Wizytówki

Reklama

wszystkie artykuły z działu >> TARGI
15 marca 2021
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

Visit Maldives na targach MITT Moscow 2021. Stoisko Malediwów ma aż 148,6 m2

NEWS-EXSPACE

Visit Maldives bierze udział w MITT Moscow 2021 w celu promowania Malediwów. Moskiewskie Międzynarodowe Targi Turystyczne (MITT) odbędą się stacjonarnie w Moskwie w Rosji w dniach 16-18 marca 2021 roku. MITT to miejsce, w którym specjaliści z branży podróży i branży turystycznej z całego świata spotykają się z biurami podróży i operatorami wycieczek z Rosji i WNP.

Visit-Maldives-mitt-trade-fairs-worldwide-exspace

foto materiały prasowe Intour Maldives

MITT Moscow to największa i najstarsza wystawa podróżnicza i turystyczna w Rosji oraz jedno z pięciu najważniejszych wydarzeń branżowych na świecie. To wydarzenie jest obowiązkowe dla wszystkich organizatorów wycieczek, dostawców usług turystycznych i krajowych izb turystycznych, aby promować się na rosyjskim rynku turystycznym! Jeśli jesteś profesjonalistą w turystyce, nie pozwól, aby MITT Moscow cię ominęło!

Na stoisku Visit Maldives na MITT 2021 prezentuje się 23 uczestników branżowych z 12 firm wraz z zespołem Visit Maldives. Celem udziału w tych trzydniowych targach jest utrzymanie i wzmocnienie obecności destynacji na rynku rosyjskim oraz ustanowienie Malediwów jako najpopularniejszego miejsca docelowego dla rosyjskich podróżników. Rynek rosyjski jest jednym z najlepiej prosperujących rynków od czasu ponownego otwarcia granicy z Malediwami dla podróżujących z zagranicy 15 lipca 2020 r.

Kolejnym celem udziału Visit Maldives w MITT jest osiągnięcie ukierunkowanego wzrostu w zakresie różnych produktów turystycznych i stworzenie platformy dla partnerów branżowych do prezentowania swoich produktów na rynku.

Odwiedź Visit Maldives, a partnerzy branżowi zaprezentują produkty i wyjątkowe doświadczenia dostępne na Malediwach na dedykowanym stoisku Malediwów No A2041 w pawilonie 1.4 na powierzchni 148,6 m2. Aby przyciągnąć więcej odwiedzających na stoisko Malediwów i zwiększyć widoczność marki, w doskonałej lokalizacji przy głównym wejściu umieszczono baner, który podkreśla piękno tego miejsca.

Visit-Maldives-mitt-trade-fairs-worldwide-exspace

wszystkie zdjęcia materiały prasowe Visit Maldives

BAZA_FIRM_TARGI_EXSPACE-

 Visit-Maldives-mitt-trade-fairs-worldwide-exspace

Unikalne ukształtowanie geograficzne wysp zostanie podkreślone na stoisku poprzez wykorzystanie zdjęć, wirtualnych obrazów 360 ° i filmów.

Filmy będą wyświetlane za pomocą bezdotykowego czujnika; zapewnienie odwiedzających, że Malediwy to jedno z najbezpieczniejszych kierunków podróży i że miejsce to odpowiada dzisiejszym potrzebom podróżnika. Razem z organizatorami MITT przeprowadzona zostanie loteria fantowa, a na zakończenie szczęśliwy zwycięzca otrzyma uzupełniające wakacje na Malediwach. Loteria jest sponsorowana przez Reethi Beach Resort, zwycięzca otrzyma darmowy nocleg na 5 nocy dla 2 osób.

Maldives-Virtual-Tour-mitt-2020-trade-fairs-worldwide-exspace

Visit-Maldives-mitt-trade-fairs-worldwide-exspace

Visit-Maldives-mitt-trade-fairs-worldwide-exspace

baza-firm-rganizatorzy-targow-exspace

Visit-Maldives-mitt-trade-fairs-worldwide-exspace

MITT zapewnia możliwość spotkania się i zaktualizowania branży turystycznej w Rosji o najnowsze informacje o Malediwach, w tym między innymi o rygorystycznych środkach ochrony zdrowia i bezpieczeństwa wprowadzonych w celu zwalczania rozprzestrzeniania się COVID-19. Ponadto targi dają możliwość pozyskania nowych partnerów i klientów wśród zwiedzających reprezentujących branżę turystyczną oraz podtrzymania dotychczasowych relacji.

