Wizytówki

Reklama

wszystkie artykuły z działu >> ART
04 maja 2021
wszystkie artykuły z działu >> ART

SPRAGNIENI SZTUKI? Zapraszamy na wyjątkowe warsztaty malarskie nad morze w Mielenku: 16-21 maja!

Kochasz malować? Chcesz rozwijać swoją pasje? To wydarzenie dla Ciebie. Zapraszamy miłośników sztuki na 6 dniowe warsztaty malarskie.

Moi drodzy takiego wydarzenia jeszcze nie było: warsztaty SPRAGNIENI SZTUKI pod okiem profesjonalistów, będziecie tworzyć dzieła sztuki i celebrować polski kunszt, ciesząc się nadmorskim klimatem tworząc w bryzie. SPRAGNIENI SZTUKI odbędą się w Baltin Hotel & SPA**** w nadmorskim Mielenku. Zapraszamy w dniach 16 maja - 21 maja 2021 roku. Rezerwacja miejsc: tel.: +48 660 700 505 / mail: rezerwacje@baltin.pl lub na stronie Baltin Hotel & SPA****. Ilość miejsc ograniczona.

Spragnieni-sztuki-Art-Vip-exspace-

Jesteś spragniony sztuki i chcesz rozwijać swoje malarstwo? Brakuje Ci czasu i potrzebujesz profesjonalnego wsparcia? Sześciodniowe warsztaty malarskie „Spragnieni Sztuki”. są właśnie dla Ciebie! To niepowtarzalna okazja, aby rozwinąć swoją pasję i tworzyć pod okiem profesjonalistów. Otrzymasz od nich cenne wskazówki jak zacząć. Poznasz wyjątkowych artystów, a przy okazji odpoczniesz, spędzając miło czas. Pomysł powstał z miłości do pasji!

Już wkrótce w hotelu Baltin w nadmorskim Mielenku odbędzie się niezwykłe wydarzenie zatytułowane „Spragnieni Sztuki”. Zapraszamy w dniach 16 maja - 21 maja. W trakcie pobytu w hotelu sztukę będzie można podziwiać, ale przede wszystkim nauczyć się jej od najlepszych. Będziecie tworzyć dzieła sztuki i celebrować polski kunszt, ciesząc się nadmorskim klimatem tworząc w bryzie.

Organizatorami Wydarzenia są ART VIP i Baltin Hotel & SPA****. Partnerami Honorowymi wydarzenia są: Helvetia Meble, Agnella, ONERIS, OR-STAL, KEGEL Machine, dottore, meloradio, CKM, Poznański Prestiż, biznesmeble.pl. Portal Exspace.pl, platforma promująca kreatywne przestrzenie, marki i dobry design, jest partnerem medialnym wydarzenia. #PatronatExspace

Artyści którzy będą Wam towarzyszyć: Ewa De Luca, Olga Bukowska, Tomasz Perlicjan, Juliusz Kegel, Michał Mąka, Krystyna Róż-Pasek, Nastazja Kuczyńska i Paweł Deska.

Połącz pasje z wypoczynkiem! Poznaj artystów warsztatów SPRAGNIENI SZTUKI.

Ewa De Luca

Ewa-de-Luca-Art-Vip_exspace

Ewa de Luca foto materiały prasowe Ewa de Luca

„ Moja droga do malarstwa była dość kręta. Życie nie zawsze układa nam się tak jakbyśmy chcieli, dlatego na początku zajmowałam się zupełnie innymi rzeczami… 12 lat temu, przyszedł jednak taki moment, kiedy siedząc w biurze, przed komputerem, w pewnym momencie zadałam sobie pytanie ”Co ja tu robię? Przecież, tak naprawdę, to nie jest to co chciałabym robić”. I wtedy coś pękło. Wracając do domu, kupiłam duży kawałek kartonu, ołówki ... i od tego się zaczęło. Bałam się pierwszej kreski, ale to tak jak z jazdą na rowerze – tego się nie zapomina. Rysowałam całą noc. Nad ranem, kiedy skończyłam powiedziałam do siebie: ”Teraz już wiem co chcę robić w życiu.” I tak moja pasja stała się moją pracą i sposobem na życie."

Ewa-de-Luca-Art-Vip_exspace

Ewa de Luca "Myśli stworzone" 170x140 foto materiały prasowe Ewa de Luca

Olga Bukowska

Olga-Bukowska-Art-Vip_exspace

Olga Bukowska foto materiały prasowe Olga Bukowska

„Moje twory artystyczne są przede wszystkim praca nad samą sobą. One zaczynają żyć swoim życiem w niewymierzonym formacie przestrzeni i same współgrają ze mną. W momentach zapomnienia podczas malowania dzieją się dziwne rzeczy i papier, czy płótno jak gdyby odzyskują wolność i niezależność ode mnie. Ja im w tym nie przeszkadzam. Nie narzucam swojego, nic nie wymagam. Po prostu leciutko popcham. Dalej niech się rozpędzają same. Bez granic, bez obaw, oddychając pełną klatką piersiową. Tak, jakby miały przed sobą cierpienie i piękno całego świata. Jakby miały same zostać odbiorcami cudzego bólu, słuchaczami czyichś myśli i pragnień. I jeśli przynajmniej jeden raz coś takiego się zdarzy, albo już się zdarzyło, napełni się sensem cała moja niełatwa droga do bycia artystą..."

