Reklama

wszystkie artykuły z działu >> TARGI
10 września 2018
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

Polscy wystawcy Cersaie 2018 w katalogu ‘Exhibitors from Poland’! Kogo zobaczymy w Bolonii?

Targi Cersaie to jedna z najważniejszych imprez branży łazienkowej na świecie, w której udział od lat biorą również polskie firmy. Kogo zobaczymy w tym roku?

W dniach od 24-28 września 2018 odbędzie się Cersaie 2018, jedna z najważniejszych imprez branży łazienkowej na świecie – prestiżowych targów należących do czołówki wydarzeń wyznaczających trendy w aranżacji łazienek, w której udział od lat biorą również polskie firmy. Kogo zobaczymy w tym roku w Bolonii?

Podczas wydarzenia pokazywane są nowości, trendy i możliwości technologiczne z branży płytek, ceramiki i armatury. Lista znanych marek wystawiających swoje produkty na Cersaie wydaje się nieskończenie długa. Wśród ponad 900 wystawców zaprezentuje się 9 firm z Polski.

Kogo zobaczymy w tym roku w Bolonii?

Wielkim nieobecnym tegorocznej edycji Cersaie będzie Ceramika Paradyż, która w bolońskich targach brała udział nieprzerwanie od 2001 roku. Decyzja o wycofaniu się jest konsekwencją nowej strategii marketingowej marki, o której więcej piszemy tutaj.

Odwiedzający bolońskie targi będą mogli zapoznać się z ofertą firm: Ceramica Marconi (Hall 15 Stand A25-B26), Polcolorit (Hall 15 Stand A25-B26), Ceramika Końskie(Hall 15 Stand D32), Tubądzin (Hall 15 Stand E20), Cerrad (Hall 15 Stand E27-F28), MCJ (Hall 30 Stand A63), Defra (Hall 30 Stand B63), Radaway (Hall 30 Stand D58-E59) i Krzemień (Hall 30 Stand D64-E65).

Wszyscy polscy wystawcy Cersaie 2018 znajdują się w katalogu PL Catalog – Exhibitors From Poland. Więcej informacji: www.exhibitorsfrompoland.pl

Defra

Defra, marka wysokiej jakości mebli łazienkowych o ponadczasowym  wzornictwie, stworzona przez lidera branży na polskim rynku – firmę Deftrans, w Bolonii zaprezentuje się po raz pierwszy. Defra zaprezentuje kilkanaście kolekcji mebli łazienkowych, w tym kolekcje SENSO, NODO, FLOU, POINT, zaprojektowane przez Michała Roszkowskiego. Zobaczyć będzie można również aktualne kolekcje, między innymi MURCIĘ, GUADIX czy OP-ARTY w nowej, atrakcyjnej palecie barw i funkcjonalnych układach aranżacyjnych. Ekspozycję uzupełni nowa linia luster, których premiera została przygotowana specjalnie na targi oraz nowe wzory umywalek i akcesoriów łazienkowych. Defra - Hall 30 Stand B63, więcej informacji tutaj.

Radaway

W gronie wystawców już po raz trzeci znajdzie się firma Radaway, która zaprezentuje szereg nowości produktowych oraz rozwiązania w zakresie personalizacji kabin. W Bolonii Radaway pokaże m.in. nowoczesne kabiny prysznicowe z czarnymi profilami, które idealnie pasują do wnętrz w stylu industrialnym, a także kabiny ozdobione grafiką wykonaną przy pomocy graweru laserowego. Na stoisku będzie można zapoznać się z programem „Na miarę” umożliwiającym dopasowanie kabin prysznicowych czy drzwi wnękowych do każdej, nawet najbardziej nietypowej sytuacji aranżacyjnej.

- Podczas targów przedstawimy rozwiązania szyte na miarę każdej łazienki. Również takie, które dostępne są wyłącznie w naszej ofercie np. usługa laserowego grawerowania. Obecność na imprezie, która wyznacza światowe trendy w naszej branży to dla nas obowiązkowy punkt w roku i niezwykła satysfakcja z promocji naszych produktów w środowisku międzynarodowym – przekonuje Hanna Błaszak, ekspert firmy Radaway.

Radaway - Hall 30 Stand D58-E59, więcej informacji tutaj.

