Wizytówki

Reklama

<POWRÓT

na każdy temat

OMNI-ART

Dane Teleadresowe
  • OMNI-ART
    ul. Elektronowa 16
    94-103 Łódź
    Budynek "Bastex" - 1 piętro

OMNI-ART

Adres: Elektronowa16, 94-103 Łódź, Polska
Strona WWW: www.omniart.com.pl
Adres e-mail: omniart@toya.net.pl

Info

 

Jesteśmy firmą z Łodzi zajmującą się wystawiennictwem targowym już od 1991 roku. Działamy na terenie całej Polski i Europy.

Doświadczenia zdobywane na przestrzeni lat pozwalają nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Kreatywność naszych projektantów pozwala na tworzenie nowatorskich i niepowtarzalnych propozycji. Propozycji, które nasi w pełni profesjonalni pracownicy z powodzeniem wcielają w życie. Z roku na rok wzbogacamy naszą ofertę, oprogramowanie oraz park maszynowy. Pozwala nam to na projektowanie i realizację wysoce zaawansowanych technologicznie stoisk oraz bycie konkurencyjnymi na rynku krajowym i międzynarodowym.

Oprócz zabudowy targowej oferujemy także aranżację wnętrz sklepowych, zabudowę eventów, wolnostojące stoiska informacyjne i materiały POS.

Współpracę z klientem prowadzimy z ogromną starannością na każdym etapie zaczynając od profesjonalnego projektu, kończąc na opiece podczas targów oraz po ich zakończeniu. W zakres naszych usług wchodzi także transport wraz z całą logistyką, montaż i demontaż stoiska, magazynowanie elementów zabudowy oraz wynajem sprzętów AGD i RTV.

Oprócz niestandardowych, personalizowanych stoisk, oferujemy naszym klientom zabudowy modułowe, systemowe oraz piętrowe. Pozostajemy w bliskiej współpracy między wiodącymi producentami systemów wystawienniczych oraz z dostawcami materiałów i komponentów stoisk. Dysponujemy zabudową oktagonalną białą, systemami rampowymi  „TRISTAR” i "Quadro " oraz systemem „MAXIMA LIGHT”. Konstrukcje zabudowy niestandardowej budujemy na płytach MDF, GK, OSB oraz PMMA.

Nasze kompleksowe zabudowy targów, wnętrz sklepowych i standów zapewnią Państwu zaprezentowanie swoich produktów na najwyższym poziomie. Zaprojektujemy i zrealizujemy nowoczesne, wysoko zaawansowane technologicznie stoisko, dzięki któremu Państwa produkty będą się wyróżniać na tle innych i pozwolą pozyskać nowych klientów.


inne z tej kategorii:
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.