Reklama

wszystkie artykuły z działu >> TARGI
18 lipca 2017
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

Laureaci 48 Edycji StandOUT. Tendence 2017

Bo ciekawa prezentacja marki jest dzisiaj ważniejsza niż kiedykolwiek!

Niezwykle ważne dla firmy i projektantów prezentujących się na targach jest świadome komunikowanie kompetencji i wyróżnianie się poprzez swoje mocne strony. Portal Exspace.pl wspiera wystawców organizując StandOUT. – konkurs na stoiska, które ciekawie eksponują produkt, którego celem jest promocja marek i oferty produktowej firm/projektantów, których prezentacje wyróżniają się na imprezach wystawienniczych w Europie i w Polsce. Dzięki StandOUT. udział w targach to nie jednorazowe odwiedziny stoiska. 

18 lipca poznaliśmy Laureatów 48 edycji StandOUT. TENDENCE 2017. Wśród 1125 wystawców TENDENCE 2017 – międzynarodowych targów dóbr konsumpcyjnych odbywających się w dniach 24 – 27 czerwca 2017 w Frankfurcie nad Menem - swoją ofertę zaprezentowało 15 firm z Polski. Stoiska 15 polskich wystawców w ciągu 14 dni trwania głosowania na platformie StandOUT. – odwiedziło 1250 osób. Nie byłoby tego sukcesu bez Państwa wsparcia. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie w głosowanie i promocje konkursu! O polskich stoiskach TENDENCE 2017 przeczytacie tutaj.

Najładniejszymi stoiskami targów TENDENCE 2017 głosami użytkowników portalu Exspace.pl zostały wybrane stoiska firm: PA-MI Ślusarstwo Artystyczne Małgorzata Michalska, Green Farm i WellDone®. Prestiżowe Wyróżnienia Honorowe przyznawane przez Jury Konkursu pod przewodnictwem arch. Urszula Kałużnej, redaktor naczelnej Exspace.pl otrzymały firmy: BARSTE DESIGN, Stodoła i EUGENIUS oraz Husarska Design Sudio za projekt stoiska WellDone®.

I. Miejsce - PA-MI Ślusarstwo Artystyczne Małgorzata Michalska
Nagroda:
Pakiet Reklamowy na Portalu Exspace.pl o wartości 3000,00 zł

PA-MI na Tendence 2017 zaprezentował szeroką ofertę luster w dekoracyjnych ramach ze stali nierdzewnej. Firma od ponad 20 lat wykonuje balustrady pod zamówienie indywidualne oraz wykonywane według własnych projektów.

II. Miejsce - Green Farm
Nagroda:
Pakiet Reklamowy na Portalu Exspace.pl o wartości 2000,00 zł

Green Farm to kompletny, autonomiczny system do hydroponicznej uprawy roślin. Ten domowy ogród, w którym przez cały rok rosną świeże zioła i warzywa, jest prawdziwą gratką dla mieszkańców miast, tęskniących za kontaktem z Naturą,  dbających o zdrowie i właściwe odżywianie. Co najważniejsze, dzięki minimalistycznemu designowi i niewielkim rozmiarom - przypomina akwarium - Green Farm dopasowuje się do każdego wnętrza: zarówno do kuchni, jak i do salonu. Natomiast dzięki elektronicznie sterowanym funkcjom uprawa ziół i warzyw jest praktycznie bezobsługowa, co może być wybawieniem dla osób mających mnóstwo obowiązków. Więcej o Green Farm przeczytacie tutaj

III. Miejsce - WellDone®
Projekt:
Husaraska Design Sudio
Nagroda:
Pakiet Reklamowy na Portalu Exspace.pl o wartości 1000,00 zł

Powered by Cuture.pl Adam Mickiewicz Institute www.iam.plThe exhibition is organized by the Adam Mickiewicz Institute operating under the Culture.pl brand and is part of its programme promoting Polish design worldwide.

