Wizytówki

Reklama

wszystkie artykuły z działu >> TARGI
28 maja 2020
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

Udany debiut Selfia na imm cologne 2020 i Meble Polska 2020

NEWS-EXSPACE

W styczniu i lutym serce światowego designu tętniło życiemna targach imm cologne w dniach 13-19 stycznia 2020 roku oraz na targach Meble Polska w Poznaniu w dniach 25-28 lutego. Po raz pierwszy w obu wydarzeniach uczestniczyła, powstała w 2012 roku, polska marka Selfia - producent mebli drewnianych do salonu, sypialni i biura. Motto Selfia brzmi: „Piękno drewna, perfekcja natury”.

Targi imm cologne 2020 to jedno z najważniejszych wydarzeń na świecie w dziedzinie projektowania wnętrz, targi Meble Polska 2020 to z kolei największe kontraktacje meblowe w Europie Środkowo-Wschodniej.

Selfia na imm cologne 2020

Selfia jako jedna z 50 polskich firm znalazła się wśród 1250 wystawców imm cologne 2020. Bardzo dobrze sprawdziło się stoisko, zlokalizowane w prestiżowej hali 3.1, zaprojektowane z myślą o prezentacji marki i produktów. Minimalistyczna architektura w kolorze mięty zachwyciła specjalistów z branży wystawienniczej z portalu Exspace.pl, którzy Selfia przyznali Wyróżnienie Honorowe w StandOUT. Imm cologne 2020 – plebiscycie na stoiska, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej. O wszystkich laureatch przeczytacie tutaj.

W Kolonii Selfia zaprezentowała premierowo trzy stoły, wpisujące się w najnowsze rynkowe trendy. Uwagę przyciągają jego zaokrąglone krawędzie i narożniki, które są miłe w dotyku i bezpieczne „w kontaktach” z naszymi dziećmi.

SELFIA_IMMCOLOGNE2020-EXSPACE

wszystkie zdjęcia materiały prasowe Exspace.pl

SELFIA_IMM_COLOGNE_2020_EXSPACE

SELFIA_IMM_COLOGNE_2020_EXSPACE

Bardzo się cieszymy, że na debiut marki na arenie międzynarodowej wybraliśmy właśnie imm cologne. Sąsiedztwo największych światowych marek takich jak Favius, Insan, Serip czy Normann Copenhagen sprawiło, że odwiedzali nas najwięksi gracze na arenie międzynarodowej. Bardzo ważnym dla nas faktem okazało się umiejscowienie naszego stoiska w pobliżu prestiżowej Instalacji Das Haus – autorskiego programu imm cologne, którego celem jest promocja wybitnych osobowości ze świata designu. To od zwiedzania Das Haus, zaprojektowanego w tym roku przez niezwykle zdolnych młodych hiszpańskich projektantów z MUT, wielu odwiedzających zaczynało swoją wędrówkę po kolońskich targach. Miło było nam również z faktu, że oba stoiska zarówno Das Haus jak i Selfia były utrzymane w tej samej miętowej tonacji. Dzięki targom w Kolonii z pewnością staliśmy się bardziej rozpoznawalni na arenie międzynarodowej. Warto podkreślić, że chociaż od targów miną niespełna miesiąc, my już dzisiaj zaczynamy realizować kolońskie zamówienia” – mówią Paweł i Ola Zadworni, założyciele Selfia.

Selfia na Meble Polska 2020

Selfia była jednym z prawie 500 wystawców Meble Polska 2020. Doskonała lokalizacja w Hali 3.1 i sąsiedztwo największych firm z branży, takich jak Fameg, Galeria Mebli Olejniczak czy Taranko Meble sprawiły, że trudno było złapać oddech podczas czterech targowych dni.

Poznańska ekspozycja firmy z Kaszub, dużo większa niż w Kolonii, zaaranżowana była w domowym klimacie. Architektura ocieplona była drewnianymi elementami i miękkim transparentnymi tkaninami. Przestrzeń została subtelnie podzielona na trzy ‘pomieszczenia’. Elementem przyciągającym uwagę i główną dominantą stoiska był narożnikowy stół pięknie udekorowany, który mówił: „Zasiądźcie z nami do stołu”. A stoły Selfia tworzy piękne. Idealnie wpisują się one w misję firmy, którą jest realizacja swojej pasji jaką jest przekształcanie pomysłów i wizji w rzeczy i sprzęt codziennego użytku. Z wielu powodów najlepszym materiałem do tego celu jest drewno.

Szczególnie duże zainteresowanie wśród gości odwiedzających targi Meble Polska 2020 budziła premiera komody oraz stołu BOLD, w pięknym wybarwieniu o nazwie coffe grain. Wszystkie produkty marki można było obejrzeć w katalogu, który miał swoją premierę na Meble Polska 2020.

Na podsumowanie targów Meble Polska przyjdzie czas wkrótce. Ale już dzisiaj możemy powiedzieć, że jesteśmy bardzo zadowoleni. Nasze meble cieszyły się wielkim zainteresowaniem odwiedzających. Teraz otrzepujemy skrzydełka i zabieramy się do ciężkiej pracy, zarówno przy realizacji zamówień jak i kontynuacji kontaktów biznesowych po targach. Udział w targach imm cologne i Meble Polska to dla nas wspaniały początek roku. – mówią Paweł i Ola Zadworni.

Stoisko Selfia zostało wybrane przez architektów - specjalistów z branży wystawienniczej do finału StandOUT. Meble Polska 2020. StandOUT., organizowany przez portal EXSPACE.PL od 8 lat, wyróżnia i honoruje najbardziej imponujące projekty stoisk polskich wystawców największych targów na świecie. Zapraszamy do głosowania na w dniach 1–18 czerwca 2020 roku! Więcej informacji wkrótce!

SELFIA_meble-polska-2020_EXSPACE

SELFIA_meble-polska-2020_EXSPACE

SELFIA_meble-polska-2020_EXSPACE

Poniżej kilka nowości Selfia w obiektywie Macieja Uchmańskiego

stół_OVAL_selfia_exspace

Stół OVAL

Szafka_SMART_selfia_exspace

Szafka SMART

Szafka_BOLD_selfia_exspace

Szafka BOLD

+ selfia

fot. Exspace.pl i Maciej Uchmański Fotografia

biznes-wczasach-pandemii-exspace

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.