Reklama

wszystkie artykuły z działu >> FIRMY
03 grudnia 2016
wszystkie artykuły z działu >> FIRMY

Rekordowa ekspozycja PRONAR na targach POL-ECO-SYSTEM 2016

Wielkie stoiska to wielkie wyzwania

Kolejna edycja Międzynarodowych Targów Technologii i Produktów dla Zrównoważonego Rozwoju i Usług Komunalnych POL ECO SYSTEM (11-14.10.2016, Poznań) za nami. Tegoroczna edycja pod wieloma względami była dla firmy PRONAR wyjątkowa. 3000 m2 – cały pawilon 5A na Międzynarodowych Tragach Poznańskich - taka ilość powierzchni miała zostać zagospodarowana. Wielkie stoiska to wielkie wyzwania. Niezwykle ważne dla firmy działającej globalnie i prezentującej się na prestiżowych targach jest świadome komunikowanie kompetencji i wyróżnianie się poprzez swoje mocne strony. Stoisko PRONAR zrealizowane na targach POL ECO SYSTEM 2016 w Poznaniu to doskonała synergia pomiędzy architekturą i produktem. Zrównoważone zestawienie elementów sprawia, że prezentacja marki PRONAR jest spójna zarówno jeżeli chodzi o komunikowanie najważniejszych wartości firmy jak i prezentacje produktu. Oferta firmy PRONAR: kilkadziesiąt maszyn, takich jak: ciągniki i przyczepy, posypywarki i zamiatarki drogowe, pługi do odśnieżania i odśnieżarki, wysięgniki, mobilne przesiewacze bębnowe i rozdrabniacze wolnoobrotowe i tegoroczne nowości, w tym dwa modele nowych rozdrabniaczy MRW 2.85 g i MRW 2.1010, zaprezentowana została na tle realnych krajobrazów. Wydruki wielkoformatowe będące tłem dla ekspozycji bardzo dobrze uzupełniały ofertę produktową.

3000 m2 zostało również bardzo dobrze wykorzystane dla czytelnej identyfikacji marki PRONAR. Dominująca wysoka ściana z logo firmy i dużym znakiem graficznym - w centralnym miejscu stoiska  - wyraźnie oddzielała się od ekspozycji. A miejsce do rozmów i spotkań zaskakiwało klientów oferując inspirującą i kameralną atmosferę. Drewniane dodatki aranżacji przestrzeni VIP nadawały jej ciepła i przyjazności.

35. Edycja StandOUT. POL-ECO-SYSTEM 2016. Zapraszamy do wyrażania opinii!

Przygotowania do targów Pol-Eco-System firmie PRONAR zajęły kilka miesięcy. Najpierw był pomysł, potem staranne przygotowanie aranżacji zabudowy, zaproszenia, kontakty z klientami, mediami, przygotowanie sprzętu wystawowego, budowa stoiska, organizacja całej logistyki, przygotowywanie i ustawianie maszyn i wiele, wiele innych czynności, których efekty ocenicie sami. Wysiłek pracowników PRONAR włożony w budowę stoiska wystawowego o powierzchni 3000m2 zostały doceniony przez Kapitułę Konkursu Acanthus Auresus. 

Jak widać, gdy spotykają się odpowiedni ludzie, których łączy wspólny cel, należy zakładać, że to co robią ma szanse powodzenia. Tak było w przypadku organizacji tego przedsięwzięcia.

A ciężka praca konstruktorów PRONAR podczas wdrożenia Mobilnego Rozdrabniacza Wolnoobrotowego Pronar MRW 2.1010 została docenione przez Sąd Konkursowy Złotego Medalu MTP POL ECO SYSTEM 2016.

Ale to może być nie koniec sukcesów firmy i stoiska PRONAR.

Miło nam poinformować, że stoisko PRONAR zaprezentowane na targach POL ECO SYSTEM 2016 znalazło się wśród finalistów 35. Edycji StandOUT. POL ECO SYSTEM 2016 – konkursu na stoiska, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej – organizowanego od roku 2012 przez portal Exspace.

Na portalu Exspace w Galerii StandOUT. POL-ECO-SYSTEM 2016 zmieszczone są prezentacje wybranych stoisk i oferty produktowej wystawców targów POL ECO SYSTEM. W wyznaczonym czasie (8-22 grudnia 2016 roku) odbywa się głosowanie. Każdemu stoisku można przydzielić punkty [1-5]. Zapraszamy do wyrażania opinii! >>> 

Pronar - Pol-Eko-System 2016

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.