MITT 2019 (FACTS & FIGURES)

22 289 profesjonalnych gości z 80 regionów Rosji i 91 innych krajów

1523 wystawców z 229 krajów i regionów świata

52 regionów Rosji

35 000 m2 powierzchni wystawienniczej

7 hal i pawilonów

145 speackerów i liderów branży

3 pełne dni wydarzeń biznesowych

mitt-2021-trade-fairs-worldwide-exspace-

foto materiały prasowe MITT

Zbiegając się z MITT, Visit Maldives będzie gospodarzem roadshow w czterech rosyjskich miastach w dniach 21-26 marca. Pokazy objazdowe odbędą się w Moskwie, Kazaniu, Sankt Petersburgu i Jekaterynburgu. Wraz z Visit Maldives, 20 firm z 34 uczestnikami weźmie udział w roadshow, aby jeszcze bardziej wzmocnić obecność destynacji i relacje z partnerami handlowymi.

Visit-Maldives-mitt-trade-fairs-worldwide-exspace

Rynek rosyjski jest obecnie jednym z najlepiej prosperujących rynków według najnowszych statystyk Ministerstwa Turystyki Malediwów. Statystyki wskazują na potencjał dalszego wzrostu. Jak dotąd w 2021 r. z regionu Rosji przybyło 40.698 turystów, dostępne są w sumie 4 bezpośrednie połączenia lotnicze Aerofłotu między Rosją a Malediwami.

Trwa kilka inicjatyw mających na celu sprzedaż destynacji: Malediwy w Rosji. Kampanie o dużym wpływie, takie jak wyjazdy zapoznawcze z mediami, zostały przeprowadzone na początku tego roku, a kolejne są planowane na najbliższe miesiące. Ponadto Visit Maldives prowadzi globalną kampanię skierowaną do Rosji we współpracy z Expedia. Współpraca z Expedia to jedna z wielu globalnych kampanii o dużym wpływie zaplanowanych na ten rok. Visit Maldives prowadzi obecnie program edukacyjny i szkoleniowy skierowany do rosyjskiego handlu turystycznego ze Stowarzyszeniem Organizatorów Turystycznych w Rosji (ATOR).

Malediwy ponownie otworzyły swoje granice dla turystów wszystkich narodowości 15 lipca 2020 r., wprowadzając rygorystyczne procedury w celu zapewnienia bezpieczeństwa turystom i pracownikom turystyki. Turyści zobowiązani są do wypełnienia internetowego formularza oświadczenia zdrowotnego w ciągu 24 godzin przed wyjazdem, a także uzyskania negatywnego wyniku testu PCR, przeprowadzonego 96 godzin przed wyjazdem.

1 lutego 2021 r. Malediwy rozpoczęły podawanie szczepionki COVID-19, a rząd zamierza w najbliższych miesiącach zapewnić bezpłatną szczepionkę COVID-19 wszystkim obywatelom i mieszkańcom Malediwów. W związku z tym Ministerstwo Turystyki rozpoczęło również inicjatywę szczepień osób w sektorze turystycznym, aby opracować jeszcze bezpieczniejszy scenariusz dla branży. Zainicjowanie akcji szczepień nieuchronnie niesie nadzieję miejscowej ludności, a także zapewni bezpieczeństwo turystom. Przekazuje to przesłanie, że Malediwy są celem podróży o niskim ryzyku dla podróżnych i miejmy nadzieję, że spowodują wzrost liczby przyjazdów turystów.

Według danych opublikowanych przez Ministerstwo Turystyki, Malediwy odwiedziło dotychczas w tym roku łącznie 200 871 turystów.

zdjęcia: materiały prasowe Visit Maldives

+ Visit Maldives website

 marketing_wystawienniczy_exspace

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.