AEROFOTO KACZMARCZYK

AEROFOTO KACZMARCZYK

Adres: Polska
Telefon: +48 604 41 63 49
Adres e-mail: aerofotopoczta@gmail.com

Info

Jesteśmy firmą oferującą najwyższej jakości zdjęcia lotnicze. AEROFOTO-KACZMARCZYK od 2005 roku wykonuje zdjęcia lotnicze na terenie całej Polski. Zdjęcia wykonujemy profesjonalnymi lustrzankami firmy nikon i najlepszymi obiektywami tej samej firmy. Pliki nagrywane są w formatach, umożliwiających zaawansowaną edycję i drukowanie obrazów w dużych rozmiarach. Na każdym zdjęciu mogą zostać zapisane dane gps. Współpracujemy z największymi firmami i instytucjami w Polsce. Zainteresowanym podmiotom umożliwia się zakup zdjęć z archiwum firmy AEROFOTO-KACZMARCZYK. Gwarantujemy realizację zlecenia na najwyższym poziomie. Zapraszam.

Nagrody i wyróżnienia

Publikacje
album autorski Marka Kaczmarczyka
NAD DACHAMI POZNANIA

Wybrani Klienci

Klienci
UM Poznań UMiG z terenu całej Polski A2Strada Sp. z o.o. AK-BUD KURANT sp. j. Atlas Sp. z o.o. Aquanet S.A. Autostrada Wielkopolska S.A. AVK Polska Sp. z o.o. Bridgestone Polska Sp. z o.o. Kompania Piwowarska S.A. Cembrit S.A. EXIDE TECHNOLOGIES S.A. (Centra) CLIP Logistics Sp. z o.o. Colas Polska Sp. z o.o. Colas Kruszywa Sp. z o.o. Elektro-Klim Przemysław Wawrzyńczyk Elektromontaż Poznań S.A. EURO Poznań 2012 Sp. z o.o. inne

inne z tej kategorii:
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.