Wizytówki

Reklama

<POWRÓT

na każdy temat

LUULU DESIGN

LUULU DESIGN

Adres: Władysława IV 28, 81-361 Gdynia, Polska
Telefon: +48 790 790 563
Strona WWW: www.luulu.pl
Adres e-mail: biuro@luulu.pl

Info

 

LUULU DESIGN SP Z O. O.

PRODUCENT wiodącej marki luksusowych łóżeczek uważanych za jedne z najdroższych i najbardziej prestiżowych na świecie.

PROJEKT ŁÓŻECZEK Luulu powstał z myślą o wcześniakach. Łóżeczko Luulu to niejako gondola, w której dziecko czuje się jak w łonie matki. Co ważne, łóżeczko ma specjalnie dopasowaną wysokość i jest w pełni mobilne, dzięki czemu z łatwością można przemieścić je w każdy zakątek domu. 

WNĘTRZE ŁÓŻECZKA wyściełają wyjątkowo delikatne materiały. Zastosowano tu bowiem wysokiej jakości skórę, sprowadzaną z Włoch. Taką samą można znaleźć we wnętrzu luksusowego auta sportowego marki Maserati. Materac łóżeczka jest wysoce elastyczny, całkowicie naturalny, ekologiczny i hypoalergiczny. Warto dodać także, że pikowane wnętrze okraszono kryształkami Svarowskiego.

Co ważne, łóżeczko wykonane zostało z uwzględnieniem wszelkich obowiązujących norm i atestów. 

Obecnie w naszej kolekcji znajdują się trzy rodzaje łóżeczek - BIAŁE, CZARNE i ZŁOTE. To ostatnie posiada unikalne złocenia wykonane 24- karatowym złotem. Przy jego produkcji zastosowano długotrwałą, ręczną technikę złocenia, trwającą każdorazowo blisko dwieście godzin. 

KOLEKCJA LUULU stanowi prestiżowy element dekoracyjny każdego nowoczesnego wnętrza od salonu po pokoik dziecięcy. Dzięki Luulu Twoja Pociecha poczuje się bezpiecznie i zaśnie kojącym, zdrowym snem, a Ty uzyskasz piękną i użyteczną ozdobę swojego domu, która może być zawsze blisko Ciebie.

Łóżeczka Luulu [VIDEO]
Łóżeczka Luulu Black [VIDEO]
Łóżeczka Luulu Gold [VIDEO]


inne z tej kategorii:
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.