Wizytówki

Reklama

wszystkie artykuły z działu >> TARGI
04 sierpnia 2018
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

Lekkie, zwiewne, eleganckie i proste. Stoisko Billiani na Milan Design Week 2018

Wystawiennictwo podąża w bardzo ciekawym kierunku. Coraz więcej firm czuje, że klasyczne prezentowanie kolekcji produktów to za mało, aby zrobić wrażenie - marki muszą wywoływać emocjonalną reakcję u odwiedzających. Prezentacja Billiani na Milan Design Week 2018 doskonale wpisuje sie w ten trend.

Lekkie, zwiewne, magiczne, eleganckie i proste. Stoisko włoskiego producenta krzeseł i stołów zapraszało odwiedzających do odkrywania technologii i przestrzeni poprzez zmysłowe interakcje. Dowcipna aranżacja ekspozycji, gdzie krzesła stały na dachach pokoi spotkań ‘mrugała filuternie okiem’ do odwiedzających mediolańskie targi.

Lekkość scenografii i poczucie humoru w podejściu do prezentacji produktu budowały bardzo przyjemną atmosferę marki na mediolańskich targach. Obok przewrotnej scenografii stoiska przyczyniły się do tego niestandardowe materiały wykończeniowa, którymi były długie frędzle zwieszające się z ukośnie biegnących dachów, które otaczały przestrzenie spotkań.

Trzeba mieć wielką odwagę, żeby sobie tak zażartować na największych wzorniczych targach na świecie. Kolekcje mebli przygotowywane miesiącami. Emocje z tym związane. Ten moment, w którym działy marketingu decydują o charakterze ekspozycji długo przed konkretnym wydarzeniem. Jak on wyglądał w Billiani? Bardzo chcielibyśmy to wiedzieć. Kto zadecydował o tak nowatorskiej i odkrywczej architekturze stoiska?  

Architekturze, która wzbudzała entuzjazm i ożywienie zarówno wśród wyczulonych na design wystawienniczy odwiedzających jak i tych, którzy tego typu działania odbierają podświadomie.

Architekturze, która doskonale prezentowała produkt marki tworzony z troską, pozostający wierny lokalnej tradycji, ściśle powiązany z „włoskim” stylem i doskonałym wykonaniem.

Architekturze, która przyjaźnie zapraszała każdego do swojego wnętrza.  

Photos Courtesy of Billiani

Więcej informacji o Billiani znajdziecie tutaj

 

 

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.