Wizytówki

Reklama

wszystkie artykuły z działu >> TARGI
09 listopada 2019
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

FUNK IT UP! VANK na Warsaw Home 2019

Na jesiennych targach i wystawach w Danii („There is No Planet B”: Kopenhga i Aarhus), Austrii („Design District”), Dubaju („Middle East Design and Hospitality Week”) i Warszawie („Warsaw Home”) VANK pokazał kolejne odsłony kategorii mebli, które skutecznie izolują od hałasu, wprowadzają do biura balans, czyste powietrze, ducha kreatywności i szacunek do natury.

W Warszawie zespół VANK spotkał się z polskimi i międzynarodowymi gośćmi na stoisku o powierzchni ponad 200 metrów kwadratowych. Pokazaliśmy świeże i nowoczesne rozwiązania dla biur oraz przestrzeni publicznych. To trzecia obecność na targach Warsaw Home.

Miło nam poinformować, że stoisko VANK, zaplanowane zgodnie z duchem zero waste, czyli wszystkie elementy zabudowy zostaną ponownie wykorzystane - to Laureat StandOUT. Warsaw Home 2019! Link: http://exspace.pl/articles/show/2659 

W tym roku skupiliśmy się na zrównoważonym rozwoju i projektowaniu zorientowanym na człowieka. Lokalność, recycling, ograniczanie odpadów i emisji szkodliwych substancji oraz naturalne materiały i dokumenty poświadczające ekologiczną produkcję - to zaświadczenie o odpowiedzialności zarówno za zespół, jak i otoczenie i przyszłe pokolenia. Więcej na ten temat znajdziecie Państwo tutaj: https://vank.pl/pl/odpowiedzialnosc. 

Lider boksów akustycznych - nowe odsłony 

Na targi Warsaw Home przygotowaliśmy szereg wartości dodanych, wykończeń i wyposażeń, aby odpowiedzieć na więcej potrzeb i dostosować meble do zmieniającego się miejsca pracy. Już główne linie boksów akustycznych nadają estetycznego, wyrazistego charakteru przestrzeni biurowej i miejsc publicznych. VANK_WALL z diamentową strukturą ścian i VANK_WALL2 z naprzemienną formą fal (nowy musztardowy kolor na stoisku) sprawiają, że dźwięki są rozbijane i pochłaniane.

vank_warsaw_home_exspace

wszystkie zdjęcia: Piotr Frąckowiak

vank_warsaw_home_exspace

vank-warsaw-home-exspace

VANK, idąc dalej, zaprezentował kolejne odsłony boksów akustycznych, które jak wielkogabarytowe rzeźby ubiorą każde wnętrze. Nowe propozycje powstały z troską o zdrowie użytkownika, zasoby i środowisko naturalne. Przestawne, modyfikowalne boksy zwiększają możliwości użytkowania obiektu i zmniejszają ilość odpadów budowlanych przy modernizacjach budynków w przyszłości. Dlatego warto użyć mebli VANK w budynkach starających się o certyfikat ekologiczny LEED.  

WALL_GRAPHIC to wersja, w której ściany wewnętrzne i zewnętrzne pokryte są grafiką artystyczną nadrukowaną cyfrowo na materiał akustyczny produkowany z recyklingowanych butelek PET. W VANK dostępnych jest 5 trendowych wersji kolorystycznych wzoru doskonale adaptujących się do różnych identyfikacji wizualnych firm. Boksy graficzne najlepsze zastosowanie znajdą w firmach nowych technologii czy związanych z reklamą, designem i modą oraz wszędzie tam, gdzie potrzebne są bodźce do pracy twórczej.

vank_warsaw_home_exspace  

vank_warsaw_home_exspace

exhibitors_from_poland_exspace

VANK_WALL_ORGANIC_exspace

To także wymarzone obiekty dla przestrzeni publicznych. Bardzo łatwo je odnaleźć na dużych obszarach, w tłumie ludzi czy podczas eventów. 

