Wizytówki

Reklama

wszystkie artykuły z działu >> TARGI
07 października 2018
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

Grupa Nowy Styl prezentuje Premiery 2018. Co zobaczymy w Kolonii?

Wielozadaniowe, intuicyjne w użytkowaniu, wyzwalające kreatywność i dbające o akustykę wnętrz. Produkty, które Grupa Nowy Styl pokaże premierowo podczas targów Orgatec w Kolonii (23-27.10), odzwierciedlają zmieniające się potrzeby środowiska pracy. Dzięki współpracy z doświadczonymi projektantami, nowe rozwiązania są nie tylko w pełni funkcjonalne, ale wspierają tworzenie wnętrz dopasowanych do kultury organizacji.

- W Dziale Badań i Konsultingu Przestrzeni Pracy analizujemy globalne trendy biznesowe, by przewidzieć, jak będą kształtowały się potrzeby miejsc pracy. Rozmawiamy też z naszymi klientami o ich aktualnych potrzebach i w ten właśnie sposób rozpoczynamy pracę nad nowymi rozwiązaniami - mówi Karolina Manikowska, dyrektor Działu Badań i Konsultingu Przestrzeni Pracy i Działu Zarządzania Produktem.

Na tegoroczne targi firma zaprasza pod hasłem „Let’s #MakeYourSpace together” i w ten sposób podkreśla znaczenie dobrej współpracy w optymalnym dopasowaniu rozwiązań biurowych do organizacji. Na ekspozycji Grupy w Kolonii znajdą się całościowe rozwiązania, które zgodnie z obowiązującymi trendami, pomagają tworzyć biura elastyczne (flexible), sprzyjające komunikacji (social), komfortowe akustycznie (quiet), zapewniające swobodę działania (free) i inteligentnie zarządzane (smart).

Elastyczność, czyli Let’s #MakeYourSpace flexible!

Linia biurek CS5040, projekt: Nowy Styl Group

„C” oznacza compact design, „S” reprezentuje smart solutions. Biurka, stanowiska workbench oraz stoły z linii CS5040 dyskretnie, ale skutecznie wspierają komunikację, kreatywną pracę zespołową oraz działania indywidualne, tworząc komfortową strefę sprzyjającą efektywności.

Kluczowe punkty designu to dwa kształty podstawy, opcjonalny dystans między blatem a ramą oraz szeroka baza kolorystyczna wykończeń blatu i obrzeża. Gwarantuje to wyjątkowo łatwe i przyjemne aranżowanie wnętrza, pozostając w zgodzie wymaganiami stawianymi biurom.

Biurko CS5040 i krzesło Denuo; wszystkie zdjęcia materiały prasowe Nowy Styl Group

Biurko CS5040

Biurko CS5040 i Navigo

Minimalizm techniczny udało się osiągnąć poprzez zastosowanie uchwytu bazowego - opatentowanego rozwiązania, które pozwala na elastyczne dodawanie i odejmowanie kolejnych elementów wyposażenia stanowiska pracy (panelu górnego i dolnego, czy kanału kablowego). Wśród ułatwiających pracę funkcjonalności CS5040 są także blat przesuwny oraz media port wbudowany w blat. Linię CS5040 uzupełniają stoły wysokie i konferencyjne.

Swoboda w biurze, czyli Let’s #MakeYourSpace free!

Linia krzeseł biurowych Xilium, projekt: Martin Ballendat

Xilium to model, który dzięki wielu funkcjonalnym rozwiązaniom pozwala nam wybierać nasz własny sposób siedzenia. Szerokie siedzisko daje możliwość przyjęcia swobodnej pozycji siedzenia, na przykład z podwiniętymi nogami. Podłokietniki regulowane w zakresie 360st. pozwalają komfortowo korzystać z rożnych urządzeń mobilnych. Mechanizm x-move oraz mechanizm synchroniczny Xilium umożliwia ruch ciała w 3 płaszczyznach: w przód i w tył, na boki oraz ruch skrętny. Swobodne odchylanie się do tyłu, aby „pobujać w obłokach” podczas przerwy jest możliwe dzięki szerokiemu zakresowi regulacji siły oporu mechanizmu.

Krzesla biurowych Xilium, projekt: Martin Ballendat

Krzesla biurowych Xilium, projekt: Martin Ballendat

Xilium

Krzesla biurowych Xilium, projekt: Martin Ballendat

I choć to wszystko wydaje się sprzeczne z ogólnie przyjętymi zasadami prawidłowego siedzenia, to nie chodzi o to, aby w tej pozycji spędzać cały dzień. Trzeba się ruszać: najlepszą pozycją do siedzenia jest zawsze ta następna.

Wygląd krzesła nawiązuje do koncepcji uniwersalnego designu. Dzięki szerokiej palecie wykończeń, różnym typom oparcia oraz możliwości wyboru mechanizmu wraz z dodatkowymi funkcjami, krzesła z linii Xilium są funkcjonalnym rozwiązaniem dla biur, niezależnie od ich wielkości czy stylu aranżacji.

