Wizytówki

Reklama

<POWRÓT

na każdy temat

VASCO

Dane Teleadresowe
  • VASCO GROUP
    ul. Jaworzyńska 295
    59-220 Legnica

VASCO

Adres: Jaworzyńska295, 59-220 Legnica, Polska
Telefon: +48 76 850 83 90
Strona WWW: https://vasco.eu/pl
Strona WWW: www.vascoart.pl

Info

 

VASCO GROUP jest wiodącym producentem ekskluzywnych grzejników dekoracyjnych, grzejników łazienkowych, systemów wentylacyjnych oraz inteligentnych systemów zarządzania ogrzewaniem i rekuperacją w domach, gwarantując idealną synergię między komfortem, estetyką, zdrowiem i ekologią.

Zróżnicowana oferta VASCO Group doskonale spełnia oczekiwania i potrzeby najbardziej wymagających klientów dostarczając grzejniki do każdego typu pomieszczeń, o różnorodnym przeznaczeniu, właściwościach i wyglądzie – od panelowych, przez konwektorowe, aż po ekskluzywne grzejniki dekoracyjne.

Jakość, design, funkcjonalność grzejników, a przede wszystkim zadowolenie Klientów z oferty VASCO Group są podstawowymi priorytetami dla producentów VASCO Group, co w konsekwencji potwierdzają przyznawane przez polskie i światowe instytucje certyfikaty, atesty oraz inne nagrody.

Systemy wentylacyjne VASCO SILENT VENTILATION są wynikiem wieloletnich badań i rozwoju. Zapewniają one optymalną kontrolę jakości powietrza w każdym obszarze życia i pracy. Ciche i gwarantujące maksymalną oszczędność energii.

VASCO Group obejmuje takie marki jak: Brugman, Dura, Imperial, Superia, Thermic, Thor, Vasco.


inne z tej kategorii:
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.