Reklama

wszystkie artykuły z działu >> FIRMY
26 października 2016
wszystkie artykuły z działu >> FIRMY

Balma na Orgatec 2016

Pasja jest tym co napędza do działania

Na największych targach wyposażenia przestrzeni biurowych – ORGATEC 2016 – odbywających się w Kolonii w dniach 25–29.10, można zaobserwować najciekawsze rozwiązania meblowe z całego świata. Balma w Kolonii zaprezentowała nowości produktowe i nowe wykończenia oraz KNOW-HOW dotyczące aranżowania przestrzeni.

Współcześnie obserwujemy szereg zmian dotyczących tego w jaki sposób oraz gdzie pracujemy. Coraz częściej chcemy pracować w zgodzie z samym sobą. Dlatego w pracy dbamy o zdrowie, dobre samopoczucie, relacje. Nauczyliśmy się jak ważny jest ruch. Pracujemy przy biurkach z regulacją wysokości, wzmacniamy mięśnie na specjalnie do tego przeznaczonych pufach czy piłkach, dokumenty z drukarki odbieramy na drugim końcu korytarza, na powrót wymieniamy się informacjami ze współpracownikami twarzą w twarz. Wszystko po to, żeby zachować równowagę również w pracy. System Balma PLUS jest idealną odpowiedzią na potrzeby inwestorów oraz pracowników. PLUS to narzędzie na miarę współczesnych czasów.

Kontynuując holistyczne myślenie o środowisku pracy z człowiekiem w centrum, Balma poszła o krok dalej i zapytaliła o satysfakcję człowieka pracującego.  O to jakie czynniki sprawiają, że pracując czujemy się szczęśliwi. Niewątpliwie System Balma PLUS pomaga kreować środowisko przyjazne pracownikom. Komfort akustyczny, możliwość dopasowania do indywidualnych preferencji, miękkie, tapicerowane elementy Systemu, biurka z elektryczną regulacją wysokości, bogactwo akcesoriów umożliwiających personalizację, wszystko to sprawia, że mamy możliwość pracować naprawdę po swojemu.

Na targi w Kolonii Balma przygotowała również premierę nowej lady, która swoją czystą, geometryczną formą przywodzi na myśl doskonałe rzemiosło pracy, dbałość o detal i prawdziwą precyzję wykonania.

Kiedy robimy to co lubimy, potrafimy poświęcić się czemuś bez reszty. Pasja jest tym co napędza do działania. Pasją firmy Balma jest pomaganie w tworzeniu środowiska pracy, w którym człowiek poczuje harmonię z samym sobą i otaczającym go światem. W tym roku na ekspozycji Balma pojawiły się rośliny. Otwarcie się na naturę w miejscu pracy to metafora tego jak istotne jest zachowanie harmonii. Obcowanie z naturą poprawia nastrój, działa kojąco na zmysły, oczyszcza powietrze ze szkodliwych dla zdrowia toksyn, stymuluje do działania. Monochromatyczne stoisko Balma z meblami w odcieniach zieleni dopełnione zielonymi ścianami i roślinnością przyciągało uwagę swoją przyjazną formą i drewnianym, ciepłymi elementami.

www.balma.pl

Photos Exspace

-------------------      

ORGATEC to największe targi wyposażenia przestrzeni biurowych odbywające się co dwa lata w Kolonii, w tym roku trwają od 25 do 29 października. Wystawcy, zgodnie z hasłem „Creativity works”, pokazują najciekawsze rozwiązania meblowe z całego świata, które nadążają za zmieniającym się stylem i środowiskiem pracy. Podczas poprzedniej edycji na targach gościło 51 000 osób ze 123 krajów. Powierzchnia wystawiennicza obejmowała 105000 m².

Wśród prawie 600 wystawców z 40 krajów swoje najnowsze propozycje prezentowało 15 firm z Polski: Grupa Nowy Styl, Balma, Noti, Bejot, MDD, Furniko, Maro, Heritus, profim, Mikomax, Ergomaster, Sella, Husch Creative Design Group, Maxbet i Karon.

 

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.