wszystkie artykuły z działu >> TARGI
27 stycznia 2017
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

Stoisko Ciarko na imm cologne 2017 to doskonała synergia pomiędzy architekturą i produktem

Wyrafinowana prezentacja nowoczesnych okapów Ciarko

W poszukiwaniu najnowszych trendów w designie zarówno wzorniczym jak i wystawienniczym przedstawiciele portalu Exspace odwiedzili IMM Cologne 2017 – jedne z najważniejszych targów wnętrzarskich na świecie, które odbyły się w Kolonii w dniach 16-22 stycznia 2017 roku. Równolegle w Kolonii po raz czwarty odbyło się, funkcjonujące co dwa lata naprzemiennie z LivingInterior, wydarzenie LivingKitchen prezentujące najnowsze trendy w wyposażeniu kuchni.

W podwójnych targach IMM Cologne 2017 i LivingKitchen 2017 udział wzięło ponad 1200 wystawców wśród których było 29 firm z Polski. Wiele stoisk i produktów na kolońskich targach zwróciło naszą uwagę. Wśród najciekawszych znalazło się stoisko Ciarko, największego w Polsce producenta wysokiej jakości okapów kuchennych oraz jednego z liderów rynku europejskiego. Nowoczesne okapy Ciarko zostały zaprezentowane na LivingKitchen 2017 w niezwykle wyrafinowany sposób, a minimalistyczne stoisko robiło duże wrażenie.

Niezwykle ważne dla firmy działającej globalnie i prezentującej się na prestiżowych, międzynarodowych targach jest świadome komunikowanie kompetencji i wyróżnianie się poprzez swoje mocne strony. Stoisko Ciarko, zaprojektowane przez laureata Red Dot Łukasza Paszkowskiego, to doskonała synergia pomiędzy architekturą i produktem. Zrównoważone zestawienie elementów sprawia, że prezentacja marki Ciarko jest spójna zarówno jeżeli chodzi o komunikowanie najważniejszych wartości firmy jak i prezentacje produktu. Oczarowuje klientów oferując inspirujące miejsce dla rozmów i spotkań.

Ciarko jest silną, nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się marką okapów kuchennych i te cechy miało prezentować stoisko podczas targów LivingKitchen 2017. Ważne było aby stoisko swoją formą oraz dobraną kolorystyką jak najlepiej eksponowało produkty. Układ stoiska zachęca przechodzących ludzi do jego odwiedzenia i zapoznania się z ofertą producenta. Na 138 metrach kwadratowych znajduje się strefa ekspozycyjna, dwie strefy biznesowe oraz pomieszczenie gospodarcze.

Podczas targów zostały zaprezentowane nowości produktowe oraz dotychczasowe topowe okapy m.in. Illumia zaprojektowana przez Łukasza Paszkowskiego, która została wyróżniona prestiżową nagrodą Red Dot 2013, najważniejszą nagrodą przyznawaną w dziedzinie projektowania na świecie.

HYDRIA

GALAXY

SMART

ECLISSI

Miło nam pinformować, że stoisko Ciarko znalazało się wśród 22 polskich stoisk prezentowanych w StandOUT. IMM Cologne 2017 LivingKitchen 2017! Celem StandOUT. jest promocja polskich firm uczestniczących w IMM Cologne 2017 i LIvingKitchen 2017. Zapraszamy do głosowania i wyrażania opinii!

Zwiedzając z Exspace targi IMM Cologne 2017 można nie tylko nadrobić zaległości w trendach w branży wystawienniczej, ale również uzyskać cenne informacje na temat polskich wystawców i ich produktów. Zapraszamy do galerii zdjęć!

© Exspace

Photos © Łukasz Paszkowski

Kolejna edycja imm cologne odbędzie się w dniach 15 to 21 stycznia 2018 roku wspólnie z LivingInteriors.

---------------

Łukasz Paszkowski

Asystent w Katedrze Projektowania Produktu na Katowickiej ASP. Od wielu lat współpracuje indywidualnie z polskimi producentami sprzętu AGD, mebli i elementów wyposażenia wnętrz. Współpracował także z pracownią projektową Code Design, gdzie wspólnie realizował projekty dla Amici nagradzane w międzynarodowych konkursach jak Red Dot (piekarnik "ZEN" oraz seria sprzętu agd "IN") oraz IF Design Award (seria sprzętu agd "IN")

www.lukaszpaszkowski.pl

 

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.

Reklamy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.