Reklama

wszystkie artykuły z działu >> FIRMY
11 września 2018
wszystkie artykuły z działu >> FIRMY

Innowacje, design i światowa premiera - Grupa Tubądzin powraca na Targi Cersaie

Po pięcioletniej nieobecności Ceramika Tubądzin, jeden z największych w Polsce producentów płytek ceramicznych, powraca na targi Cersaie. Przez ten okres firma nieustanie rozwijała portfolio swoich produktów oraz udoskonalała rozwiązania technologiczne w swoich zakładach produkcyjnych. Dzięki otwartej w 2016 roku, najnowocześniejszej w tej części Europy fabryce, Ceramika Tubądzin, jako pierwsza firma w Polsce, rozpoczęła produkcję wielkoformatowych gresów, sięgających swoimi rozmiarami 120x240 cm. Tegoroczne targi Cersaie będą zatem dla firmy okazją do zaprezentowania na międzynarodowym forum swoich najnowszych produktów.

Natura i zieleń

Motywami przewodnimi strefy Ceramiki Tubądzin na targach Cersaie będą świeżość i natura. Ekspozycja zajmie powierzchnię 200 m2 i będzie zlokalizowana w hali 15, na stoisku E20. Gości powitają dwie roślinne, kwitnące ściany o łącznej powierzchni ponad 45 m2. Dzięki nim zapewniony zostanie wyjątkowy nastrój, a odwiedzający będą mogli zanurzyć się w świecie oryginalnych aranżacji.

photo: materiały prasowe Tubądzin

photo: materiały prasowe Tubądzin

photo: materiały prasowe Tubądzin

Międzynarodowe grono ekspertów

Podczas targów Cersaie 2018, Grupa Tubądzin na swym stoisku zaprezentuje nowości produktowe oraz prototypy kolekcji płytek, które wpisują się w ogólnoświatowe trendy wnętrzarskie. To dla nas bardzo ważne, aby uzyskać opinię architektów, projektantów wnętrz oraz partnerów handlowych z różnych państw na temat produktów, prezentowanych przez Ceramikę Tubądzinmówi Andrzej Ramel, członek Zarządu Grupy Tubądzinnasza firma eksportuje płytki do wielu krajów na świecie, dlatego zależy nam na możliwie jak najbardziej kompleksowej i szerokiej informacji zwrotnej. Dzięki targom Cersaie będziemy mogli także udowodnić, że polska firma jest w stanie konkurować z zagranicznymi producentami płytek, a także stworzyć unikalny produkt, cechujący się wyjątkowym designem oraz parametrami technicznymi.

Inspirujące kolekcje

Na Cersaie Ceramika Tubądzin zaprezentuje aż siedem nowych kolekcji wielkoformatowych gresów MONOLITH, inspirowanych fakturami skał i metali. Targi będą także okazją do zapoznania się z unikalnymi produktami, stworzonymi przez firmę wspólnie z wybitną artystką, projektantką i ekspertką w dziedzinie designu Dorotą Koziara. Kolekcja nosi nazwę Kolory Polski i znalazło się w niej dziewięć, barwionych w masie, monokolorowych płytek m.in. w odcieniach beżu, bieli, subtelnego fioletu czy różu, które będą dostępne także w wielkim formacie, 120x240 cm. W Bolonii odbędzie się również światowa premiera nowej kreacji płyt Macieja Zienia. Cztery nowe kolekcje stworzone przez projektanta po raz pierwszy pojawią się na wielkoformatowych gresach, sięgających wymiarami 120x240 cm. Będą nawiązywały do ponadczasowej elegancji marmuru, potęgowanej przez wyrafinowane zdobienia, znajdujące się na ich powierzchni. Dzięki możliwościom, jakie oferuje sieradzka fabryka Ceramiki Tubądzin, jednym z dostępnych rodzajów wykończenia powierzchni płyt stworzonych przez Zienia będzie, zastosowany po raz pierwszy, nowy wariant satynowy (atłasowy), nadający im wyjątkowej delikatności. Z marki Korzilius, pokazane zostaną nowe wzory, wszystkie utrzymane w ciepłej kolorystyce, z doskonale odwzorowaną strukturą drewna. Po raz pierwszy, produkty marki Korzilius zostały wyprodukowane na barwionej masie, pozwoliło to na jeszcze lepsze odwzorowanie naturalnego materiału. Przedstawione zostaną także nowe kolekcje marki Tubądzin w formatach 33x90, 30x75 i 15x45 cm.

-----------

PL Catalog - Exhibitors from Poland

Rozmiar targów Cersaie jest na tyle duży, że większość producentów chce wykorzystać imprezę nie tylko do zaprezentowania nowości, ale przede wszystkim do zaakcentowania swojej pozycji na rynku.

Spektakularnym wydarzeniem wspierającym polskich wystawców Cersaie 2018 jest katalog Exhibitors from Poland prezentujący w jednym miejscu wszystkie polskie firmy uczestniczące w Cersaie 2018. Unikatowy serwis - skierowany do gości targowych poszukujących partnerów i kontaktów B2B z polskimi wystawcami - dostarcza klientom handlowym cennych informacji na temat polskich firm biorących udział w największych targach na świecie. Oferując kupcom ze świata wiele ułatwień w nawiązaniu kontaktów z polskim biznesem "PL Catalog – Exhibitors From Poland" jest narzędziem do szerokiej prezentacji potęgi polskiej myśli technologicznej i przedsiębiorców, którzy tę potęgę współtworzą.

By biznes rozwijał się jeszcze szybciej” – to hasło, które przyświeca twórcom Katalogu, architektom z portalu Exspace.pl.

PL Catalog – Exhibitors From Poland  Website | Facebook | Kontakt

Plik do pobrania i zamieszczenia na stoisku:

O Grupie Tubądzin

Grupa Tubądzin należy do największych i najlepiej rozpoznawalnych producentów płytek ceramicznych w Polsce. Od 35 lat nieprzerwanie kształtuje rynek wyznaczając trendy wzornicze. Jest w Polsce pionierem w produkcji płyt wielkoformatowych sięgających swoim rozmiarem 120x240 cm. Produkty są wytwarzane z najwyższej jakości surowców, w oparciu o najnowocześniejsze światowe technologie.

O Targach:

Międzynarodowe targi Cersaie to prestiżowe wydarzenie w świecie architektury i designu. Dają możliwość zaprezentowania innowacyjnych produktów oraz rozwiązań aranżacyjnych szerokiemu, międzynarodowemu gronu odbiorców i ekspertów. Ceramika Tubądzin od ponad trzech dekad nieustannie rozszerza portfolio swoich kolekcji, współpracując z wybitnymi artystami oraz inwestując w najnowocześniejsze technologie. Dzięki temu, odwiedzający stoisko Tubądzina w Bolonii będą mieli okazją na własne oczy ujrzeć najnowocześniejsze kompozycje przestrzenne oraz produkty, cechujące się jedynym w swoim rodzaju designem.

 

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.