Wizytówki

Reklama

wszystkie artykuły z działu >> TARGI
25 maja 2020
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

Premiera marki Bazardo na targach Meble Polska 2020

NEWS-EXSPACE

Bazardo - nowa polska marka MEBLI OGRODOWYCH oficjalnie zadebiutowała w lutym na targach Meble Polska 2020, zaliczanych do najważniejszych imprez targowych branży meblowej w Polsce.

Na stoisku, zaprojektowanym przez Urszulę Kaczmarek, Bazardo po raz pierwszy zaprezentowało trzy kolekcje mebli ogrodowych klasy premium – Linea, Anello i Ellisse. Minimalistyczna architektura stoiska z dużą czytelną grafiką doskonale sprzedawała misję marki, która brzmi: „Tworzymy meble ogrodowe dla osób, które bezkompromisowo podchodzą do jakości. Chcemy pomóc im w stworzeniu komfortowej strefy relaksu i wypoczynku z najbliższymi.”

Stoisko Bazardo zostało wybrane przez architektów - specjalistów z branży wystawienniczej do finału StandOUT. Meble Polska 2020. StandOUT., organizowany przez portal EXSPACE.PL od 8 lat, wyróżnia i honoruje najbardziej imponujące projekty stoisk polskich wystawców największych targów na świecie. Zapraszamy do głosowania na w dniach 1–18 czerwca 2020 roku! Więcej informacji wkrótce!

Bazardo_MEBLE_POLSKA_EXSPACE

Bazardo Meble Polska 2020 fot. EXSPACE.PL

Produkty Bazardo wzbudziły duże zainteresowanie uczestników i gości targów. Bardzo nas cieszy udany debiut naszej marki. Markę Bazardo stworzyliśmy po to, aby pomóc naszym klientom w wykreowaniu idealnej dla nich strefy wypoczynku. Głęboko wierzymy bowiem w to, że warto żyć tu i teraz, skupiając się na tym, co jest naprawdę ważne. Dlatego tak bliska jest nam idea slow life. Tworzymy nie tylko produkt, ale przede wszystkim pomagamy klientom w stworzeniu miejsca, w którym będą czuć się komfortowo – mówi Bartosz Zarzycki z Bazardo.

Bazardo_MEBLE_POLSKA_EXSPACE

Bazardo Meble Polska 2020 fot. EXSPACE.PL

Bazardo_MEBLE_POLSKA_EXSPACE

Bazardo Meble Polska 2020 fot. Marek Swoboda

Bazardo_MEBLE_POLSKA_EXSPACE

Bazardo Meble Polska 2020 fot. EXSPACE.PL

Bazardo_MEBLE_POLSKA_EXSPACE

Bazardo Meble Polska 2020 fot. EXSPACE.PL

Do budowy mebli Bazardo wykorzystuje egzotyczne drewno iroko, gatunek charakteryzujący się bardzo wysoką odpornością na warunki atmosferyczne, dzięki czemu tak dobrze nadaje się do kolekcji ogrodowych klasy premium. Elementy stalowe mebli wykonane są z niezwykle odpornej na czynniki zewnętrzne stali austenitycznej. Do swoich mebli Bazardo używa tkanin od amerykańskiej marki Sunbrella i włoskiej Mariaflora.

Wygodna kanapa, szczególnie ta wystawiona na zmienne warunki atmosferyczne, musi być też wyjątkowo trwała. Dlatego tak ważna jest dla nas jakość. Poświęcamy jej niezwykle dużo uwagi, inwestujemy w materiały najwyższej klasy i w nowe rozwiązania technologiczne, zwracamy uwagę na detale i precyzyjnie planujemy proces produkcji każdego mebla. Pod tym względem nigdy nie idziemy na skróty i nie uznajemy tu żadnych… kompromisów. Jakość wpisana jest w DNA naszej marki.” – mówi Bartosz Zarzycki

Zobaczcie kolekcje Bazardo w pięknej sesji fotograficznej Marka Swobody.

Linea

Twój ogród jest Twoim miejscem, w którym chcesz się czuć w pełni komfortowo. Kolekcję Linea stworzyliśmy właśnie po to, abyś mógł czuć się swobodnie i wyrazić swój styl personalizując elementy kolekcji. Wygoda i styl? Tak, umiemy to dobrze łączyć.

 

 

Linea_Bazardo_EXSPACE

wszystkie zdjęcia kolekcji Bazardo: Marek Swoboda

Linea_Bazardo_EXSPACE

Anello

Uważasz, że najlepszy efekt osiąga się wtedy, gdy styl klasyczny spotyka się z nowoczesnym? Z myślą o Tobie stworzyliśmy kolekcję Anello, gdzie stal austenistyczna konstrukcji mebli łączy się z egzotycznym drewnem iroko. Meble z charakterem dla tych, którzy nie boją się żyć nieszablonowo.

Anello_Bazardo_EXSPACE

Anello_Bazardo_EXSPACE

Ellisse

Kolekcję Ellisse wyróżnia najbardziej klasyczny charakter. Meble znajdą uznanie szczególnie u osób, które cenią prostotę i powściągliwość formy. Jeśli szukasz wygody w eleganckim wydaniu, to Ellisse jest dla Ciebie.

Ellisse_Bazardo_EXSPACE

Ellisse_Bazardo_EXSPACE

+ BAZARDO FURNITURE

fot. Exspace.pl i Marek Swoboda

biznes-wczasach-pandemii-exspace

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.