Reklama

wszystkie artykuły z działu >> DORADZAMY
13 lipca 2016
wszystkie artykuły z działu >> DORADZAMY

Zdobądź dotację na targi z przewodnikiem Pfleiderer

Kto może sięgnąć po pomoc i jak ją uzyskać?

Nigdy dotąd, polska branża meblarska nie miała tak wielu możliwości rozwoju z wykorzystaniem funduszy europejskich. Teraz, dzięki nim, meblarze mogą otrzymać nawet do 85% refundacji kosztów udziału w ważnych imprezach targowych na świecie. Jak zdobyć te środki? Jak przebrnąć przez setki stron dokumentacji i wytycznych? Jakie wydatki można objąć projektem? Pomoże w tym specjalny przewodnik przygotowany na zlecenie firmy Pfleiderer przez specjalistów z B+R Studio.

REKLAMA

Polska branża meblowa od lat zaliczana jest do ścisłej czołówki światowego meblarstwa. Produkujemy, i co ważne - eksportujemy - dużo i coraz więcej. Teraz przed polskimi producentami mebli otwierają się kolejne drzwi. Ci, którzy chcą i planują sprzedawać swoje produkty na dalekich rynkach mają szansę na uzyskanie pomocy w realizacji tych planów. Jak? Pfleiderer pomoże zdobyć to wsparcie.

Dzięki wsparciu z Unii Europejskiej, meblarze znad Wisły mogą ubiegać się o dofinansowanie obecności na najważniejszych międzynarodowych imprezach targowych, które tak często okazują się być pierwszym krokiem do nawiązywania kontaktów i relacji handlowych z partnerami z zagranicy. Warunkiem jest uwzględnienie w strategii rozwoju firmy eksportu do takich krajów jak: Chiny, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Turcja, USA, Rosja, Kazachstan lub Indie. Wnioskować można o dofinansowanie udziału w wystawach m.in. w: Kolonii, Mediolanie, Paryżu, Birmingham, a także wielu innych imprezach targowych, kongresach, seminariach i konferencjach. Poziom refundacji może wynieść od 50% do nawet 85%.

Obok takiej okazji nie można przejść obojętnie. Kto może sięgnąć po pomoc i jak ją uzyskać?

Pfleiderer postanowił pomóc swoim partnerom znaleźć odpowiedzi na te pytania i wystąpił z pomysłem stworzenia specjalnego przewodnika. Polscy producenci mebli znajdą w nim praktyczne i pomocne wskazówki jak uzyskać dodatkowe środki na rozwój firm i realizację planów sprzedażowych. Przewodnik w czytelny i syntetyczny sposób wyjaśnia wszystkie zagadnienia dotyczące Poddziałania 3.3.3 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój „Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych - Go to Brand“, (realizowanego w ramach Osi Priorytetowej III: „Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach“, Działanie 3.3: „Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw“).

Teraz, każdy zainteresowany przewodnikiem może go bezpłatnie ściągnąć ze strony internetowej firmy Pfleiderer - www.pfleiderer.pl

Link: www.pfleiderer.pl 

Zapraszamy do korzystania!

----------------

Poradnik Przygotowany został pod kierownictwem dr inż. Tomasza Wiktorskiego

Autorzy:

Tomasz Wiktorski, B+R Studio Analizy Rynku Meblarskiego / www.brstudio.eu
Ewa Strużyńska, B+R Studio Analizy Rynku Meblarskiego
Joanna Kucharska, Opolskie Centrum Rozwoju Demokracji FRDL

Alicja Szwiec, Opolskie Centrum Rozwoju Demokracji FRDL
Tomasz Nawara, Opolskie Centrum Rozwoju Demokracji FRD

 

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.