i łatwego sposobu łączenia rur. Do montażu Klempsystem nie wymagane są specjalne umiejętności czy narzędzia. Złącza po prostu nakłada się na rurę i dokręca kluczem sześciokątnym.

KlempSystem do budowy konstrukcji reklamowych i wystawienniczych!

Złącza KlempSystem zostały zaaprobowane przez TÜV - europejski, wiodący i niezależny instytut badawczy. Maksymalne dopuszczalne obciążenie każdej kształtki zostało określone w Certyfikacie TÜV.

Projektowanie konstrukcji reklamowych

Naszkicuj konstrukcję, którą chcesz wykonać, a następnie dobierz stosowne złącza. Jeśli nie wiesz jak to zrobić rzuć okiem na przykładowe realizacje lub poczytaj artykuły na firmowym blogu gdzie krok po kroku znajdziecie wyjaśnienie w jaki sposób wykonać daną konstrukcję. Firma oferuje również praktyczne wsparcie przy projektowaniu konstrukcji reklamowych i wystawienniczych dla swoich klientów.

Jeśli macie jakieś pytania lub wątpliwości prosimy zapoznać z artykułami na blogu lub skontaktować się z centrum obsługi klienta. Firma służy pomocą na każdym etapie realizacji.

www.reklamowekonstrukcje.pl

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.