Wizytówki

Reklama

<POWRÓT

na każdy temat

Nizio Home

Dane Teleadresowe
  • Nizio Home
    ul. Krzeszowska 47
    23-400 Biłgoraj
    Polska

Nizio Home

Adres: Krzeszowska47, 23-400 Biłgoraj, Polska
Telefon: +48 531 631 535
Strona WWW: www.niziohome.pl
Adres e-mail: biuro@niziohome.pl

Info

 

Nizio to polska, rodzinna firma z tradycjami sięgającymi 1959 roku. Głównym obszarem działalności jest produkcja ekskluzywnych mebli z litego drewna, w szczególności mebli do pokoi dziecięcych i młodzieżowych. W ofercie Nizio obok kołysek, łóżeczek i przewijaków znajdziemy również eleganckie drewniane szafki nocne, komody, regały, szafy, stoły, biurka, toaletki, domki dla lalek, wieszaki, kufry, krzesła i fotele bujane.

Wszystkie meble wykonywane są od podstaw, tradycyjnymi metodami, z zachowaniem najwyższej staranności i dbałości o detal. W swojej działalności firma Nizio wykorzystuje naturalne drewno pochodzące z certyfikowanych źródeł.

Chcąc zachować najwyższy standard jakości doświadczeni rzemieślnicy czuwają nad wszystkimi etapami produkcji, od zamówienia, przez projekt, wykonanie i kontrolę jakości, aż po transport oraz montaż.

Siedziba firmy mieści się w Biłgoraju, sprzedaż prowadzona jest drogą internetową: www.niziohome.pl


inne z tej kategorii:
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.