Wizytówki

Reklama

<POWRÓT

na każdy temat

APPO

Dane Teleadresowe
 • SIEDZIBA FIRMY:
  ul. Karlikowska 9
  83-330 Borkowo k. Żukowa

  PRACOWNIA:
  ul. Spokojna 11/19
  81-549 Gdynia

APPO

Adres: Spokojna11/10, 81-549 Gdynia, Polska
Telefon: 668-115-014
Strona WWW: www.appo.com.pl
Adres e-mail: biuro@appo.com.pl

Info


APPO to nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się pracownia projektowania zieleni. Projektujemy w oparciu o trzy istotne dla nas zasady: ekologię, estetykę oraz funkcjonalność. Na przestrzeni kilku lat działalności stworzyliśmy kilkadziesiąt różnorodnych projektów, począwszy od ogrodów podmiejskich po nowoczesne założenia zieleni komercyjnej. Specjalizujemy się w kreowaniu prostych, geometrycznych kompozycji, z uwzględnieniem nowoczesnych rozwiązań technicznych. W każdej realizacji dbamy o aspekty ekologiczne; stosujemy: nowoczesne systemy automatycznego nawadniania, optymalizujące zużycie wody, energooszczędne żarówki w elementach świetlnych, w ogrodach przydomowych eko sady, ekologiczne ogródki warzywne oraz zielne, na organiczne odpady kompostowniki. Staramy się aby projektowana przez nas zieleń była nie tylko elementem estetycznym lecz stanowiła wartość dodaną każdej inwestycji.


W 2012 roku działalność APPO poszerzona została o projektowanie donic oraz mebli. Ideą powstania linii produktów APPO projekt jest wprowadzenie zieleni do wnętrz (lecz nie tylko) w nowej formie. W trzonowym katalogu produktów znajdują się m.in.: nietypowe donice drewniane, stoły i ławy, zielone ścianki działowe oraz pojemniki na zioła.

Projekty:
Agnieszka Durlik
+48 668 115 014

Sprzedaż donic:
Tomasz Koper
+48 794 374 822


inne z tej kategorii:
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.