WALL_ORGANIC  to pomysł na wykończenie boksu akustycznego innowacyjnym organicznym materiałem, który otrzymał nagrodę Green Produkt Award 2019. Pachnąca np. łąką warstwa (polną mieszanką arniki, chabrów, wrzosów, płatków róż i margaretek) nałożona jest na oddychający podkład wykonany w 100% z lnu.  Organiczna ściana wpływa pozytywnie na wszystkie zmysły i wywołuje pierwotne uczucie naszej nierozerwalnej więzi z naturą.  

vank_warsaw_home_exspace

WALL_ JUNGLE (to propozycja „biophilic design” powstała z zamiłowania do natury. Ściana pokoju akustycznego wykonana jest z roślin oczyszczających powietrze. Kwiaty doniczkowe, specjalnie wybranych gatunków, ściśle do siebie przylegają tworząc wrażenie przebywania w prawdziwej dżungli. Kontakt z roślinnością zmniejsza stres, reguluje ciśnienie krwi, wprowadza emocjonalną i zdrowotną równowagę, wpływając motywująco na pracowników każdego dnia. 

vank_warsaw_home_exspace

vank_warsaw_home_exspace

vank-warsaw-home-exspace

WALL_CREATIVE to opcja boksów akustycznych, w których tylna ściana została zastąpiona szkłem magnetycznym. Na tablicy można pisać i rysować, a także robić moodboardy - zawieszać materiały, kartki, zdjęcia za pomocą magnesu. Tak wyposażona przestrzeń doskonale służy podczas burzy mózgów, planowania, warsztatów strategicznych oraz szkoleń. 

WALL_CREATIVE-exspace-vank

Wszystkie boksy są dostępne wraz z nowoczesnymi akcesoriami. Mediaporty, cicha i wydajna wentylacja, energooszczędne oświetlenie LED sprzyjające koncentracji, nagłośnienie, uchwyt do zamontowania ekranu, panele sterujące z funkcją pomiaru: natężenia oświetlania, czystości powietrza i poziomu hałasu   ten zakres jest stale poszerzany i usprawniany. 

Nowe kolekcje dla przestrzeni biurowych i publicznych 

Oferta akustycznego umeblowania została rozbudowana także o kolejne wyposażenie.

Podczas Warsaw Home premierę miały mobilne hokery i stoliki z regulowaną wysokością blatów oraz ekologiczne siedziska do pracy w pozycji horyzontalnej. Kolekcje są wprowadzane na rynek jako przeciwieństwa - jedna skupia się na szybkości  i spontaniczności, druga - na luzie i relaksie. 

vank_warsaw_home_exspace

VANK_CO to hokery mobilne i stoliki do szybkich spotkań, spontanicznych rozmów, przysiadania się na chwilę. Hokery wyposażone są w podnóżki i rolki hamujące pod obciążeniem, a dostępne są w 3 wysokościach. Opcjonalnie - z podparciem części lędźwiowej.  Dodatkiem do kolekcji są stoły o podstawie talerzowej i kolumnie z pneumatyczną regulacją wysokości lub ze stałą wysokością. 

Nazwa pochodzi od pojęcia co-workingu. Meble znajdą swoje zastosowanie na dużych przestrzeniach biurowych,  w małych firmach, także w firmowych kawiarniach i jadalniach. 

VANK_CO-exspace

VANK_CELOO to eko pufy z mediaportami do aranżacji różnorodnych układów funkcjonalnych. Wykonane są z ekologicznych materiałów: wewnątrz - z biodegradowalnego, celulozopochodnego materiału konstrukcyjnego, a na zewnątrz - z tkanin odnawialnych i biodegradowalnych (wełna, len) lub tkanin z recyklingowanego poliestru. 

Większe pufy CELOO służą do dłuższej wygodnej pracy z laptopem, przeglądania smartfonu czy do czytania w gabinecie. Mniejsze służą jako podnóżek, stolik, stołek. Są stworzone dla biurowych stref chillout, dużych przestrzeni open space, holów, poczekalni. 

VANK_CELOO-exspace

Odsłona nowej komunikacji 

Targi Warsaw Home były okazją do odsłony nowego, międzynarodowego sloganu marki - FUNKY INTERIOR OBJECTS. Komunikujemy główną cechę mebli - unikalność, odwagę projektową, wyszukaną estetykę. Futurystyczne i mocne formy nadają charakteru przestrzeni. Naturalne materiały dają poczucie bezpieczeństwa i zbliżają do pierwotnego otoczenia człowieka. 

Strategia pozycjonowania skupiona jest na proponowaniu inwestorom charakterystycznych, rzeźbiarskich obiektów, które ożywią monotonne biura i wyróżnią miejsca publiczne (FUNK IT UP!).

WALL_CREATIVE-exspace-vank

vank-warsaw-home-exspace

+ VANK

zdjęcia: Piotr Frąckowiak

  

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.

Reklamy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.