Wizytówki

Reklama

wszystkie artykuły z działu >> DESIGN
22 listopada 2020
wszystkie artykuły z działu >> DESIGN

Nikodem Szpunar dołącza do grona projektantów Noti

NEWS-EXSPACE

W ofercie NOTI pojawiła się nowa kolekcja - EKE, a wraz z nią do grona projektantów Noti dołączył Nikodem Szpunar. To kolejna premiera po odświeżonej wersji Fotelu Mula, kolekcjach BELEM i ROTOR projektu Piotra Kuchcińskiego czy SHIELDON projektu Tomka Rygalika. 

EKE zaprojektowany przez Nikodema Szpunara dla NOTI to niewielkie krzesło o wizualnie lekkiej i wyrafinowanej konstrukcji. Charakterystyczny element konstrukcyjny stelaża w postaci węzła z przeplecionych giętych rurek nadaje projektowi niepowtarzalność i wyrazistość.

Wersja podstawowa eksponuje naturalny rysunek forniru oparcia i siedziska. W wersjach dodatkowych, tapicerowanych, miękkie wykończenie zapewnia wyjątkową wygodę, sprawiając, że jest to krzesło idealne do codziennego użytku w przestrzeni domowej czy restauracyjnej.

Minimalna, precyzyjnie zaprojektowana ilość detali sprawia, że krzesła idealnie wpasują się w różnorodne przestrzenie, zachowując jednocześnie swój charakter i niepowtarzalność.

Eke_Nikodem_Szpunar_Noti_exspace

wszystkie zdjęcia Weronika Trojanowska

Eke_Nikodem_Szpunar_Noti_exspace

baza_firm_pracownie_projektowe_exspace

LUA_NOTI_pawlakstawarski_exspace

Eke_Nikodem_Szpunar_Noti_exspace

BAZA_FIRM_wyposazenie_wnetrz_EXSPACE

Eke_Nikodem_Szpunar_Noti_exspace

Zdjęcia Weronika Trojanowska

Wizytówka VIP NOTI w Bazie Firm Exspace.pl

___________________________

Nikodem Szpunar

Projektant, absolwent Wzornictwa na ASP w Warszawie oraz National College of Art and Design w Dublinie. Nikodem Szpunar zajmuje się projektowaniem mebli i przedmiotów wyposażenia wnętrz zarówno do produkcji przemysłowej jak też krótko seryjnej. Poza markami, współpracuje z agencjami kreatywnymi, z instytucjami kultury przy projektach ekspozycji oraz projektach z pogranicza sztuki. Był nagradzany między innymi w Dobry wzór, International Furniture Design Award (Asahikawa), Make me! czy Must Have. Otrzymał tytuł Projektanta Roku (2019) od Arena Design. Jego projekty można było zobaczyć na międzynarodowych targach, wystawach i wydarzeniach branżowych od Berlina, Mediolanu i Londynu po Nowy Jork, Hong Kong i Japonię.

 marketing_wystawienniczy_exspace

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.