wszystkie artykuły z działu >> TARGI
24 stycznia 2017
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

Debiut MOTIV HOME wśród gigantów przemysłu meblowego na IMM Cologne 2017

MOTIV HOME na IMM Cologne 2017 w prestiżowej strefie COMFORT

W poszukiwaniu najnowszych trendów w designie cały wzorniczy świat odwiedza IMM Cologne 2017 – jedne z najważniejszych targów wnętrzarskich na świecie, które odbyły się w Kolonii w dniach 16-22 stycznia 2017 roku.

W ostatnich latach coraz więcej uwagi klienci poświęcają ergonomii i wygodzie mebli wypoczynkowych. W dobie ciągłego pośpiechu i życia w stresie w cenie są wszelkie udogodnienia zwiększające komfort użytkowania sof i foteli, dlatego właśnie wystawcy IMM koncentrują się na pokazaniu, jak pod tym względem zmienia się rynek. Producenci mebli tapicerowanych pokazali swoje produkty podczas targów IMM w strefie COMFORT, która zajęła dwa pawilony: 10.2 i 6.

Wśród gigantów przemysłu meblowego na IMM Cologne 2017 zadebiutowała polska marka MOTIV HOME, producent wysokiej klasy mebli tapicerowanych. Debiut MOTIV HOME na IMM Cologne 2017 miał miejsce w prestiżowej strefie COMFORT (hala nr 10.2) wśród największych światowych marek takich jak: Himolla, Schiling, Koinor, Grupa Polipol, Natuzzi, Ada i wiele innych. MOTIV HOME na stoisku o powierzchni 50,5 mkw prezentował większość swoich kolekcji oraz 5 nowych produktów. Debiut marki wśród liderów rynku meblowego okazał się sukcesem, który mierzyć można m.in. nawiązaniem blisko 300 nowych kontaktów handlowych nie tylko z Europy, ale także z Bliskiego Wschodu, Afryki czy Azji. 

Ekspozycja targowa MOTIV HOME skupiona była głównie wokół lekkich mebli wypoczynkowych, foteli i sof wzorowanych na stylistyce retro w nowoczesnej odsłonie. Oferta, którą projektanci MOTIV HOME ubrali w ciekawe odcienie wełen, welurów i inne naturalne w charakterze tkaniny została bardzo pozytywnie przyjęta zarówno przez klientów działających na rynku kontraktowym, jak również klientów z segmentu detalicznego.

Przyciągnąć uwagę wyglądem stoiska na targach takich jak IMM Cologne 2017 to nie jest łatwe zadanie. A gdy firma wystawia się po raz pierwszy - to staje się ono prawdziwym wyzwaniem. Wyzwaniem, z którym MOTIV HOME i projektant stoiska Błażej Komorowski poradzili sobie wyśmienicie. Intrygujący design stoiska MOTIV HOME odpowiada na wyzwania nowoczesnego wzornictwa wystawienniczego. A ponieważ na targach sukces buduje się też w sferze podświadomości, to design stoiska MOTIV HOME wymiernie wsparł sukces firmy na targach IMM Cologne 2017.

Miło nam pinformować, że stoisko MOTIV HOME znalazało się wśród 22 polskich stoisk prezentowanych w wirtualnym konkursie StandOUT. IMM Cologne 2017 LivingKitchen 2017! Celem StandOUT. jest promocja polskich firm uczestniczących w IMM Cologne 2017 i LIvingKitchen 2017. Zapraszamy do głosowania i wyrażania opinii!

Zwiedzając z Exspace targi IMM Cologne 2017 można nie tylko nadrobić zaległości w trendach w branży wystawienniczej, ale również uzyskać cenne informacje na temat polskich wystawców i ich produktów. Zapraszamy do galerii zdjęć!

© Exspace

Photos © Exspace

Kolejna edycja imm cologne odbędzie się w dniach 15 to 21 stycznia 2018 roku wspólnie z LivingInteriors.

 

 

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.

Reklamy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.