Reklama

wszystkie artykuły z działu >> FIRMY
27 października 2016
wszystkie artykuły z działu >> FIRMY

PROFIm na Orgatec 2016

„Beautifully functional” - bo piękno i funkcjonalność to dwie strony tego samego medalu

"Wierzymy, że piękno i funkcjonalność to dwie strony tego samego medalu, dwie nierozłączne ikony. Nasze produkty nie są kompromisem - są po prostu piękne i funkcjonalne. Dlatego motywem przewodnim naszej obecności na targach Orgatec 2016 było hasło „Beautifully functional”.

Firma Profim na targach Orgatec, największych światowych targach wyposażenia przestrzeni biurowych, obecna była już po raz dziesiąty. Na tą edycje targów Profim przygotowała aż 7 premierowych kolekcji oraz kilka już istniejących w zupełnie nowych odsłonach. Był to szeroki wachlarz mebli począwszy od ergonomicznych foteli pracowniczych o wyjątkowo eleganckiej i przemyślanej formie, poprzez wysublimowane zestawy soft seating i kompaktowe fotele do stref spotkań, aż po multifunkcjonalne krzesła konferencyjne. Najnowsze kolekcje zaprojektowane zostały m.in. przez Paula Brooksa, ITO Design oraz Christophe’a Pillet.

Stoisko o powierzchni 500 m2  miało charakter otwarty. Minimalistyczny design bez zbędnej zabudowy ograniczającej przestrzeń wpisała się idealnie w najnowsze trendy wystawiennicze: lekkość, brak ciężkich ścian, delikatne i ażurowe odgrodzenie części spotkań od ciągu komunikacyjnego i jasne elementy wystroju. Całość stanowiła doskonałe tło dla różnokolorowych tapicerek kolekcji.

Niech Państwa nie zmyli subtelność i minimalizm zabudowy stoiska Profim. Firma nad takim wizerunkiem stoiska pracowała intensywnie przez kilka miesięcy. To, że mniej znaczy więcej wiemy od bardzo dawna. A o tym jak trudno sprostać tej zasadzie wiedzą tylko projektanci i wystawcy, którzy potrafią w tak wymagający sposób podchodzić do prezentacji produktów i marki na targach.

Photos Exspace, Profim

www.profim.pl

--------------

o targach Orgatec

ORGATEC to największe targi wyposażenia przestrzeni biurowych, odbywające się co dwa lata w Kolonii. Zgodnie z hasłem tegorocznej edycji "Creativity works”, która odbywała się dniach 25–29 października, wystawcy prezentowali najciekawsze rozwiązania meblowe z całego świata, które nadążają za zmieniającym się stylem i środowiskiem pracy.

Premierowe produkty światowych projektantów odpowiadające na wyzwania współczesnych biur to nie tylko komfortowe wyposażenie miejsc pracy, ale także KNOW-HOW dotyczące ich aranżowania. Orgatec to przede wszystkim międzynarodowa platforma prezentacji idei i rozwiązań dla nowoczesnych środowisk pracy.

Wśród prawie 600 wystawców z 40 krajów swoje najnowsze propozycje prezentowało 15 firm z Polski: Grupa Nowy Styl, Balma, Noti, Bejot, MDD, Furniko, Maro, Heritus, profim, Mikomax, Ergomaster, Sella, Husch Creative Design Group, Maxbet i Karon.

 

 

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.

Reklamy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.