wszystkie artykuły z działu >> TARGI
17 maja 2020
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

„To Państwo mieli to ładne welurowe stoisko?” – tak to my, Customform!

NEWS-EXSPACE

Sezon zimowy 2020 był dla firmy Customform bardzo pracowity . Wzięliśmy udział w dwóch dużych imprezach branżowych - targach IMM Cologne oraz Meble Polska w Poznaniu. Duże emocje i duże wyzwanie oraz jeden cel: niech każdy przechodzący obok zauważy meble i oświetlenie Customform.

Customform na IMM Cologne 2020

Pierwsze zagraniczne targi wnętrzarskie firmy Customform były jak skok na głęboką wodę, bo przecież to jedne z największych i najbardziej prestiżowych wydarzeń w naszej branży. Gdybyśmy powiedzieli, że się tymi targami nie stresowaliśmy i byliśmy pewni swego to musielibyśmy skłamać. Presja była duża. W latach poprzednich uczestniczyliśmy w nich tylko jako goście i to wystarczyło żeby wiedzieć, że konkurencja jest bardzo duża, a stoiska zapierają dech – a my przecież chcemy się wyróżnić, niech nas zauważą!

Na każdych targach, w których uczestniczyliśmy wcześniej mieliśmy to za cel i dzięki zdjęciom z wcześniejszych takich imprez np. w Poznaniu, organizatorzy IMM Cologne przydzielili nam bardzo dobrą lokalizację: Hall 8 Stoidko B-041. Jak sami później przyznali odwiedzając nasze stoisko: „debiutanci  Exhibitors from Poland-imm-cologne-2020

Dużo czasu oraz nie jedno „burzo-mózgowe” spotkanie zajęło nam opracowanie ostatecznego wyglądu naszej powierzchni targowej. Zwieńczenie naszej pracy było tym bardzie satysfakcjonujące, że zrobiliśmy to sami bez projektantów i architektów. To nasze dzieło od początku do końca. Realizację projektu zawdzięczamy dofinansowaniu z Funduszy Europejskich, co oczywiście odpowiednio oznaczyliśmy. Jesteśmy dumni również z tego, że stoisko Customform zrealizowane na imm cologne 2020 zyskało uznanie specjalistów z branży wystawienniczej, którzy przyznali nam Wyróżnienie Honorowe w StandOUT. imm cologne 2020 – plebiscycie, który wyróżnia i honoruje najbardziej imponujące projekty stoisk polskich wystawców największych targów na świecie. 

Naszym celem w Kolonii było pokazanie całej gamy możliwości firmy. Postawiliśmy na najmodniejsze kolory i struktury tkanin zarówno jeśli chodzi o wystawione meble jak i całą aranżację stoiska. Do teraz dostajemy maile od klientów którzy wtedy nas poznali: „To Państwo mieli to ładne welurowe stoisko?” – tak to my! Jeśli chodzi o pokazanie oświetlenia z naszej oferty to uznaliśmy, że to najwyższy czas żeby przed szereg wyszły nasze nowości. Nie pomyliliśmy się nasze stoisko wzbudzało zainteresowanie i zachęcało do odwiedzenia. Czasami tak licznej grupy, że brakowało nam „rąk do pracy”, żeby z każdym porozmawiać, a naprawdę chcieliśmy to zrobić.

Musimy uznać nasz debiut na targach w Kolonii za bardzo udany. Nawiązaliśmy dużo kontaktów międzynarodowych, mieliśmy okazję spotkać kontrahentów z Holandii, Francji, Belgii, Luksemburga, Lichtenstein, Estonii, Litwy, Łotwy, Hiszpanii, Danii, Szwecji, Bułgarii, Chorwacji, Rosji, Ukrainy, Wielkiej Brytanii, Irlandii, USA, Islandii, Słowacji oraz Czech. Te kontakty teraz owocują i oby tak było dalej. Tak prestizowe targi jak IMM Cologne to również świetna okazja do zbudowania rozpoznawalności marki. Niezmiernie nas cieszyły komentarze „jakie ładne stoisko”, „jakie ładne meble”, „dlaczego ja Państwa wcześniej nie znałam?!”.

