Wizytówki

Reklama

wszystkie artykuły z działu >> ARCHITEKTURA
04 stycznia 2020
wszystkie artykuły z działu >> ARCHITEKTURA

Niestandardowe rozwiązania dla nietypowego wnętrza łazienki

NEWS-EXSPACE

Występujące skosy, wnęki, słupy konstrukcyjne albo po prostu niewielki metraż łazienki nie muszą być problemem podczas jej aranżacji. Firma Radaway proponuje niestandardowe rozwiązania, które pozwolą poradzić sobie z każdą sytuacją.

exhibitors-from-poland-heimtextil-2020

Łazienka pod skosem

Skosy, choć nadają wnętrzu charakteru czasem sprawiają problemy podczas jego urządzania. Aby takie pomieszczenie było funkcjonalne, należy zagospodarować w nim dostępne przestrzenie np. stawiając pod skosami kabinę prysznicową. W produktach Radaway drzwi mogą zostać docięte do odpowiednich rozmiarów i występujących skosów, co pozwoli na maksymalne wykorzystanie powierzchni łazienki. Warto wybrać wtedy także drzwi otwierane wahadłowo, które podczas otwierania i zamykania nie będą zabierać wolnego miejsca.

euphoria_s_radaway-exspace

Kabina prysznicowa Euphoria, wszystkie zdjęcia materiały prasowe Radaway

Słup konstrukcyjny w łazience

Filar może być ciekawą ozdobą nie tylko łazienki, ale również kabiny prysznicowej. Produkty Radaway są w stanie obudować go drzwiami wnękowymi, które staną się jego integralną częścią. Takie rozwiązanie urozmaici wygląd kabiny, która będzie pełnić w łazience rolę dekoracji. Modele tego typu posiadają mosiężne stabilizatory, które zapewniają stabilną konstrukcję kabiny oraz system umożliwiający niwelację krzywizny ściany do 10 mm.

carena_dwj_umywalka_radaway-exspace

Carena DWJ 

Mała przestrzeń

Mieszkając w bloku często borykamy się z trudnościami związanymi z wystrojem małej łazienki. Wyzwaniem jest bowiem ulokowanie urządzeń sanitarnych w taki sposób, by były wygodne podczas użytkowania. Ograniczeniem bywa również umiejscowienie pionów kanalizacyjnych. By uniknąć dodatkowych prac związanych z remontem, warto wykorzystać odpowiednią kabinę prysznicową. Radaway proponuje produkty, które można zamontować np. pomiędzy miską WC i umywalką. Należy wtedy wybrać model z drzwiami wahadłowymi lub otwieranymi do wewnątrz, który nie będzie kolidował z innymi urządzeniami sanitarnymi.

nes_dwb_radaway-exspace

Nes DWB

exhibitors_from_poland_exspace

kyntos_f_radaway-exspace

Kyntos

Wnęki

Niezależnie od wielkości łazienki ważne jest, by jej przestrzeń wykorzystać w optymalny sposób. Jeśli występują w niej wnęki, warto je zagospodarować, ponieważ mogą pełnić wiele funkcji. Jedną z nich jest miejsce na kabinę prysznicową np. z profilem montowanym do czoła lub boku ściany. Kabiny pozbawione są wtedy ram, dzięki czemu dodają wnętrzu delikatności i optycznie je powiększają.

idea_dwd_black_radaway-exspace

Idea DWD Black

- Dzięki programowi „Na miarę” jesteśmy w stanie dopasować kabinę nawet do najbardziej nietypowego wnętrza. By ułatwić klientom wybór produktu, stworzyliśmy konfigurator online, który umożliwia określenie kształtu kabiny, modelu, wymiarów oraz sposobu jej montażu. Klienci mogą zdecydować się też na dodatkowe usługi. Swoją kabinę mogą np. spersonalizować. W naszej ofercie dostępnych jest m.in. 7 wariantów szkła oraz usługa laserowego grawerowania na szkle. Jesteśmy w stanie nanieść na szkło dowolny wzór, dzięki któremu kabina stanie się unikalna - mówi Hanna Błaszak, ekspert firmy Radaway.

Drzwi w kabinach Radaway wykonane są z hartowanego szkła o grubości 6, 8 lub 10mm. W większości produktów zastosowano także powłokę EasyClean®, która chroni przed osadzającym się kamieniem.

+ Radaway

 

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.

Reklamy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.