Lockersy Puzlo, projekt: Nowy Styl Group

Puzlo to linia lockersów – szafek na osobiste przedmioty pracowników korzystających z systemu desk sharing. Linia jest całkowicie konfigurowalna, co sprawia, że można dopasować ją do różnych potrzeb. Dostępne są różne konstrukcje szaf, układy jedno-, dwu- lub trzykolumnowe, szafki z frontami lub bez, drzwi z różnymi rodzajami zamków (szyfrowy mechaniczny, cylindryczny na klucz, elektroniczny z czytnikiem RFID na kartę), z wrzutnią lub uchwytami w poziomie bądź pionie. Lista opcji jest bardzo długa, a w połączeniu z możliwością doboru różnych kolorów frontów, pozwala uzyskać ciekawe efekty przestrzenne i wizualne.

Lockersy Puzlo, projekt: Nowy Styl Group

 

Lockersy Puzlo, projekt: Nowy Styl Group

Denuo, projekt: Daniel Figueroa

Strzelista, geometryczna linia oparcia krzesła Denuo wnosi do biura świeżość i dobrą energię.

Wachlarz kolorów tkanin wybrano specjalnie dla tego modelu. Modne bordo, inspirująca szmaragdowa zieleń, delikatna szarość oraz uniwersalne czerń i granat znakomicie komponują się z kolorami tworzywa, z którego wykonana jest rama oparcia. Daje to możliwość tworzenia zarówno zestawień kontrastowych, jak i monochromatycznych.

Denuo, projekt: Daniel Figueroa

Denuo, projekt: Daniel Figueroa

Dodatkowo kolorom towarzyszą różne faktury materiału oparcia. Zwracający uwagę wzór 3D w formie rombów, transparentna siatka oraz tradycyjna tapicerka gładko tkana. Na straży wygody oraz dobrego samopoczucia użytkownika stoi natomiast wszechstronny i niezawodny mechanizm synchroniczny, komfortowe szerokie siedzisko oraz podłokietniki 4D.

Komunikacja i budowanie więziLet’s #MakeYourSpace social

Soft seating Play&Work, projekt: Studio WertelOberfell

Linia sof Play&Work świetnie uzupełni strefy spotkań nieformalnych, funroomy i inne strefy relaksu. Wybierając moduły w intensywnych, żywych barwach i zestawiając je z wolnostojącymi stolikami, możemy stworzyć idealną przestrzeń do wypicia porannej kawy, przy której wspólnie z zespołem zaplanujemy działania na cały dzień.

Soft seating Play&Work, projekt: Studio WertelOberfell

Soft seating Play&Work, projekt: Studio WertelOberfell

Sofy Play&Work o wysokich, tapicerowanych ściankach pozwalają zbudować „pokój w pokoju”, czyli wydzielone miejsce, blisko strefy pracy, gdzie w każdej chwili można wygodnie usiąść i omówić projekt ze współpracownikami. To elastyczne rozwiązanie dla biur, w których pracownicy potrzebują licznych małych sal oraz miejsc do spotkań organizowanych spontanicznie.

Zarządzanie hałasem, czyli Let’s #MakeYourSpace quiet!

Sileo S, projekt: Nowy Styl Group

Współczesne biura przypominają czasem ruchliwe skrzyżowanie w dużym mieście – panują w nich zgiełk i hałas. Sileo to obszerna linia paneli dźwiękochłonnych przeznaczonych do adaptacji akustycznej biura. Obejmuje produkty, które mają różnorodne zastosowania i metody montażu: tworzą ją panele biurkowe, ścienne oraz podwieszane. Teraz została rozbudowana o modele Sileo S – o nieco innej konstrukcji, lżejsze wizualnie.

Sileo S, projekt: Nowy Styl Group

Formo, projekt: Nowy Styl Group

Filcowe panele ścienne Formo są idealnym uzupełnieniem każdej strefy, począwszy od gabinetów menedżerskich, sal konferencyjnych, małych biur, aż po kantyny oraz strefy nieformalnych spotkań pracowników. Różnorodność form oraz kolorów paneli ściennych Formo pozwala na kreowanie w bardzo prosty sposób oryginalnych i interesujących aranżacji. Stosując panele filcowe możemy nie tylko udekorować ściany w nieoczywisty sposób, ale także nadać przestrzeni ciepłego, bardziej przytulnego i domowego charakteru.

Formo, projekt: Nowy Styl Group

Podczas targów Orgatec prezentujemy nowy geometryczny wzór paneli Formo oraz kurtynę akustyczną. Ażurowa kurtyna wykonana z filcu poprawia komfort psychoakustyczny wnętrza. Przestrzenie wydzielone wizualnie przez kotarę są przytulne i zachęcają do kreatywności.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Grupy Nowy Styl w hali 7.1. pod numerem nr B/C 030-031.
Let’s #MakeYourSpace together!

Wszystkich polskich wystawców ORGATEC 2018 znajdziecie PL Catalog - Exhibitors from Poland ORGATEC 2018. Do zobaczenia!

wizytówki

Komentarze:

loading
Piękne meble, aż chce się pracować.
skomentowany przez    Kiko    23 październik 2018, 12:52 obserwuj post

Reklamy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.