wszystkie artykuły z działu >> TARGI
19 marca 2017
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

Bo liczy sie kolor! Abet Laminati na arena DESIGN 2017

Powiedzieć, że prezentacja Abet Laminati na arena DESIGN była kolorowa - to nic nie powiedzieć!

Przyciągnąć uwagę wyglądem stoiska na tak prestiżowym wydarzeniu jakim jest arena DESIGN to nie jest łatwe zadanie. A gdy firma prezentuje się wśród wielu uznanych marek - to staje się ono prawdziwym wyzwaniem. Wyzwaniem, z którym firma Abet Laminati i projektantka ekspozycji poradzili sobie wyśmienicie. Architektura wielu stoisk zaprezentowanych na zakończonej 17 marca br. arena DESIGN odpowiadała na wyzwania nowoczesnego wzornictwa wystawienniczego. A ponieważ na targach sukces buduje się również w sferze podświadomości, to niezwykle ważny jest poziom prezentacji firmy.

Niezwykle ważne dla firmy działającej globalnie i prezentującej się na prestiżowych targach jest świadome komunikowanie kompetencji i wyróżnianie się poprzez swoje mocne strony. Stoiska Abet Laminati zrealizowane na targach arena DESIGN w Poznaniu i na 4 Design Days w Katowicach to doskonała synergia pomiędzy architekturą i produktem. Obie imprezy to wyjątkowe miejsca spotkań biznesowych producentów i projektantów, a także przestrzeń prezentacji najbardziej aktualnych osiągnięć w dziedzinie designu. Zrównoważone zestawienie elementów stoisk Abet Laminati sprawia, że prezentacja marki na obu wydarzeniach jest spójna zarówno jeżeli chodzi o komunikowanie najważniejszych wartości firmy jak i prezentacje produktu. Oczarowuje klientów oferując inspirujące i kolorowe miejsce dla rozmów i spotkań.

Abet Laminati na 4 Design Days 2017

Powiedzieć, że prezentacja Abet Laminati na arena DESIGN była kolorowa - to nic nie powiedzieć. Kolory są nieodłącznym elementem naszego otoczenia. Świat kolorów i barw to wibrująca energia, dzięki którym stoisko Abet Laminati zyskało dynamiczny, niepowtarzalny charakter odzwierciedlający szeroką ofertę firmy. Ekspozycja doskonale oddaje cechy produktów Abet Laminati i podkreśla komunikat, który firma przekazuje swoim klientom: „Unlimited selection”.

Tętniąca życiem zabudowa ścian wykonana została z laminatów HPL z kolekcji "Colours”. Meble na stoisku zostały wykonane z laminatu kompaktowego barwionego w masie z wykończeniem powierzchni w białym kolorze z nowej kolekcji laminatów „Polaris”. „Polaris” to aksamitna w dotyku, bardzo odporna na zarysowania i wysoką temperaturę struktura, z powierzchnią, na której nie zostają odciski palców.

Firma Abet Laminati pokazała kolekcję 2OI5> 2OI8 a w ramach niej m.in. kolekcje Colours, Colours & Textures, Legni, Rocks. Oprócz typowej kolorystyki do wnętrz w próbnikach znalazły się kolekcje wzorów cyfrowych Digital Nature i Parade sygnowane nazwiskami Karima Rashida i Giulio Iacchetti.

Laminaty Abetu można stosować na meble, blaty, ścianki, drzwi, okładziny ścian i elewacje. Aktualna oferta to ponad 650 wzorów w 24 strukturach powierzchni wykorzystywanych głównie w przemyśle meblarskim. Jeśli dodamy do tego zakres grubości od 0,6 do 30 mm w 12 formatach i możliwość wyprodukowania laminatu w indywidualnie zaprojektowanym wzorze uzyskujemy około 15 milionów kombinacji produktowych.

Wachlarz wzorniczy firmy Abet Laminati jest zaproszeniem do eksperymentowania, wprowadzenia dreszczyku emocji i docenienia nie tylko aspektu wysokiej jakości, ale również nieograniczonej zabawy z kolorami.  

© Exspace, Abet Laminati

Photos: © Exspace, Abet Laminati

----------------------

O firmie

Abet Laminati to największy w Europie i jeden z czołowych na świecie producent laminatów dekoracyjnych hpl wykorzystywanych do produkcji mebli, okładzin ściennych, drzwi we wnętrzach prywatnych i publicznych. Jednak nie tylko potencjał produkcyjny stanowi o sile firmy - to co wyróżnia Abet na tle konkurentów to bez wątpienia innowacyjność w zakresie wzornictwa oferowanych laminatów.

Od początku swojego istnienia firma przykładała olbrzymią wagę do współpracy w dziedzinie wzornictwa z architektami  i projektantami. Abet Laminati może pochwalić się współpracą m.in. z takimi projektantami jak Giorgetto Giugiaro, Ettore Sottsass, Alessandro Mendini, Mario Bellini, Enzo Mari, Joe Colombo, Francois Burkhardt, Paola Navone, Karim Rashid, Konstantin Grcic, Ugo Nespolo, Giulio Iacchetti oraz współpracą z włoskimi grupami projektowymi Memphis" i "Alchimia".

Dzięki tej współpracy Abet miał swój ogromny wkład w rozwój designu i stał się narzędziem promocji marki "Made in Italy" na całym świecie co znalazło swój wyraz przez dwukrotne przyznanie nagrody Compasso d’Oro ADI przez Stowarzyszenie Włoskich Przemysłowców.

więcej informacji: www.abetlaminati.pl

wizytówki

Komentarze:

loading
Fajna marka i wielki wybór. Do tego świetna obsługa i doradztwo w terenie. Miałem przyjemność skorzystać z laminatów tej firmy :)
skomentowany przez    Marcepan    20 marzec 2017, 16:52 obserwuj post
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.