wszystkie artykuły z działu >> TARGI
26 października 2016
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

Jak ważny jest materiał z którego zbudowane jest stoisko? Balma na Orgatec 2016

Odwiedzając targi pozostajemy w stałym kontakcie z tym, co nas otacza. Nawet jeżeli świadomie wybieramy cel naszych spotkań czy wędrówek po targach to nasze myśli biegną ku przestrzeniom, które inspirują. Jak ważny jest materiał z którego zbudowane jest stoisko?

Większość stoisk, żeby nie powiedzieć ‘prawie wszystkie’ wykorzystuje jako główny budulec pomalowaną płytę pilśniową lub stolarską - upodabniając się do siebie. Co się stanie gdy zamiast pomalowanej płyty pilśniowej czy stolarskiej użyjemy sklejki, sklejki przetworzonej lub płyty drewnopochodnej.

Pasja jest tym co napędza do działania. Na największych targach wyposażenia przestrzeni biurowych – ORGATEC 2016 – odbywających się w Kolonii w dniach 25–29.10, można zaobserwować najciekawsze rozwiązania meblowe z całego świata. Balma w Kolonii zaprezentowała nowości produktowe i nowe wykończenia oraz KNOW-HOW dotyczące aranżowania przestrzeni.

Współcześnie obserwujemy szereg zmian dotyczących tego w jaki sposób oraz gdzie pracujemy. Coraz częściej chcemy pracować w zgodzie z samym sobą. Dlatego w pracy dbamy o zdrowie, dobre samopoczucie, relacje. Nauczyliśmy się jak ważny jest ruch. Pracujemy przy biurkach z regulacją wysokości, wzmacniamy mięśnie na specjalnie do tego przeznaczonych pufach czy piłkach, dokumenty z drukarki odbieramy na drugim końcu korytarza, na powrót wymieniamy się informacjami ze współpracownikami twarzą w twarz. Wszystko po to, żeby zachować równowagę również w pracy. System Balma PLUS jest idealną odpowiedzią na potrzeby inwestorów oraz pracowników. PLUS to narzędzie na miarę współczesnych czasów.

Kontynuując holistyczne myślenie o środowisku pracy z człowiekiem w centrum, Balma poszła o krok dalej i zapytaliła o satysfakcję człowieka pracującego.  O to jakie czynniki sprawiają, że pracując czujemy się szczęśliwi. Niewątpliwie System Balma PLUS pomaga kreować środowisko przyjazne pracownikom. Komfort akustyczny, możliwość dopasowania do indywidualnych preferencji, miękkie, tapicerowane elementy Systemu, biurka z elektryczną regulacją wysokości, bogactwo akcesoriów umożliwiających personalizację, wszystko to sprawia, że mamy możliwość pracować naprawdę po swojemu.

Na targi w Kolonii Balma przygotowała również premierę nowej lady, która swoją czystą, geometryczną formą przywodzi na myśl doskonałe rzemiosło pracy, dbałość o detal i prawdziwą precyzję wykonania.

Kiedy robimy to co lubimy, potrafimy poświęcić się czemuś bez reszty. Pasja jest tym co napędza do działania. Pasją firmy Balma jest pomaganie w tworzeniu środowiska pracy, w którym człowiek poczuje harmonię z samym sobą i otaczającym go światem. W tym roku na ekspozycji Balma pojawiły się rośliny. Otwarcie się na naturę w miejscu pracy to metafora tego jak istotne jest zachowanie harmonii. Obcowanie z naturą poprawia nastrój, działa kojąco na zmysły, oczyszcza powietrze ze szkodliwych dla zdrowia toksyn, stymuluje do działania. Monochromatyczne stoisko Balma z meblami w odcieniach zieleni dopełnione zielonymi ścianami i roślinnością przyciągało uwagę swoją przyjazną formą i drewnianym, ciepłymi elementami.

www.balma.pl

Photos Exspace

Więcej artykułów z cyklu: 'OAZY ZIELENI - TREND MODNY RÓWNIEŻ NA TARGACH':

 

Więcej Artykułów nt.: "Jak ważny jest materiał z którego zbudowane jest stoisko?"

 

 

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.

Reklamy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.