Wizytówki

Reklama

wszystkie artykuły z działu >> TARGI
03 lutego 2017
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

Laureaci StandOUT. HEIMTEXTIL 2017 Frankfurt

Zaprojektowane żeby wyróżnić firmę!

3 lutego br. poznaliśmy Laureatów 36. Edycji StandOUT. HEIMTEXTIL 2017 Frankfurt – wirtualnego konkursu na stoiska, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej - organizowanego przez portal Exspace.

Najładniejszym polskim stoiskiem targów HEIMTEXTIL 2017 - największych na świecie targów tekstyliów do wyposażenia wnętrz i obiektów odbywających się we Frankfurcie w dniach 10-13 stycznia br - głosami użytkowników portalu Exspace, zostało wybrane stoisko firmy Halantex. Kolejne prestiżowe miejsca zajęły stoiska firm RAD-POL i TOCCARE. Wyróżnienia Honorowe przyznawane przez Kapitułę Konkursu pod przewodnictwem arch. Urszuli Kałużnej, redaktor naczelną portalu Exspace otrzymały stoiska firm: Sanwil Polska (w kategorii do 20mkw), Franc Gardiner i Ridex (w kategorii do 50mkw), Fargotex (w kategorii do 100 mkw), Lech, DAVIS i WENDRE (w kategorii powyżej 100mkw).

Na 32 wyróżniające się stoiska, które znalazły się w finale StandOUT. HEIMTEXTIL 2017 Frankfurt zagłosowało 1859 osób. Ilość głosujących świadczy o tym, że StandOUT. wzbudził  również wiele emocji wśród tysięcy wirtualnie odwiedzających portal Exspace. Oczywiście nie byłoby tego sukcesu bez Państwa wsparcia. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie w głosowanie i promocje StandOUT.

Platforma StandOUT. to niezwykle ważna inicjatywa dla polskich wystawców największych na świecie targów. Bo zwiedzając z Exspace targi można nie tylko nadrobić zaległości w trendach w branży wystawienniczej, ale również uzyskać cenne informacje na temat polskich wystawców i ich produktów. Ponad 1150 stoisk zaprezentowanych w trzydziestu sześciu edycjach konkursu StandOUT. odwiedziło już ponad 89000 osób.

Dyplomy i nagrody - Pakiety Reklamowe o łącznej wartości 13000,00 zł zasponsorowane przez portal Exspace - wędrują do zwycięzców głosowania i Laureatów Wyróżnień Honorowych.

Zwycięzcy głosowania StandOUT. HEIMTEXTIL 2017 Frankfurt

I. Miejsce - stoisko firmy Halantex
Nagroda: - pakiet reklamowy na portalu Exspace o wartości 3000zł

II. Miejsce - stoisko firmy RAD-POL
Nagroda: - pakiet reklamowy na portalu Exspace o wartości 2000zł

III. Miejsce - stoisko firmy TOCCARE
Nagroda: - pakiet reklamowy na portalu Exspace o wartości 1000zł

Wyróżnienia Honorowe StandOUT. HEIMTEXTIL 2017 Frankfurt

Wyróżnienie Honorowe: Stoisko firmy Sanwil Polska
W kategorii: pow. do 20mkw
Nagroda: - pakiet reklamowy na portalu Exspace o wartości 1000zł

Wyróżnienie Honorowe: Stoisko firmy Franc Gardiner
W kategorii: pow. do 50 mkw
Nagroda: - pakiet reklamowy na portalu Exspace o wartości 1000zł

Wyróżnienie Honorowe: Stoisko firmy Ridex
W kategorii: pow. do 50 mkw
Nagroda: - pakiet reklamowy na portalu Exspace o wartości 1000zł

Wyróżnienie Honorowe: Stoisko firmy Fargotex
W kategorii: pow. do 100mkw
Nagroda: - pakiet reklamowy na portalu Exspace o wartości 1000zł

Wyróżnienie Honorowe: Stoisko firmy Lech
W kategorii: pow. do 100mkw
Nagroda: - pakiet reklamowy na portalu Exspace o wartości 1000zł

Wyróżnienie Honorowe: Stoisko firmy WENDRE
W kategorii: pow. powyżej 100mkw
Nagroda: - pakiet reklamowy na portalu Exspace o wartości 1000zł

Wyróżnienie Honorowe: Stoisko firmy DAVIS
W kategorii: pow. powyżej 100mkw
Nagroda: - pakiet reklamowy na portalu Exspace o wartości 1000zł

Laureatom i Finalistom gratulujemy! I już dzisiaj z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie z Państwem we Frankfurcie za rok!

