wszystkie artykuły z działu >> TARGI
02 maja 2018
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

Wolność zaczyna się w domu. VOX na Meble Polska 2018

VOX podczas tegorocznych wydarzeń Meble Polska i Arena Design udowodniła, że we wnętrzach bardziej niż konkretna stylistyka liczą się osobiste potrzeby domowników. Wraz z pracownią architektoniczną mode:lina marka stworzyła w pełni funkcjonalny dom, w którym zaprezentowano najnowsze kolekcje mebli, drzwi, podłóg i systemów ściennych, dopasowane do różnych sposobów i stylów życia.

Podczas tegorocznych targów Meble Polska marka VOX zaaranżowała unikatową strefę, która nawiązywała do naturalnych potrzeb związanych z urządzaniem mieszkań i domów. W centralnym punkcie ekspozycji powstała w pełni funkcjonalna 70-metrowa przestrzeń mieszkalna z salonem, kuchnią, łazienką, pokojem dziecięcym, sypialnią i gabinetem. Stanowiła ona odzwierciedlenie tego, jak mieszkają klienci VOX i w jaki sposób marka odpowiada na ich oczekiwania. W zbudowanym na potrzeby targowe mieszkaniu można było zapoznać się ze wszystkimi grupami produktów do wyposażenia wnętrz – meblami, drzwiami, podłogami czy systemami ściennymi. Elementy te stworzyły domowe i, co ważne, spójne wnętrze, które było podporządkowane konkretnym potrzebom i stylom życia. Architekturę całego pawilonu zaprojektowała mode:lina, a za koncept wnętrzarski odpowiadali styliści VOX.

wszystkie zdjęcia dzięki uprzejmości VOX

mode:lina już od kilku lat współpracuje z marką VOX przy projektach zarówno salonów, jak i ekspozycji targowych. Wspólnie staramy się zmieniać myślenie o tym, jak funkcjonujemy w przestrzeni domu. Zrealizowany w tym roku projekt to kontynuacja naszych wcześniejszych działań z VOX – np. sklepu w galerii Poznań Plaza. Od tego czasu formę w pełni funkcjonalnego domu wykorzystywaliśmy w kolejnych realizacjach targowych dla VOX. Pawilon na targach Meble Polska i Arena Design odzwierciedlał ideę marki głoszącą, że wolność zaczyna się w domu, a to, jak żyjemy i jakimi przedmiotami się otaczamy, ma wpływ na nasze życie. Staraliśmy się tak zaprojektować pawilon, aby układ poszczególnych stref jednoznacznie to pokazywał”  – komentuje pracownia mode:lina.

Pawilon VOX został podzielony na trzy strefy: VOX LAB, VOX NEWS i VOX HOME.

W strefie VOX LAB można było zajrzeć za kulisy procesu projektowego, przetestować prototypy kolekcji, nad którymi aktualnie pracują projektanci VOX, a także podzielić się z nimi swoją opinią na temat funkcjonalności i estetyki oglądanych brył.

W strefie VOX NEWS zaprezentowane zostały premierowe kolekcje, a także nowe odsłony już istniejących linii meblowych.

A w VOX HOME wszyscy odwiedzający mogli się oddać relaksowi i poczuć się jak w prawdziwym domu.

W ten sposób pawilon VOX stał się unikatową przestrzenią, która gwarantowała odwiedzającym kreatywne uczestnictwo w wydarzeniach targowych.

O wnętrzu można myśleć na wiele sposobów. Z wieloznaczności tego pojęcia marka VOX uczyniła atut. Razem z Katarzyną Miller zapraszał do rozmów o tym, co najważniejsze. W ramach akcji „Porozmawiajmy o wnętrzu” przez pół roku można było posłuchać inspirujących rozmów o życiu, zadać nurtujące nas pytanie, a także osobiście spotkać się z cenioną psycholożką i psychoterapeutką.

Spotkanie z Katarzyną Miller na stoisku VOX na targach Meble Polska 2018

VOX na Arena Design 2018

VOX na Arena Design 2018

Miło nam poinformować, że stoisko VOX zostało Laureatem prstizowego Wyróżnienia Honorowego w StandOUT. Meble Polska 2018 plebiscytcie na stoiska, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej. O wszystkich Laureatach piszemy tutaj

VOX
Meble Polska 2018
pow. 70 mkw
projekt: mode:lina
koncept wnętrzarski: odpowiadali styliści VOX

VOX webside
Photos: materiały prasowe VOX

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.