Reklama

wszystkie artykuły z działu >> FIRMY
07 września 2016
wszystkie artykuły z działu >> FIRMY

Koniec gwaru, szumu i pogłosu ! Zobaczcie nowe Fluffo dla biur

'Fluffo dla biur' -  elegancki design i doskonałe właściwości pochłaniania dźwięku

Fluffo Fabryka Miękkich Ścian to polski producent niepowtarzalnych i jedynych w swoim rodzaju miękkich paneli ściennych, które oprócz funkcji użytkowej pochłaniania dźwięku, pełnią również rolę niebanalnej ozdoby ściennej.

Fluffo właśnie poszerzyło swoją ofertę o linię nowych produktów stworzonych z myślą o wnętrzach biurowych. Nowości to trudnopalne, dekoracyjne panele ścienne dla biur, ekrany akustyczne, wygłuszające nakładki na ścianki rozdzielające biurka oraz panele 3D na przeszklone ściany. Wszystkie produkty łączy wspólna cecha – elegancki, spójny design oraz doskonałe właściwości pochłaniania dźwięku.

Biuro drugim domem

W pracy spędzamy większą część dnia, można więc śmiało powiedzieć, że biuro stało się drugim domem. Warto więc zadbać o stworzenie w nim warunków zapewniających nam dobre samopoczucie i komfort pracy.

REKLAMA


Zła akustyka pomieszczeń rozprasza i przeszkadza. Do hałasu i gwaru nie można się przyzwyczaić, na walkę z nim nasz organizm zużywa bardzo dużo energii. Negatywny wpływ hałasu we wnętrzu można ograniczyć poprzez stosowanie odpowiednich produktów i materiałów dźwiękochłonnych.

We wprowadzonej właśnie na rynek nowej linii produktów Fluffo dla biur, producent proponuje niestandardowe i innowacyjne rozwiązania. Wszystkie opierają się na dwóch filarach: zastosowaniu spójnego designu, przetłumaczonego na każdy z nowych produktów oraz zastosowaniu materiałów, które doskonale pochłaniają dźwięk.

Co nowego?

Każdy z produktów nowej linii Fluffo dla biur dostępny jest w pięciu klasycznych kształtach i 52 autorskich kolorach. Daje to nieograniczone możliwości aranżowania stref funkcjonalnych w przestrzeni biurowej, wydzielanych za pomocą wybranego koloru bądź kształtu.

Nowa linia 'Fluffo dla biur':

Trudnopalne panele ścienne, wykonane ze sprasowanej wełny mineralnej pokrytej aksamitną fakturą Fluffo. Panele te spełniają wymóg trudnopalności, według obowiązującej normy budowlanej PN-EN 13501-1+A1:2010.

Innowacyjnych panele na szkło (które, dzięki przemyślanej konstrukcji można mocować do szklanych ścian i szyb okiennych).

Ekrany akustyczne w postaci solidnych brył, pozwalających wydzielać przestrzeń w dużym open space.

Ekrany akustyczne w postaci paneli na ścianki rozdzielające biurka, do przyklejenia na stałe lub w wersji mobilnej.

Fluffo znowu zaskoczyło innowacyjnym połączeniem estetyki i funkcji użytkowych swoich produktów. Nowe produkty pozwolą nie tylko udekorować biuro ale stworzyć w nim przyjazną, wolną od gwaru i hałasu przestrzeń do pracy.

Więcej informacji: www.fluffo.pl 

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.

Reklamy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.