Wizytówki

Reklama

<POWRÓT

na każdy temat

MS więcej niż OKNA

Dane Teleadresowe
  • MS więcej niż OKNA
    ul. Portowa 16
    76-200 Słupsk

MS więcej niż OKNA

Adres: Portowa16, 76-200 Słupsk, Polska
Telefon: +48 59 84 85 730
Strona WWW: www.ms.pl
Adres e-mail: info@ms.pl

Info

 

MS więcej niż OKNA produkcją stolarki zajmuje się od roku 1993. Kolejne lata to okres doskonalenia produktów i dynamicznego rozwoju. Dziś Grupę MS tworzą 2 wyspecjalizowane przedsiębiorstwa ze 100% polskim kapitałem, zatrudniające blisko 500 pracowników.

W Grupie MS stawiamy na termoizolację, statykę, izolacyjność akustyczną, design, a także racjonalną gospodarkę odpadami (wszystkie odpady przekazujemy do recyklingu). Produkujemy okna w najnowszych technologiach PVC: wielokomorowe profile 73, 76 i 82 mm. W ofercie mamy również rolety i żaluzje fasadowe, stolarkę aluminiową, a także drzwi wejściowe w bogatej gamie wypełnień. Dużą popularnością cieszą się rozwiązania tarasowe MS – zwłaszcza drzwi podnoszono-przesuwne Patio HST 82 i Patio HST 76 „fast assembling” z unikalną technologią montażu na budowie. Ważnym elementem oferty są szyby zespolone. Produkujemy je w oparciu o najnowsze technologie termiczne, realizowane na zautomatyzowanych liniach produkcyjnych. Pozwala to nam zaoferować w standardzie szybę dwukomorową SUPERtermo® o Ug=0,5 W/m2K.

Chcemy, aby nasze produkty były coraz lepsze, dlatego współpracujemy z najważniejszymi jednostkami naukowo-badawczymi m.in. Instytutem Techniki Budowlanej, Polskim Instytutem Budownictwa Pasywnego, Związkiem Polskie Okna i Drzwi, Uniwersytetem w Trondheim i Instytutem Badań nad Stolarką Otworową w Rosenheim. Sami też prowadzimy badania, a nasi specjaliści nieustannie pracują nad innowacjami, które stają się wyróżnikami na rynku. To oni stworzyli technologię Wzmocnień Termicznych MS, szybę SUPERtermo czy metodę pozwalająca łączyć naroża ram i skrzydeł pod kątem prostym zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sieć dystrybucji Grupy obejmuje ponad 250 krajowych i zagranicznych salonów sprzedaży. Eksportujemy m.in. do krajów Europy Zachodniej, Stanów Zjednoczonych i Kanady. Współpracujemy z profesjonalistami, co gwarantuje naszym Klientom wysoki standard i kompleksową obsługę. Profesjonalny montaż Autoryzowanego Partnera Handlowego pozwala na wydłużenie gwarancji z 5 do 7 lat.


inne z tej kategorii:
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.