Wizytówki

Reklama

<POWRÓT

na każdy temat

Winosfera

Winosfera

Adres: Chłodna31, 00-867 Warszawa, Polska
Telefon: 22 526 25 00
Strona WWW: www.winosfera.pl
Adres e-mail: chlodna31@winosfera.pl

Info


Spotkania biznesowe, kameralne eventy, sesje fotograficzne, konferencje czy wystawy w klimatycznej scenerii.

Chłodna 31 w Warszawie, przy ulicy Chłodnej 31.

Przestrzeń artystyczna w centrum Warszawy, otwarta na współpracę ze środowiskami twórczymi i biznesem.

Galeria Chłodna 31 funkcjonuje w pełnym wymiarze od marca 2013 roku, zapraszając do współpracy artystów, fotografów, projektantów mody oraz firmy, zainteresowane możliwością wykorzystania nietuzinkowego wnętrza dla celów promocyjnych i biznesowych.

Chłodna 31 dysponuje ciekawymi rozwiązaniami dla biznesu. W pełni wyposażona sala konferencyjna umożliwia profesjonalną organizację spotkania biznesowego dla maksymalnie 60 osób. Sąsiadująca sala kinowa „KINA CZARY” stwarza możliwość zintegrowania tych dwóch pomieszczeń na łączone konferencje, bankiety, imprezy firmowe i inne eventy.

Chłodna 31 to inicjatywa Winosfery. W myśl projektu – jak mówią właściciele i pomysłodawcy inicjatywy - rozwijany jest zamysł szerzenia kultury w różnych jej aspektach. „Where Wine Meets Culture” – w tym haśle zawiera się cała idea przedsięwzięcia. I tak w Warszawie przy ulicy Chłodnej możemy nie tylko skosztować wybornego wina, ale też zatrzymać się na seans w kinie studyjnym czy obejrzeć wystawę w galerii.


inne z tej kategorii:
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.