wszystkie artykuły z działu >> DESIGN
03 marca 2020
wszystkie artykuły z działu >> DESIGN

Postaw na indywidualizm z marką New Trendy

NEWS-EXSPACE

W świecie designu króluje indywidualizm oraz nieszablonowe podejście do aranżacji wnętrz, również łazienek. Salony kąpielowe powinny być jednocześnie funkcjonalne i wyrażać osobowość jej użytkowników. Firma New Trendy, podążając za aktualnymi  tendencjami,  oferuje personalizację swoich produktów.    

Granice są po to, aby je przekraczać

Kierując się indywidualnymi potrzebami Klientów, marka proponuje rozwiązania, dopasowane do najbardziej wymagających projektów aranżacyjnych. Kluczowe jest zrozumienie najważniejszych potrzeb użytkownika oraz jego preferencji estetycznych. Niecodzienny kształt strefy prysznica, niewielka przestrzeń łazienki? Zaawansowana personalizacja  kabin prysznicowych, drzwi wnękowych, parawanów oraz brodzików, to jeden z filarów działalności firmy.

Nowa kolorystyka okuć i faktury szkła

Klienci, poszukujący indywidualnych rozwiązań, mogą dowolnie skonfigurować nie tylko kształt produktu, ale także dopasować detale oraz przeszklenia. Wśród najnowszych propozycji, jakie przygotowała marka na ten rok, jest rozszerzona gama kolorystyczna okuć. W tym przypadku nie mogło zabraknąć złota, które jest jednym z wiodących trendów w aranżacji wnętrz. Nowością są również detale w kolorze bieli. Na miłośników designu czekają także zupełnie nowe wzory szkieł takie, jak pixarena, satyna czy ultra clear. Aby móc kompleksowo wykonać nietypową realizację, istnieje także możliwość personalizacji brodzików konglomeratowych. W tym przypadku Klienci mogą samodzielnie dociąć produkt lub skorzystać z usług specjalisty New Trendy.

Postaw na profesjonalne wsparcie

Budując strefę prysznica, wykonawcy mogą mierzyć się z wyzwaniami, jakie stawia przed nimi niestandardowy plan aranżacyjny. Nieocenione okazuje się wsparcie profesjonalistów, którzy doradzą w kwestii optymalnych rozwiązań. New Trendy posiada Dział Produktów na Wymiar, który zajmuje się niestandardowymi realizacjami, od etapu planowania po realizację. Projektujesz wnętrza lub jesteś deweloperem? W tym przypadku warto skorzystać ze wsparcia, jakie oferuje Dział Obsługi Architekta i Inwestycji.

Zaprojektuj kabinę prysznicową online

Klienci mogą także samodzielne dopasować produkt do strefy prysznica. Taką możliwość daje konfigurator „My Design”. To narzędzie online, które w kilku krokach pozwala zaprojektować spersonalizowaną kabinę. Finalnym etapem jest wygenerowanie gotowego dokumentu, z którym należy udać się do salonu łazienkowego i złożyć zamówienie.

Łazienka to przestrzeń, w której najważniejszy jest komfort użytkowania. Gwarancją satysfakcji jest ergonomia, optymalnie do pasowana do potrzeb użytkowników, a także estetyka wykończenia i dobór wyposażenia.  Marka New Trendy oferuje rozwiązania, które pomagają w realizacji tych założeń.

krzywa_wneka_drzwi_szkic_marker_naWymiar

Niestandardowa wnęka - drzwi na wymiar, wszystkie szkice materiały prasowe New Trendy

lamane_maleWnetrze_szkic_marker_naWymiar

Mała łazienka - na wymiar

belka_tyl_szkic_marker_naWymiar

Belka tylna, ścianki boczne - na wymiar

parawan_wanna_szkic_marker_naWymiar

 

Parawan na wymiar – wanna


scianka_boczna_szkic_marker_naWymiar

Strefa prysznica z murkiem, kabina przyścienna  - na wymiar

skos_wneka_szkic_marker_naWymiar

 

Skos wnęka, ścianka na wymiar

 

slup_konstrukcyjny_szkic_marker_naWymiar

Słup Konstrukcyjny, ścianki na wymiar

walkin_okno_ukos_szkic_marker_naWymiar

 

Walk in, wspornik równoległy okno ukos, ścianka na wymiar

 

walkin_wolnostojacy_szkic_marker_naWymiar

 

Walk in wolnostojący, mocowany do sufitu

 

wanna_skos_szkic_marker_naWymiar

Kabina ze skosem i murkiem

wneka_dopasowanie_ukos_szkic_marker_naWymiar

Kabina asymetryczna

wneka_krzywa_szkic_marker_naWymiar

Wnęka asymteryczna

+ New Trendy

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.