Wizytówki

Reklama

wszystkie artykuły z działu >> FIRMY
20 listopada 2016
wszystkie artykuły z działu >> FIRMY

Przepiękne stoisko Dinesen na Orgatec 2016 w ramach platformy „WORK” by Vitra

Szczerze? Nie pamiętam kiedy jakieś stoisko zrobiło na mnie tak piorunujące wrażenie.

Targi Orgatec to nie tylko premierowe produkty światowych projektantów odpowiadające na wyzwania współczesnych biur. Orgatec (tegoroczna edycja: 25–29 października) to też wybitne wystawy aranżowane i kuratorowane przez największe nazwiska i znane instytucje.

Vitra na tegorocznej edycji Orgatec zaprezentowała platformę "WORK", niezwykle ciekawy projekt do którego zaprosiła wybrane firmy z którymi dzieliła przestrzeń wystawienniczą w hali nr 5. Na  wystawie mogliśmy oglądać wybrane, najlepiej zaprojektowane produkty i usługi takich firm jak: Archilogic, art aqua, Artek, bulthaup, Dinesen, Gantner, IdeaPaint, Kvadrat, Kvadrat Soft Cells, Laufen, Mercedes-Benz, Ruckstuhl, Samsung, Swisscom i Wästberg.

Ekspozycje wystawiennicze partnerów Vitra były zróżnicowane i często bardzo atrakcyjne. Wśród tych, które robiły największe wrażenie na odwiedzających było stoiska Dinesen.

 

Dinesen to rodzinna duńska firma, gdzie miłość do drewna i szacunek dla przyrody były przekazywane z pokolenia na pokolenie. Na Orgatec, celem prezentacji Dinesen było pokazanie, jak miękka konsystencja i naturalny wygląd drewna litego może przyczynić się do inspirującej atmosfery w nowoczesnym biurze lub innych przestrzeniach komercyjnych.

Głównym elementem wystroju stoiska Dinesen był piękny i pachnący i długi pień drzewa z korą. Biegł on ukośnie przez całe wnętrze stoiska powodując zachwyt w oczach wszystkich odwiedzających wystawę „WORK”. Tylna część pnia była obrobiona i to tam znajdowała się lada. Duże wrażenie robił ekran wbudowany w cienki drewniany blat lady. Architektura stoiska: podłogi, panele ścienne i materiał sufitu wykonana była z tego samego drzewa, które było zaprezentowane na wystawie.

Szczerze? Nie pamiętam kiedy jakieś stoisko zrobiło na mnie tak piorunujące wrażenie. Piękne! To słowo przyszło mi do głowy jak pierwszy raz spojrzałam na tą niezwykła ekspozycję.

www.dinesen.com

Photos Exspace

Więcej Artykułów nt.: "Jak ważny jest materiał z którego zbudowane jest stoisko?"

 

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.