wszystkie artykuły z działu >> TARGI
18 września 2017
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

Jak ważny jest materiał z którego zbudowane jest stoisko? Maxdesign na IMM Cologne 2017

Odwiedzając targi pozostajemy w stałym kontakcie z tym, co nas otacza. Nawet jeżeli świadomie wybieramy cel naszych spotkań czy wędrówek po targach to nasze myśli biegną ku przestrzeniom, które inspirują. Jak ważny jest materiał z którego zbudowane jest stoisko?

Większość stoisk, żeby nie powiedzieć ‘prawie wszystkie’ wykorzystuje jako główny budulec pomalowaną płytę pilśniową lub stolarską - upodabniając się do siebie. Co się stanie gdy zamiast pomalowanej płyty pilśniowej czy stolarskiej użyjemy sklejki, sklejki przetworzonej lub płyty drewnopochodnej.

Maxdesign zaprezentował się na IMM Cologne 2017 stoiskiem obudowanym siatką transparentnych regałów. Idealnie wyczuwając jeden z najnowszych trendów, który obserwujemy na największych targach w Europie: transparentne konstrukcje zbudowane z naturalnych materiałów. Lekkie i nie przetłaczające. Przytulne. Architektura stoiska Maxdesign współgrała z produktami firmy: siedziskami, stołami i innym asortymentem, których cechami charakterystycznymi są: niezwykła lekkość fizyczna i wizualna oraz przyjazne dla użytkownika wzornictwo.

Dla kreowania przytulnej architektury idealne są takie materiały jak sklejka, sklejki przetworzona, płyty drewnopochodnej czy kantówki. Nie tylko Maxdesign zrezygnował z typowych elementów zabudowy. Coraz więcej światowych marek decyduje się na stoiska, które nie epatują ‘bogactwem’ mierzonym ilością zużytych płyt. Dzisiaj wyraźnie w cenie jest przytulność i ‘powietrze’.

Firma Maxdesign, położona we włoskiej prowincji Treviso, koncentruje swoją produkcję na ponadczasowym i uniwersalnym designie, który pasuje do każdego wnętrza. Maxdesign współpruje z najlepszymi projektantami wśród których są: Marco Marana, Gabriele Pezzini, Hannes Wettstein, Studio Hannes Wettstein, Dominik Symons, Dunja Weber, Marco Acerbis, Tomás Alonso i Christoph Jenni. Kolekcje Maxdesign są sprzedawane w salonach meblowych na całym świecie.

© Exspace.pl

Photos © Exspace.pl

Więcej Artykułów nt.: "Jak ważny jest materiał z którego zbudowane jest stoisko?"

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.