Reklama

wszystkie artykuły z działu >> TARGI
03 listopada 2017
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

Warsaw Home to czas dla najlepszych! Zobaczcie stoisko SH Studio!

Bo liczy się pierwsze wrażenie!

Przyciągnąć uwagę wyglądem stoiska na tak prestiżowym wydarzeniu jakim jest Warsaw Home to nie jest łatwe zadanie. Gdy firma prezentuje się wśród setek uznanych marek - to staje się ono prawdziwym wyzwaniem. Wyzwaniem, z którym SH Studio poradziło sobie wyśmienicie.

Stoisko SH Studio, na zakończonych 8 października br. targach Warsaw Home 2017, to wzorcowa przestrzeń do prezentacji łącząca pojęcia lekkości i wielkości tak, by były jednoznacznie czytelne dla odwiedzających. Minimalistyczna gra form architektonicznych z subtelnymi akcentami kolorystycznymi była doskonałym tłem dla mebli i dzieł sztuki. Oczarowuje odwiedzających.... jeszcze długo po targach! SH Studio to warszawska pracownia projektowania wnętrz, której filozofią jest łączenie kolorów, form meblarskich i dzieł sztuki we wnętrzach. Poprzez takie działania projektanci SH w swojej codziennej pracy kreują przestrzenie o niepowtarzalnym charakterze.

Stoisko SH Studio na Warsaw Home w mistrzowski sposób ukazało tę filozofię: proste bryły pozornie przypadkowo stojących ścian wydzieliły kilka mniejszych przestrzeni, podkreślających urodę eksponowanych w nich mebli i dzieł sztuki. Wśród prezentowanych artystów znaleźli się Rafał Rudko, Łukasz Rudecki i Kuba Słomkowski.

Zaś meble to zarówno obiekty współcześnie projektowane przez SH - choćby kolorowa komoda TV czy biurko ze skórzanym blatem, jak również modele historyczne - czyli renowacje mebli pochodzących z XX wieku (na przykład para krzeseł artdeco z Libanu, polskie fotele z lat 60, duńska rozkładana sofa), których barwy i faktury wybierają również projektanci SH.

Zespół projektowy Studia to Jan Szadkowski, Dominika Łuczak i Anna Henschke. Firma działa w Warszawie od 5 lat. "Cieszymy się, gdyż to nasze pierwsze targi - a już od pierwszych godzin Warsaw Home widzieliśmy, że udało się nam przekazać odwiedzającym nasze myślenie o wnętrzach" - mówił Jan Szadkowski, współzałożyciel SH Studio.

Miło nam poinformować, że SH Studio to Laureat prestiżowego Wyróżnienia Honorowego StandOUT. Warsaw Home 2017 - konkursu na stoiska, które poprawiają standardy w branży wystawienniczej promujący wybrane firmy uczestniczące w targach Warsaw Home 2017. Więcej informacji o StandOUT. Warsaw Home 2017 tutaj

 

Photos: SH Studio, Exspace.pl

+ www.sh-studio.pl

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.