Reklama

wszystkie artykuły z działu >> WYDARZENIA
23 maja 2018
wszystkie artykuły z działu >> WYDARZENIA

Przytul Polskę! Przystanek obowiązkowy na Łódź Design Festival 2018

"Przytul Polskę"
Interaktywna wystawa i warsztaty dla dzieci
Wydarzenie: Łódź Design Festiwal 2018
Kuratorki: Mamy Projekt: Pola Amber, Joanna Studzińska, Małgosia Żmijska
Projekt: Joanna Góra-Raurowicz, Magdalena Michalczyk, Katarzyna Similak

Ilustracje: Patricija Bliuj-Stodulska
Gdzie: Centrum Festiwalowe, Art_Inkubator, Tymienieckiego 3
Termin: 19-27.05.2018

Jak rozmawiać z dziećmi o Polsce?

Na ile tożsamość narodowa w czasach globalizacji ma jeszcze znaczenie? Co składa się na nasze wyobrażenie kraju: język, symbole, krajobrazy, historia, kuchnia? Co warto pielęgnować i przekazywać dalej? Na te i inne pytania wystawa “Przytul Polskę” nie odpowie. W każdym razie nie wprost. To przestrzeń, w której zapraszamy do wspólnego poszukiwania odpowiedzi - bezpieczne, przyjazne miejsce do zabawy, rozmowy i twórczości. W projekcie można uczestniczyć na różne sposoby w zależności od wieku i ochoty: bawić się, snuć marzenia, przebierać, zrobić sobie zdjęcie z ogromną przytulanką w kształcie Polski, podyskutować albo wziąć udział w warsztatach dla rodzin. Czy potrafimy z dystansem i sympatią pomyśleć o kraju i o tym, co dla nas oznacza bycie Polakami?

photo: HaWa Film

photo: HaWa Film

photo HaWa Film

photo: HaWa Film

photo HaWa Film

photo HaWa Film

photo HaWa Film

photo HaWa Film

Wystawa „Przytul Polskę” jest częścią największego święta dobrego wzornictwa w Polsce – Łódź Design Festival. Nie mogło zabraknąć na niej firmy Endo, która specjalnie na tę okazję przygotowała różne akcenty.

„Przytul Polskę” to wystawa skierowana do całej rodziny, przyjazne miejsce do zabawy, rozmów i twórczości. Na wydarzeniu obecna będzie marka Endo, słynąca z koszulek z polskimi napisami w humorystycznym, nieco zadziornym stylu. Projekty Endo doceniło między innymi Muzeum Narodowe w Warszawie. T-shirty można podziwiać w Galerii Wzornictwa Polskiego.

photo materiały prasowe Endo

photo materiały prasowe Endo

 

photo materiały prasowe Endo

photo materiały prasowe Endo

W ramach wystawy „Przytul Polskę”, Endo przygotowało pamiątkowe upominki, konkursy i zabawy. W strefie relaksu znajdzie się stoisko z misiami wystrojonymi w koszulki z polskimi napisami. Małym miłośnikom książek zostaną rozdane oryginalne zakładki oraz przypinki z grafikami Endo. To jeszcze nie koniec atrakcji! Marka zorganizuje również konkurs na projekt koszulki dla Misia Endo, a także misiowe pieczątki z bezpiecznej farby. W drugi weekend festiwalu odwiedzających przywita wizytówka polskiej firmy – idealny do przytulania Miś Endo w rozmiarze XXL.

Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia łódzkiego wydarzenia podczas którego organizatorzy przewidzieli szereg atrakcji i warsztatów dla dzieci.  Do zobaczenia!

photo HaWa Film

photo HaWa Film

photo HaWa Film

photos: HaWa Film webside, materiały prasowe Endo

Endo webside

NIEMAPA webside

Mamy Pojekt webside

OKK webside

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.

Reklamy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.