photo Husarska Design Sudio

Produkty WellDone® wytwarzane przez Fundację Rozwoju Przedsiębiorczości Społecznej „Być Razem” to wykonane z naturalnych materiałów, proste, dowcipne, inteligentne i użyteczne przedmioty, doskonałe na prezenty. Zaprojektowane zostały przez młodych projektantów, a wytwarzane są przez osoby powracające na rynek pracy, wspierane przez  Fundację „Być Razem”. Fundacja prowadzi w Cie­szy­nie przed­się­bior­stwo spo­łecz­ne, re­ali­zu­jące projekty ukie­run­ko­wa­ne na ak­ty­wi­za­cję poprzez pracę i edukację osób bez­ro­bot­nych i za­gro­żo­nych wy­klu­cze­niem spo­łecz­nym. Pomaga w two­rze­niu nowych miejsc pracy, wspiera powrót do spo­łe­czeń­stwa osób za­gro­żo­nych mar­gi­na­li­za­cją i wy­klu­cze­niem spo­łecz­nym.

Prestiżowe Wyróżnienia Honorowe przyznawane przez Kapitułę Konkursu pod przewodnictwem arch. Urszuli Kałużnej, redaktor naczelnej portalu Exspace.pl otrzymały firmy:

Wyróżnienie Honorowe - BARSTE DESIGN
Nagroda:
Pakiet Reklamowy na Portalu Exspace.pl o wartości 1000,00 zł

Wyróżnienie Honorowe - Stodoła
Nagroda:
Pakiet Reklamowy na Portalu Exspace.pl o wartości 1000,00 zł

Grawerowane wałki firmy Stodola to świetny sposób na kreatywne spędzanie czasu oraz zabawy w kuchni. W ofercie firmy jest również grawerowanie unikatowych wzorów na przedmiotach takich jak wałki, gryzaki dla psów, butelki, drewniane wizytówki oraz wielu, wielu innych. Oprócz wykonania samego grawera Stodola zajmuje się również przygotowaniem projektu graficznego oraz sprowadzeniem produktu bazowego. Unikatowe wzornictwo oferty Stodola uwzględniające aktualne trendy i mody bardzo podobało się odwiedzającym targi Tendence 2017.

Wyróżnienie Honorowe - EUGENIUS
Nagroda:
Pakiet Reklamowy na Portalu Exspace.pl o wartości 1000,00 zł

EUGENIUS to młoda, polska, rodzinna firma produkującą najwyższej jakości oprawy oświetleniowe. Tworzą dla profesjonalistów nie znających słowa kompromis. Piękne wnętrze wymaga oświetlenia, które podkreśli jego walory. Projektując oprawy marka poszukuje rozwiązań nadających pomieszczeniom elegancki i dyskretny rys. Produkty EUGENIUS to połączenie światła i kształtu ujęte z niezwykłą dbałością o detal. Ideą firmy jest zaproponowanie wymagającemu klientowi kompleksowej obsługi.

Laureatom i Finalistom gratulujemy! I już dzisiaj z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie z Państwem we Frankfurcie!

Partnerem wydarzenia było Messe Frankfurt Przedstawicielstwo w Polsce Piotr Łukaszewicz.

REKLAMA

 ------------

Dzięki StandOUT. udział w targach to nie jednorazowe odwiedziny stoiska. To możliwość powracania do wizerunku marki i oferty produktowej wielokrotnie. Konkurs realizowany jest przez portal Exspace.pl od roku 2012. Fakt, że konkurs odbywa się wirtualnie sprawia, że grono głosujących jest bardzo zróżnicowane branżowo i daleko wykracza poza temat danej wystawy. W czterdziestu siedmiu edycjach StandOUT. oddano ponad 116.000 głosów.

StandOUT. TENDENCE 2017 Link: http://www.exspace.pl/contests/show/154

© Exspace.pl

photos © Exspace.pl

----------------------

Partner StandOUT. Tendence 2017 Frankfurt

 Targi Frankfurt, Przedstawicielstwo w Polsce Piotr Łukaszewicz, Warszawa

www.targifrankfurt.pl

Więcej Artykułów na temat Tendence 2017:

 

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.