Reklama

53. edycja StandOUT. Paperworld 2018 i Christmasworld 2018

Inne konkursy z tej kategorii
Organizator:
Exspace.pl

Partnerzy:
Messe Frankfurt Przedstawicielstwo w Polsce Piotr Łukaszewicz.
www.targifrankfurt.pl

HOMESQUARE - Portal poświęcony wzornictwu, architekturze, aranżacji wnętrz i ogrodów
www.homesquare.pl

Agencja Public Relations OKK
www.okkpr.pl

Signs.pl: Portal polskiej reklamy wizualnej
www.signs.pl

Nagrody:
Dyplomy dla trzech Firm z największą ilością punktów każdych targów osobno

Dyplomy dla Laureatów Wyróżnień Honorowych

Wyniki:
21.02.2018

Kontakt:
zakończony
06.02.2018 - 20.02.2018

[EN] Conscious communication of company competences and standing out through strengths are crucial practices for exhibitors participating in fair events. Exspace.pl supports exhibitors by StandOUT. – a plebiscite in which are selected fair booths with outsianding architecture and design standards of exhibition sector. The purpose of StandOUT. is to promote Polish companies, which stand out during the biggest fair events in Europe and all over the world, by presenting their brands outstandingly. Each booth can be assigned points [1-5] with 5 being the highest rating. Voting ends 20 February 2018.

Vote for your favourite nominees and decide the People's Vote!

StandOUT. Paperworld 2018 i Christmasworld 2018

[PL] Rozpoczęło się głosowanie w StandOUT. Paperworld 2018 i Christmasworld 2018 - plebiscycie na stoiska, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej. Celem StandOUT. jest promocja polskich firm, których prezentacje marek i produktów wyróżniają się na największych imprezach wystawienniczych w Europie i w Polsce. Swoje typy można wybierać do 20 lutego 2018 r.

To już pięćdziesiąta trzecia edycja Plebiscytu, organizowanego przez portal Exspace.pl od 2012 roku. Fakt, że plebiscyt odbywa się wirtualnie sprawia, że grono głosujących jest bardzo zróżnicowane branżowo i daleko wykracza poza temat danej wystawy. W dotychczasowych pięćdziesięciu dwóch edycjach zaprezentowano ponad 2 000 stoisk, które odwiedziło ponad 125 000 wirtualnych odwiedzających. Dzięki StandOUT. udział w targach to nie jednorazowe odwiedziny stoiska. To możliwość powracania do wizerunku marki i oferty produktowej wielokrotnie.

Do StandOUT.  Paperworld 2018 i Christmasworld 2018 architekci współpracujący z portalem Exspace.pl zaprosili 44 polskich wystawców Paperworld 2018 i Christmasworld 2018, targów odbywających się we Frankfurcie na Menem w styczniu 2018 roku

Każdemu stoisku można przydzielić punkty [1-5], gdzie [5] jest najwyższą notą. Swoje typy można wybierać do 20 lutego 2018 r.

Zagłosuj na swoich ulubionych nominowanych!

Partnerem wydarzenia są Messe Frankfurt Przedstawicielstwo w Polsce Piotr Łukaszewicz.

Regulamin Konkursu >>>

© Exspace

----------------------

Partner StandOUT. Paperworld 2018 i Christmasworld 2018

 Targi Frankfurt, Przedstawicielstwo w Polsce Piotr Łukaszewicz, Warszawa

www.targifrankfurt.pl

------------------------

Patronat medialny

 

Agencja Public Relations OKK
www.okkpr.pl

Signs.pl
www.signs.pl

-----------------

Targi Paperworld i Creativeworld, które odbyły się w dniach 27 - 30.01.2018 we Frankfurcie nad Menem, to szeroka oferta artykułów biurowych i szkolnych, materiałów dla grafików oraz artystów, opakowań ozdobnych, wstążek i serwetek, kalendarzy, oraz biurowej galanterii skórzanej, a także materiałów eksploatacyjnych i akcesoriów do drukarek, kopiarek i pozostałych urządzeń biurowych

Targi Christmasworld i Floradecora, które odbyły się w dniach 26 - 30.01.2018 we Frankfurcie nad Menem, to najważniejsza w roku data w kalendarzu zamówień w międzynarodowej branży dekoracji świątecznych i okolicznościowych.

3,023 wystawców z 69 krajów zgromadziły łącznie targi Paperworld 2018, Creativeworld 2018, Christmasworld 2018 i Floradecora 2018, wśród których było 85 firm z Polski

Organizatorem plebiscytu StandOUT. jest portal Exspace.pl będący kompendium wiedzy na tematy związane z szeroko pojętą branżą wystawienniczą.

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego konkursu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.