Krzemień

Produkty Krzemień dobrze są znane bywalcom bolońskich targów.Unikatowe wanny z giętego szkła od lat zachwycają świat. Krzemień w Bolonii zaprezentuje m.in. swoje flagowe rozwiązanie, pokazywane co roku - zapierające dech w piersiach mozaiki na małej kostce szklanej 12x12 mm.Wśród nowości 2018 pojawi się kolekcję B&W, wyróżniającą się klimatem Noire wpisanym w XXI wiek. Krzemień - Hall 30 Stand D64-E65, więcej informacji tutaj.

Ceramika Tubądzin

Po pięcioletniej nieobecności Ceramika Tubądzin, jeden z największych w Polsce producentów płytek ceramicznych, powraca na targi Cersaie. Przez ten okres firma nieustanie rozwijała portfolio swoich produktów oraz udoskonalała rozwiązania technologiczne w swoich zakładach produkcyjnych. Dzięki otwartej w 2016 roku, najnowocześniejszej w tej części Europy fabryce, Ceramika Tubądzin, jako pierwsza firma w Polsce, rozpoczęła produkcję wielkoformatowych gresów, sięgających swoimi rozmiarami 120x240 cm. Tegoroczne targi Cersaie będą zatem dla firmy okazją do zaprezentowania na międzynarodowym forum swoich najnowszych produktów. Natura i zieleń: Motywami przewodnimi strefy Ceramiki Tubądzin na targach Cersaie będą świeżość i natura. Ekspozycja zajmie powierzchnię 200 m2 i będzie zlokalizowana w hali 15, na stoisku E20. Gości powitają dwie roślinne, kwitnące ściany o łącznej powierzchni ponad 45 m2. Dzięki nim zapewniony zostanie wyjątkowy nastrój, a odwiedzający będą mogli zanurzyć się w świecie oryginalnych aranżacji.

Na stoisku Tubądzin, obok prezentacji oferty, pojawią się Laureaci konkursu organizowanego w ramach Tubądzin Design Days architekci: Joanna Barańska-Woźny (biuro Aneks-Studio z Poznania), Aleksandra Twardowska z Krakowa,  Barbara Przasnyska (biuro Barbara Przasnyska z Warszawy), Agnieszka Wieczorek  (biuro Wizart z Gliwic), Agata Kmieć (biuro B2PROJEKT z Wrocławia). Tubądzin - Hall 30 Stand E20, więcej informacji tutaj.

PL Catalog - Exhibitors from Poland

Rozmiar targów Cersaie jest na tyle duży, że większość producentów chce wykorzystać imprezę nie tylko do zaprezentowania nowości, ale przede wszystkim do zaakcentowania swojej pozycji na rynku.

Spektakularnym wydarzeniem wspierającym polskich wystawców Cersaie 2018 jest katalog Exhibitors from Poland prezentujący w jednym miejscu wszystkie polskie firmy uczestniczące w Cersaie 2018. Unikatowy serwis - skierowany do gości targowych poszukujących partnerów i kontaktów B2B z polskimi wystawcami - dostarcza klientom handlowym cennych informacji na temat polskich firm biorących udział w największych targach na świecie. Oferując odwiedzającym targi ze świata wiele ułatwień w nawiązaniu kontaktów z polskim biznesem "PL Catalog – Exhibitors From Poland" jest narzędziem do szerokiej prezentacji potęgi polskiej myśli technologicznej i przedsiębiorców, którzy tę potęgę współtworzą.

Odwiedzający targi wchodząc do działu FOR VISITORS Cersaie 2018 otrzymują pełną listę polskich wystawców Cersaie 2018 z lokalizacjami stoisk polskich wystawców. Uzyskują również podstawowe informacje o firmie rozwijając jej wizytówkę: nazwę firmy, logo, dane adresowe i adres strony www.

Z kolei każdy polski wystawca  ma możliwość promocji swojej marki w katalogu pakietami BACIC , SILVER i GOLD. Całość oferty dla wystawców dostępna jest na stronie katalogu www.exhibitorsfrompoland.com w dziale FOR EXHIBITORS.

Aplikacja jest responsywna, działa na wszystkich urządzeniach mobilnych. Napisana jest w języku angielskim. Można ją pobrać za pomocą wczytania kodu QR lub po wejściu na stronę targów Cersaie 2018 w Katalogu tutaj.

Znalezienie partnera biznesowego z Polski na targach nigdy nie było tak proste!

By biznes rozwijał się jeszcze szybciej” – to hasło, które przyświeca twórcom aplikacji, architektom z portalu Exspace.pl.

PL Catalog – Exhibitors From Poland  Website | Facebook | Kontakt

Plik do pobrania i zamieszczsenia na stoisku:

 

 

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.

Reklamy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.