wszystkie artykuły z działu >> TARGI
10 sierpnia 2017
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

GESSI na ISH 2017 Frankfurt

OAZY ZIELENI - TREND MODNY RÓWNIEŻ NA TARGACH

Zastanawiamy się dlaczego niektóre stoiska i aranżacje ekspozycji, które odwiedzamy podczas naszych podróży targowych - zapadają nam w pamięć, a inne często dużo bardziej okazałe – zapominamy. Dzisiaj na pewno nie wystarczy: ctrc i ctrv żeby było ładnie. Bo nie da się skopiować emocji…

Nowości włoskiej marka GESSI w otoczeniu zieleni to scenografia, o którym mówił każdy odwiedzający targi ISH 2017, miejsce gdzie wizualizują się najnowsze trendy dla branży sanitarnej zarówno w designie produktowym jak i wystawienniczym. Targi ISH 2017, które odbyły się we Frankfurcie w dniach 14-18 marca 2017 roku, to największa międzynarodowa impreza w branży wystroju i wyposażenia łazienek, instalacji grzewczych i wodno-sanitarnych, chłodnictwa i klimatyzacji oraz energii odnawialnej. Wśród 2 482 wystawców z 61 krajów na ISH 2017 zaprezentowały się 84 firmy z Polski.Włoska firma GESSI jest jednym z czołowych producentów armatury i marką rozpoznawalną na całym świecie. Osią ekspozycji GESSI na tegorocznej edycji ISH była bateria Gessi Equilibrio. Bateria ta wykonana jest z naturalnego materiału - kamienia.

Scenografia stoiska była niezwykła. Ale to nie wszystko czym firma zaskakiwała odwiedzających we Frankfurcie. Jakby tego było mało projektanci ekspozycji w centrum stoiska umieścili wielką... piaskownice. Porozrzucane w niej były kamienie. Podobne kształtami do formy baterii Gessi Equilibrio tylko kilka razy większe. Miały około 40 i 60 cm. Ale ta piaskownica to też był dodatek. Najważniejsze było działanie. W piaskownicy dwie osoby cały czas próbowały nakładać jeden kamień na drugi - powielając kształt Gessi Equilibrio. Kamienie spadały, bo nie bardzo chciały się trzymać - a panowie zaczynali wszystko od początku. Ten spokój i powtarzająca się czynność zabawy z kamieniami były hipnotyzujące.

© Exspace.pl

Photos © Exspace.pl

Więcej artykułów z cyklu: 'OAZY ZIELENI - TREND MODNY RÓWNIEŻ NA TARGACH':

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.

Reklamy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.