Wizytówki

Reklama

Projektanci dla NOTI

Projektanci dla NOTI

Specjalizacje
  • Pracownia projektowa
Firma
  • Meble NOTI
Strona WWW
Facebook
Adres e-mail
Telefon
  • +48 61 89 66 480
    fax. +48 61 89 66 481
Adres
  • Sowia 19
  • 62 -080 Tarnowo Podgórne
  • Polska

Info

Firma Noti powstała w 2005r. z pasji do nowoczesnego wzornictwa i 30-letniego doświadczenia biznesowego właściciela fabryki mebli biurowych Balma SA, Ryszarda Balcerkiewicza. To marka mebli wypoczynkowych produkowanych w Polsce, która konsekwentnie trzyma się motta: „Po pierwsze DESIGN”….

Noti współpracuje z najlepszymi polskimi projektantami. Kolekcje mebli tworzą m.in.: Piotr Kuchciński, Tomasz Augustyniak, Mikołaj Wierszyłłowski, Renata Kalarus, Tomek Rygalik, Jerzy Langier, Grzegorz Niwiński, Jerzy Porębski, Dorota Koziara. Noti to meble o nowoczesnej, prostej i eleganckiej formie, funkcjonalne i trwałe, do kreowania przestrzeni mieszkalnych, biurowych i hotelowych. Marka stawia na indywidualizację kolekcji, wysokiej jakości tkaniny obiciowe (Alcantara, Kvadrat, wełny, skóry, kolekcja tkanin Designers Guild).

Noti wspiera rozwój polskiego wzornictwa. Współpracuje m.in. z Uniwersytetem Artystycznym w Poznaniu organizując warsztaty i konkursy dla młodych projektantów. Zwycięskie projekty mają szansę na wdrożenie do produkcji przykładem mogą być obecne w ofercie siedziska Bouli lub fotele Comfee zaprojektowane przez studentów. Firma bierze udział w imprezach promujących design - Łódź Design Festival, Arena Design,Gdynia Design Days oraz zagranicznych Salone Internazionale del Mobile, DMY Berlin, 100% Design Londyn.

Noti jest zdobywcą licznych nagród m.in.:

Red Dot Product Design Award 2014 (Clapp)

Interior Innovation Award Selection 2014 (Teddy Bear)

Top Design Award 2013

wyróżnienie Must Have 2011, 2012, 2013

wyróżnienie Honourable Mention 2009 w konkursie Red Dot Design Award

Złote Medale Targów Poznańskich 2006, 2008

GODŁO PRODECO 2005 i 2006

nagroda Elle Decoration


inne z tej kategorii:
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.