Reklama

wszystkie artykuły z działu >> TARGI
16 lutego 2018
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

TALENTS na TENDENCE: Jesteś młodym i zdolnym projektantem? To może być miejsce dla Ciebie!

Projekt Talents targów Tendence, które odbywają się na przełomie czerwca i lipca we Frankfurcie nad Menem - to propozycja dla młodych designerów, którym targi oferują bezpłatne stoisko. Zgłoszenia na #Talents przyjmowane są zwykle do połowy marca.

Program Talents, organizowany przez Messe Frankfurt na targach Tendence promuje nowe talenty i młode marki wzornicze. Zaproszeni do wystawy projektanci i firmy w czasie trwania targów prezentują swoje kolekcje w dwóch sekcjach: Modern Crafts i Accessories & Jewellery.

Talents Tendence 2017 photo materiały prasowe Messe Frankfurt

Tendence, z ponad 20 tysiącami odwiedzających i ponad tysiącem wystawców, to najważniejsze targi dla towarów konsumpcyjnych w połowie roku, pokazujące jak zmienia się i w którą stronę ewoluuje rynek zarówno upominków jak i dekoracji wnętrz. Portfolio #Tendence obok produktów do wyposażenia wnętrz obejmuje także asortyment dekoracji, upominków, biżuterii, akcesoriów mody, tekstylia domowe jak również bardzo ciekawy dział Culinary Gifts. Branżyści z całego świata mogą tu natomiast składać wczesne zamówienia na wiosenne i letnie kolekcje na następny rok.Na odwiedzających targi Tendence obok zachwycającej oferty produktów i pomysłów na kolejny sezon czeka wiele wystaw tematycznych: #ConceptStoreInspirations i Village, #OutdoorLiving, #TendenceAcademy, Paper & Friends i Pioneers of Lifestyle Congress, #Talents i #FORM.

W strefie Talents młodzi i dynamiczni projektanci wskazują trendy, które będą stanowić o przyszłości. Swoje kolekcje pokazują w dwóch sekcjach: Modern Crafts oraz Accessories & Jewellery.

O projektantach zakwalifikowanymi do strefy Talents na Tendence 2018 i wybranych produktach pisaliśmy tutaj.

A jak prezentują się stoiska młodych projektantów?

photos: Exspace i materiały prasowe Tendence

 

 

 

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.