Stoisko CustomForm zostało Laureatem Wyróżnienia Honorowego StandOUT. imm cologne 2020. StandOUT., organizowany przez portal EXSPACE.PL od 8 lat, wyróżnia i honoruje najbardziej imponujące projekty stoisk polskich wystawców największych targów na świecie. Więcej informacji o Laureatach tutaj!

Customform_immcologne_2020_exspace

fot. materiały prasowe Customform

Customform_immcologne_2020_exspace

fot. Exspace.pl

Customform_immcologne_2020_exspace

fot. Exspace.pl

Customform_immcologne_2020_exspace

fot. Exspace.pl

Customform_immcologne_2020_exspace

fot. Exspace.pl

Po targach IMM Cologne na pewno trochę ludzi nas poznało i cieszymy się, że mogliśmy tam być. Teraz mamy nadzieje na więcej. Do zobaczenia Kolonio!

Customform na Meble Polska w Poznaniu 2020

Meble Polska w Poznaniu to największe targi branży wnętrzarskiej w Polsce tutaj trzeba się pokazać i to nie byle jak, ale najlepiej jak się potrafi.

Przygotowania do tych targów poszły nam trochę szybciej ze względu na to, że postanowiliśmy odtworzyć w troszkę zmienionej formie stoisko z Kolonii. Ponownie udało nam się uzyskać od organizatorów dobre miejsce hali 5 na stoisku nr 11, a w realizacji pomogły środki uzyskane z Funduszu Europejskiego.

Tym razem również królował Welur - zasłużony ulubieniec klientów już od paru sezonów. Specjalnie na targi wykonaliśmy w modnych kolorach naszą bestselerową sofę Willy oraz zestaw Harry, które ku naszej uciesze przykuwały wzrok osób przechodzących obok naszej prezentacji. Każdy kto nie wie jak wyglądają te meble koniecznie powinien sprawdzić i odwiedzić naszą stronę www.customform.co. Minus, a właściciele plus, jest taki, że automatycznie nabiera się chęci na doposażenie mieszkania w „coś jeszcze”.

Tak jak w przypadku poprzednich targów mieliśmy okazuję spotkać się z klientami z różnych stron Europy i ze Świata, min. Niemiec, Węgier, Austrii, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Włoch, Rumunii, Czech, Słowacji czy Dubaju.

W związku z Pandemią COVID-19 wywołaną wirusem SARS-CoV-2 przełożyliśmy planowane po targach Meble Polska 2020 spotkania i rozmowy biznesowe na późniejszy, bezpieczny już czas. Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy po raz kolejny uczestniczyć w targach Meble Polska i obiecujemy, że nie była to ostatnia okazja by nas tam spotkać.

Stoisko CustomForm zostało wybrane przez architektów - specjalistów z branży wystawienniczej do finału StandOUT. Meble Polska 2020. StandOUT., organizowany przez portal EXSPACE.PL od 8 lat, wyróżnia i honoruje najbardziej imponujące projekty stoisk polskich wystawców największych targów na świecie. Zapraszamy do głosowania na w dniach 1–18 czerwca 2020 roku! Więcej informacji wkrótce!

CustomForm_MeblePolska_2020_exspace

fot. Exspace.pl

Customform_immcologne_2020_exspace

fot. Exspace.pl

Customform_immcologne_2020_exspace

fot. Exspace.pl

Obecność Customform zarówno w Kolonii jak i w Poznaniu dała nam możliwość spotkania face to face wielu osób, z którymi mamy nadzieje kontaktować się bardzo długo i razem owocnie współpracować. Podbudowaliśmy też rozpoznawalność naszej marki, czego dowodem może być zwiększenie ilości osób odwiedzających stronę www.customform.co. Dalej chcemy podążać tą drogą i pokazywać Światu piękne i nietuzinkowe meble do wnętrz.

Tekst: Customform

Zdjęcia: Exspace.pl

+ Customform 

biznes-wczasach-pandemii-exspace

 

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.