wszystkie artykuły z działu >> TARGI
11 sierpnia 2017
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

Rubinetterie Treemme na ISH 2017 Frankfurt

OAZY ZIELENI - TREND MODNY RÓWNIEŻ NA TARGACH

Zastanawiamy się dlaczego niektóre stoiska i aranżacje ekspozycji, które odwiedzamy na targach - zapadają nam w pamięć, a inne często dużo bardziej okazałe – zapominamy. Dzisiaj nie wystarczy: ctrc i ctrv żeby było ładnie. Bo nie da się skopiować emocji…

Najwyższej klasy włoski design marki Rubinetterie Treemme zaprezentowany w dżungli na tle surowych desek to było stoisko, o którym mówił każdy odwiedzający targi ISH 2017, miejsce gdzie wizualizują się najnowsze trendy dla branży sanitarnej zarówno w designie produktowym jak i wystawienniczym. Targi ISH 2017, które odbyły się we Frankfurcie w dniach 14-18 marca 2017 roku, to największa międzynarodowa impreza w branży wystroju i wyposażenia łazienek, instalacji grzewczych i wodno-sanitarnych, chłodnictwa i klimatyzacji oraz energii odnawialnej. Wśród 2 482 wystawców z 61 krajów na ISH 2017 zaprezentowały się 84 firmy z Polski.O Rubinetterie Treemme rozmawiali na targach wszyscy. Oaza zieleni, w gąszczu której pojawiały sie produkty firmy sprawiła, że nikt z odwiedzających nie pozostawał obojętny. A przecież firmy na targach prześcigają się w pomysłach na stoiska. Takie jednak czasy, że sam produkt to za mało. Nawet najlepszy. I każde działanie, które wykracza poza jego prezentacje jest niezwykle ważne dla budowania świadomego marketingu wystawienniczego.

Oaza zieleni wśród której prezentowany był produkt Rubinetterie Treemme budowała atmosferę ciepła, przytulności i harmonii. Do tego piękny zapach natury. Zdziwienie. Zaskoczenie. Zachwyt.

‘Dżungle widziałeś?’ - to chyba najczęściej zadawane pytanie na targach ISH 2017. Czyż trzeba czegoś więcej dla wzmacniania wizerunku marki? A Wy - widzieliście już Dżungle?

© Exspace.pl

Photos © Exspace.pl

Więcej artykułów z cyklu: 'OAZY ZIELENI - TREND MODNY RÓWNIEŻ NA TARGACH':

 

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.

Reklamy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.