Wizytówki

Reklama

wszystkie artykuły z działu >> DESIGN
04 lutego 2021
wszystkie artykuły z działu >> DESIGN

LUA - nowa kolekcja NOTI od duetu Pawlak&Stawarski

NEWS-EXSPACE

W ofercie NOTI pojawiła się kolejna premiera - LUA, zaprojektowana przez duet projektantów Pawlak&Stawarski. To kolejna premiera NOTI ostatnich kilkunastu miesięcy po nowościach w kolekcjach EKE, BELEM, ROTOR, SHIELDON, MISHELL SOFT, MANTA czy ROSCO.

LUA, zaprojektowana przez duet projektantów Pawlak&Stawarski, to kolekcja mebli tapicerowanych, w której skład wchodzą fotel oraz sofy dwu- i trzyosobowa.

Eleganckie, stonowane formy zostały zbudowane z poduszek o miękkich liniach.

Premierowa kolekcja NOTI jest uzupełniona o unikalne akcesoria, takie jak lampka z abażurem i stolik z drewnianym blatem. Akcesoria dokładane są do konstrukcji mebla stanowiąc jego naturalną kontynuację. 

Kolekcja LUA posiada dwa rodzaje podstaw: metalową i drewnianą. Drewniane nogi ocieplają wizerunek mebla, nadając mu domowy charakter.

LUA_NOTI_pawlakstawarski_exspace

wszystkie zdjęcia Weronika Trojanowska

baza_firm_pracownie_projektowe_exspace

LUA_NOTI_pawlakstawarski_exspace

LUA_NOTI_pawlakstawarski_exspace

LUA_NOTI_pawlakstawarski_exspace

LUA_NOTI_pawlakstawarski_exspace

BAZA_FIRM_wyposazenie_wnetrz_EXSPACE

LUA_NOTI_pawlakstawarski_exspace

Zdjęcia Weronika Trojanowska

Wizytówka VIP NOTI w Bazie Firm Exspace.pl

_________________

Pawlak&Stawarski

Projektanci wspólnie działają od 2014, tworząc studio Pawlak&Stawarski. W pracy łączą różne temperamenty oraz indywidualne doświadczenia. Zajmują się głównie projektowaniem produktu oraz mebla, pracują również w obszarze grafiki użytkowej, projektowania wnętrz i wystaw. Według kapituły międzynarodowego konkursu Dezeen Awards, są jednym z najlepiej rokujących biur projektowych młodego pokolenia wybranych z całego świata.

Wizytówka VIP Pawlak&Stawarski w Bazie Firm Exspace.pl

 marketing_wystawienniczy_exspace

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.