Wizytówki

Reklama

wszystkie artykuły z działu >> WYDARZENIA
07 lipca 2020
wszystkie artykuły z działu >> WYDARZENIA

Najlepszy polski design to dziś najlepszy światowy design

NEWS-EXSPACE

Red Dot to nagroda, o której marzy niemal każdy producent i każdy projektant. To jedno z najważniejszych na świecie wyróżnień w dziedzinie designu i wzornictwa przemysłowego.

Międzynarodowe jury doceniło koncept MILO zaprojektowany przez Lubo Majera dla take me HOME, jego jakość, wykończenie oraz materiały. Należy podkreślić, że jury nie ocenia przedmiotów w oparciu o zdjęcia. Każdy przedmiot zgłoszony do Red Dot należy wysłać do siedziby organizacji, gdzie poddawany jest ocenie w każdym szczególe. Jesteśmy ogromnie dumni, z tego, ze nasz produkt znalazł się w gronie najlepiej zaprojektowanych produktów w 2020.

Każdy mebel z serii MILO można rozłożyć częściowo lub całkowicie, np. wtedy kiedy potrzebujemy większej powierzchni w związku z wizytą gości. Meble MILO może połączyć ze sobą, ponieważ rozstaw ich nóg jest identyczny. Dolną aluminiową część można używać na zewnątrz, ponieważ aluminium nie rdzewieje. Meble z serii MILO są bezpieczne dla dzieci – nie posiadają żadnej ostrej krawędzi.

MILO_stolik-kawowy_lubo_majer_take_me_home_exspace

wszystkie zdjecia: materiały prasowe take me HOME.

MILO_stolik-kawowy_lubo_majer_take_me_home_exspace

MILO_stolik-kawowy_lubo_majer_take_me_home_exspace

MILO_stolik-kawowy_lubo_majer_take_me_home_exspace

Stolik MILO to jeden z najlepiej zaprojektowanych stolików na świecie w 2020 roku. Mebel zdobył dwie najbardziej prestiżowe nagrody na świecie w dziedzinie designu i projektowania – Red Dot oraz German Design Award. Oto dlaczego:
Stolik można rozłożyć - trochę, bardziej lub zupełnie rozłączyć obie części mebla. To rozwiązanie idealne, gdy potrzebujemy więcej przestrzeni np., na przyjęcie gości.
Stoliki można połączyć z innym - posiadając stolik kawowy i np. trójkątny pomocnik z serii MILO, możemy połączyć je ze sobą, uzyskując jeszcze więcej powierzchni.
Stolik jest bezpieczny dla dzieci – nie posiada żadnej ostrej krawędzi
Stolika można używać na zewnątrz – dolna część stolika wykonana jest z aluminium, dlatego możesz używać jej na balkonie lub w ogrodzie, bez obawy o rdzewienie.
Waga lekka - aluminiowa część mebla jest bardzo lekka, co ułatwia jego aranżację.
Dbałość o każdy detal – drewniane toczone nogi wyglądają jakby były wciągane przez aluminiową podstawą, której piękną formę uzyskaliśmy poprzez jej wyciskanie i spawanie.
Pomysłowość i praktyczność - po rozłożeniu stolika możesz zaślepić otwory specjalnymi, drewnianymi zatyczkami, które na co dzień pełnią funkcję świecznika.

-----------------------

take me HOME.

take me HOME jest powrotem do wielkiej pasji do designu. To marzenie jej założyciela Mateusza Karewicza, którym zaraził Roberta Budnego, i które realizują wspólnie od roku 203.

take me HOME to nie tylko miła, łatwo zapadająca w pamięć nazwa. To przede wszystkim podejście do projektowania i relacji z Klientem. Chcemy oferować Państwu meble, które będziecie chcieli zabrać do swojego domu od pierwszego „wejrzenia”. Meble dobrze zaprojektowane, które nie znudzą się przez wiele lat, ponieważ nie przejawiają chwilowych trendów wnetrzarskich. Meble z ciekawym detalem, odróżniającym je od innych na rynku. Ale przede wszystkim meble o bardzo wysokiej jakości, która pozwoli cieszyć się nimi przez długie lata i sprawi, że chętnie polecicie je swoim znajomym.

Marka take me HOME, jako jedna z pierwszych w Polsce, pokazała jak piękne mogą być meble wykonane ze stali i drewna, które dziś tak chętnie kupują Polacy.

Europejski rozwój naszej marki nastąpił w latach 2016-2019, kiedy zaprezentowaliśmy nasze produkty na największych światowych targach branży meblowej – imm w Kolonii, Maison&Objet w Paryżu, Stockholm Furniture Fair oraz Index Dubai. W okresie tym nie tylko znacznie rozszerzyliśmy siatkę naszych dystrybutorów na terenie Europy, ale także grono naszych projektantów powiększyło się o uznane nazwiska z Włoch, Austrii oraz Niemiec. Dzięki naszym projektantom meble, które oferujemy są obecnie są na wysokim, światowym poziomie.

Z ogromną satysfakcją wkroczyliśmy w 2020 rok, z nagrodami w dwóch najważniejszych, na świecie konkursach w obszarze designu Red Dot oraz German Design Award, w którym nasz projekt mebli MILO pokonał kilka tysięcy projektów z całego świata. Wybór naszego mebla przez międzynarodowe jury potwierdził, że nasza marka oferuje design i jakość na najwyższym światowym poziomie. Polski design to dziś światowy design.

Bardzo cieszy nas wynik badań, które w 2019 r. przeprowadziliśmy wśród naszych klientów. Okazało się, że aż 45% naszych mebli sprzedajemy w wyniku rekomendacji architektów, czyli najbardziej wymagających i najbardziej świadomych uczestników rynku. Ich zaufanie jest dla nas wielką satysfakcją.

Meble marki take me HOME kupić można w flagowym showroomie w Warszawie na ul. Duchnickiej 3 oraz w kilkudziesięciu sklepach stacjonarnych i internetowych w Polsce i Europie.

[VIDEO]

+ take me HOME

-----------------------

Lubo Majer

MILO_lubo_majer_take_me_home_exspace

Lubo Majer ukończył Projektowanie mebli na Politechnice w Zwoleniu na Słowacji. Jako student rozpoczął pracę na stanowisku projektanta mebli dla różnych firm, jednocześnie prowadząc prace wewnętrzne, fotografię i samodzielne projektowanie mebli. Od 1995 roku projektuje meble pod własnym nazwiskiem, jednocześnie współpracując z takimi firmami jak Ton, Fosali, Dizajno i wieloma innymi.

Praca Lubo jest jego pasją i powołaniem. Uważa, że design jest ekscytujący, ponieważ łączy świat materialny i niematerialny. Stawia na ciągłe dążenie do poprawy, zrozumienia ludzi oraz ich potrzeb, a także do jak najlepszego wykorzystania materiałów. Odważnie eksperymentuje i wprowadza w życie coraz to nowsze pomysły. Celem Lubo jest tworzenie elementów, które łączą funkcję i formę po to, aby wzbogacić życie ich użytkowników. Dla take me HOME. zaprojektował serię MILO, która składa się z minimalistycznych stolików w kształcie okręgu, kwadratu, prostokąta, trójkąta oraz konsoli MILA. Charakterystycznymi cechami tychże mebli jest oszczędność miejsca. Zarówno stoliki jak i konsolę można wyciągnąć z podstawy.

Więcej o projektancie: www.lubomajer.com

 

 marketing_wystawienniczy_exspace

 

 

 

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.