Wizytówki

Reklama

<POWRÓT

na każdy temat

Husarska

Husarska

Adres: Basztowa17 , 31-143 Kraków, Polska
Telefon: +48 (12) 307 09 30
Strona WWW: www.husarska.pl
Adres e-mail: biuro@husarska.pl

Info

Dostarczamy indywidualne rozwiązania na przemysłową skalę. Od opracowania koncepcji, przez prototypowanie, do wdrożenia rynkowego z pełnym przygotowaniem marketingowym oraz strategicznym.

Dzięki doskonale współpracującemu zespołowi ekspertów z różnych dziedzin, znajdujemy rozwiązanie dla każdego wyzwania naszych klentów. Dowodzą tego nasze wdrożenia i produkty, dostępne w sklepach i prywatnych kolekcjach na całym świecie.

Projektujemy:

produkt – od założeń projektowych aż do wdrożenia, zawsze w oparciu o badania, ankiety i oczekiwania grupy docelowej. Nasze produkty wielokrotnie doceniono nagrodami, m.in. przyrządy ćwiczeniowe (hantle, piłki oraz fitballs) dla Apus Sports czy robot rehabilitacyjny Luna EMG.

meble i wyposażenie wnętrz – wykorzystujemy najlepsze materiały, łączymy wiedzę z emocjami, czerpiemy z klasyki i testujemy innowacje. Jadwiga Husarska-Sobina ma na swoim koncie 50 krzeseł, które prezentowane były m.in. podczas Salone del Mobile Milano i są dostępne w ofercie takich marek jak Paged.

Polecamy [VIDEO] filozofia gięcia drewna - krzesło ALDO. Aldo to zaprojektowana dla marki Paged najnowsza kolekcja Husarska Design Studio, składająca się z krzesła i hokera.

opakowania – za cel stawiamy sobie takie projekty, które podniosą sprzedaż danego produktu i na długo pozostaną w pamięci klienta.

stoiska targowe – nasi projektanci i konstruktorzy tworzą w pełni funkcjonalne i oryginalne systemy wystawiennicze. Nasze stoiska można było oglądać podczas prestiżowych targów Fibo Cologne, Fit-Expo Poznań czy Isaloni w Mediolanie.

wnętrza – umiejętnie łączymy wymagania klientów z zaskakującymi rozwiązaniami. Stworzyliśmy m.in. projekt dziecięcej bawialni Akukuu.

Działamy dla takich branż jak: wystawiennicza, fitness, meble, medycyna oraz produkty dziecięce.

 

 

Nagrody i wyróżnienia

2016must have
Kolekcja krzeseł Aldo dla Paged
Łódź Design Festival 2016
2015Śląska Rzecz
Luna EMG
2015Dobry Wzór
Hantle winylowe Helium i obciążenia olimpijskie Mercury
2015Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich
Sztanga SpaceBar dla Apus Sports
2012Śląska Rzecz
Krzesło Bumerango
2012must have
Krzesło Polonia Paged
Łódź Design Festiwal 2012
2011Dobry Wzór
Krzesło Xchair dla Paged
2009Make Me
Siedzisko Pasedo
Łódź Design Festiwal 2009
2009Dyplom od Minister Zdrowia RP Ewy Kopacz
Projekt kolorystyki śmigłowca Eurocopter 135
2007Design Boom
Finalista, lampa Transfigurative

inne z tej kategorii:
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.