Olga-Bukowska-Frida-Zamyslona-Art-Vip_exspace

Olga Bukowska "Frida Zamyślona" A4 akwarela foto materiały prasowe Olga Bukowska

Tomasz Perlicjan

Tomasz-Perlicjan-Art-Vip-exspace

Tomasz Perlicjan foto Jacek Mójta

Swoje emocje - znaki, gesty, zamyka w obrazie. Cechy za które podziwiam Tomasza, to wytrwałość i zaangażowanie! Twórca niesamowitych dzieł sztuki. Artysta, malarz emocje swoje przelewa na płótno! Penetrator Mistycznych Przestrzeni - zajmuję się deformacją rzeczywistości, malarstwem, video art , performance i scenografią.

Tomasz-Perlicjan-Art-Vip-exspace

Tomasz Perlicjan "3 Guziki w Cylindrach" 2007 r., 50 cm x 70 cm, akryl na płótnie foto Jacek Mójta

Juliusz Kegel

Juliusz-Kegel-Art-Vip_exspace

Juliusz Kegel foto materiały prasowe Juliusz Kegel

Malarstwo abstrakcyjne techniką 3D Od najmłodszych lat moje prace były nagradzane. Plastyka była moim ulubionym przedmiotem w szkole. Moje życie biegło zupełnie w innym kierunku, natomiast malarstwo, rysunek i różne struktury towarzyszyły mi zawsze. W każdej wolnej chwili uciekam w swój świat, relaksuję się przy tym. Chcę innym przekazać w jaki sposób postrzegam świat. Dla mnie jest on piękny, kolorowy, pełen cudownych zwierząt i roślin. Cieszy mnie gdy klienci przysyłają mi zdjęcia moich obrazów powieszonych w swoim domu. Moje prace były już kilkakrotnie wystawiane i nagradzane w Mediolanie.

Juliusz-Kegel-Art-Vip_exspace

Juliusz Kegel "11" 70x50 akryl na płótnie foto materiały prasowe Juliusz Kegel

Michał Mąka

Michal-Maka-Art-Vip-exspace

Michał Mąka foto materiały prasowe Michał Mąka

Urodził się w Kaliszu w 1989 r. Jest absolwentem studiów magisterskich na kierunku edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych na Wydziale Pedagogiczno-Artystycznym w Kaliszu Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Dyplom magistra zdobył w Pracowni Malarstwa prof. zw. Marka Zaborowskiego i dr Joanny Dudek, natomiast aneks z grafiki warsztatowej uzyskał w Pracowni Grafiki Warsztatowej dra hab. Macieja Guźniczaka. Zajmuje się malarstwem, grafiką warsztatową, muralem, fotografią, sztuką w przestrzeni miejskiej. 

Michal-Maka-Art-Vip-exspace

Michał Mąka „Dali III” 120x100 akryl, spray, ręcznie wycinane szablony na płótnie 2021 foto materiały prasowe Michał Mąka

Krystyna Róż-Pasek

Krystyna-Roz-Pasek-ROZA-art-and-design-Art-Vip_exspace

Krystyna Róż-Pasek foto materiały prasowe Krystyna Róż-Pasek

Urodzona w 1981r. w Gorlicach , absolwentka Liceum Sztuk Plastycznych w Tarnowie. W latach 2004-2009 studiowała na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, na Wydziale Architektury Wnętrz. Uczestniczka wielu wystaw indywidualnych i zbiorowych. Aktualnie mieszka i rozwija swoją twórczość w Krakowie. Należy do Związku Polskich Artystów Plastyków. W swojej działalności zajmuje się głównie malarstwem sztalugowym , tworząc autorskie obrazy. Obrazy olejne na płótnie charakteryzują mocne ekspresyjne kolory oraz faktura farby, nakładana przy użyciu szpachelki malarskiej. W malarstwie artystka przekazuje swoją pasję oraz umiejętność kreowania przestrzeni i kompozycji.

Krystyna-Roz-Pasek-Art-Vip_exspace

Krystyna Róż-Pasek „NIEZWYKŁOŚĆ” 40x50 olej na płótnie foto materiały prasowe Krystyna Róż-Pasek

Nastazja Kuczyńska

Nastazja-Kuczynska-Art-Vip_exspace

Nastazja Kuczyńska foto materiały prasowe Nastazja Kuczyńska

Absolwentka Uniwersytetu Kultury w Petersburgu na Wydziale Reżyserii sztuki teatralnej. Jak człowiek, który 7 lat poświęcił teatrowi zaczął malować? Wszystko jest bardzo proste: obserwacja i wyrażanie siebie, To właśnie poruszyło Anastazję do malowania. 10 lat szkoły muzycznej, jeździectwo, taniec, ale rysowanie było od dzieciństwa. Kiedy w 2017 wzięła ołówek, już nie mogła przestać. Portrety, akwarela, dalej na płótnie akrylem, malowanie dużych pomieszczeń. Ona chciała pokazać swoje wizje poprzez malarstwo, fakturę, kolory.