Dziękujemy Partnerowi 36. Edycji StandOUT. Heimtextil 2017 firmie Targi Frankfurt, Przedstawicielstwo w Polsce Piotr Łukaszewicz i Patronom Medialnym Promedia i "Ambiente" - kwartalnikowi branżowemu poświęconemu kompleksowej dekoracji wnętrz.

Wszystkich finalistów StandOUT. HEIMTEXTIL 2017 Frankfurt możecie Państwo obejrzeć na platformie StandOUT. HEIMTEXTIL 2017  >>>

© Exspace

Photos © Exspace

------------------

O targach Heimtextil

W dniach 10 – 13 stycznia odbyły się targi Heimtextil we Frankfurcie nad Menem. To największe na świecie targi tekstyliów do wyposażenia wnętrz i obiektów oraz targi, które otwierają sezon imprez w branży wystroju wnętrz na świecie. Podczas ostatniej edycji HEIMTEXTIL 2017 ponad 2.800 wystawców przedstawiło dla ponad 70.000 branżystów niezwykle bogatą ofertę: tkaniny dekoracyjne i obiciowe, zasłony, firany, rolety, karnisze, tapety, tekstylne wykładziny ścian, bieliznę pościelową, kołdry, poduszki, tekstylia do kuchni i łazienki, obrusy, serwety, dywany i materace. Wydarzeniem którego nie można pominąć podczas Heimtextil jest strefa trendów „Theme Park”, która pojawiła się po raz trzeci z rzędu.

Na targach Heimtextil 2017 Polskę reprezentowało 40 firm, wśród których są tak uznane marki jak: Ariadna Fabryka Nici, AMW Nawrot, Drukarnia Tkanin MICHALSKI, DAVIS, Fabryka Firanek WISAN S.A., Fabryka Firanek i Koronek Haft SA, Fargotex, Faro, Franc Gardiner, HALANTEX, INTER WIDEX, JACKMEISTER, KBM, KORA MAGNETIX, MARDOM, MOL, PARTNER, PIK, POLONTEX S.A., LECH, RAD-POL, Tkaniny J.A. Dankowski, TOPTEXTIL, UNIGLOB czy ZAWISZA.

O StandOUT.

Udział w prestiżowych wydarzeniach wystawienniczych to wielki wysiłek dla firm. Portal Exspace wspiera wystawców organizując min. StandOUT. - projekt w postaci wirtualnego konkursu na stoiska, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej. Jego głównym założeniem jest promocja marek i produktów firm wystawców jeszcze długo po targach Upowszechnienie tej idei jest ważnym elementem przyczyniającym się bezpośrednio do budowania marki jak również do promocji polskich branż.

Platforma StandOUT. to ważna inicjatywa szczególnie dla polskich firm prezentujących się na największych imprezach wystawienniczych w Europie.  Bo zwiedzając z Exspace targi można nie tylko nadrobić zaległości w trendach w branży wystawienniczej, ale również uzyskać cenne informacje na temat polskich wystawców i ich produktów oraz polskich branż.

Unikatowe stoiska - które najlepiej prezentują aktualne trendy i wyjątkowe wizualne rozwiązania – wyszukuje wewnętrzny zespół ekspertów w dziedzinie. StandOUT. promuje najważniejsze imprezy wystawiennicze zarówno w Polsce jak i w Europie. StandOUT. organizowany jest przez Portal Exspace od roku 2012. W 36 edycjach StandOUT. oddano już ponad 89000 głosów.

 

 

 

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.