Kuczynska-Anastazja-„Stefani-100x100-akryl-na-plotnie

Nastazja Kuczyńska „Stefani" 100x100 akryl na płótnie foto materiały prasowe Nastazja Kuczyńska

Paweł Deska

Pawel-Deska-Portrety-Art-Vip_exspace

Pawel Deska foto materiały prasowe Paweł Deska

"Rysuję od 5 roku życia, czyli ponad 40 lat. Ołówek to był mój świat i jest nadal a z farbami i kolorami zacząłem zaprzyjaźniać się dużo później. Głównie wykonuje portrety i są to przede wszystkim kopie ze zdjęć, czyli coś odtwórczego. Czasami pojawiają się tez akty. I pomimo wielu lat rysowania, pracy na warsztatem , pojawiają się prace, które powinny zalec głęboko w szufladzie lub w koszu na śmieci. Przez te wszystkie lata nawet miałem wystawę moich portretów, która zapoczątkowała zlecenia i współprace z artystami polskiej sceny muzycznej. To fajne uczucie, kiedy portretowany jest zachwycony z efektów mojej pracy."

Pawel-Deska-Portrety-Art-Vip_exspace

Paweł Deska „MM” czarny długopis i czarny akryl na płótnie 100 x 100 cm foto materiały prasowe Paweł Deska

WARSZTATY "SPRAGNIENI SZTUKI"- INFORMACJA

Warsztaty  „Spragnieni Sztuki” będą odbywać się codziennie w sali konferencyjnej Baltin Hotel & SPA**** lub w plenerze w godzinach 12:00-15:00 / 15:00-18:00

Każdego dnia warsztaty poprowadzi dwóch artystów podejmujących inną tematykę zajęć.

Uczestnicy w całym tygodniu pracy dowiedzą się jak malować, jak zacząć, ABC malarstwa, rozwiną swoją pasję, poznają system pracy artystów i ich świat.

Uczestnicy projektu będą także codziennie otrzymywać wszystkie niezbędne artykuły do pracy. Do materiałów tych zalicza się: - płótna - farby - pędzle - kredki - bloki - ołówki - węgle.

MIEJSCE i KOSZT POBYTU

Miejsce: Baltin Hotel & SPA****

Spragnieni-sztuki-Art-Vip-Baltinspa-exspace

Termin: 16-21 maja 2021 roku

Koszt:

- 2 666,00 zł za osobę w pokoju jednoosobowym

- 1 891,00 zł za osobę w przy dwóch osobach w pokoju

Pobyt możesz zarezerwować tutaj

Cena zawiera:

  • nocleg w komfortowym pokoju
  • śniadania i obiadokolacje
  • Wi-Fi na terenie całego obiektu
  • zniżka do Spa 10%
  • zniżka do restauracji 10%
  • rabat 10% na kolejny pobyt w Baltin Hotel & SPA****

Ilość miejsc ograniczona

Rezerwacja miejsc:

tel: +48 660 700 505

mail: rezerwacje@baltin.pl

lub na stronie Baltin Hotel & SPA****

Warsztaty „Spragnieni Sztuki”: Facebook | Linkedin | TikTok

Zdjęcia materiały prasowe ART VIP, materiały prasowe artystów

________________

ART VIP

Galeria sztuki ART VIP w Poznaniu oferuje sprzedaż i czasowy wynajem dzieł sztuki (malarstwo, grafika, rzeźba, fotografia) od wybranych polskich artystów. Jako galeria sztuki współczesnej w szczególny sposób chcemy docenić pracę wybitnych twórców. Artystyczną działalność ART VIP cechuje wysoki profesjonalizm. Troszczymy się o spójny wizerunek klientów oraz wysokiej jakości obsługę. To jedyne tego typu miejsce w Poznaniu, gdzie można poznać słynne obrazy, a później umieścić je na ścianie we własnym domu czy w siedzibie przedsiębiorstwa. Oferowany wynajem pozwolił nam na stworzenie przestrzeni, która przypomina najlepszy sklep z obrazami. Kolekcja ART VIP nadaje wnętrzom elegancji, indywidualność, jak i odświeża je oraz zapewnia niezwykłe doznania wizualne. Galerie malarstwa cieszą się w ostatnim czasie coraz większą popularnością ze względu za zainteresowanie społeczeństwa sztuką współczesną. To dziedzina warta lepszego poznania – a wynajem obrazów w naszej galerii z pewnością przyczynia się do propagowania kultury.

+ ART VIP website

marketing_wystawienniczy_exspace

 

wizytówki

Komentarze:

loading
Super pomysł!
skomentowany przez    Ewa    05 maja 2021, 13:58 obserwuj post
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.