Wizytówki

Reklama

KASIA ORWAT home design

KASIA ORWAT home design

Specjalizacje
  • Pracownia projektowa
Firma
  • KASIA ORWAT home design
Baza firm
Facebook
Strona WWW
Facebook
Adres e-mail
Telefon
  • 517 979 848
Adres
  • Tylne Chwaliszewo 23
  • Poznań
  • Polska

Info

Interior Stylist - Space & Furniture Designer

---- "It's easier for me to show you, not to tell you." - Brian Ferry

Coś co kiedyś wydawało się LUKSUSEM - dziś staje się PRAGMATYCZNYM ROZWIĄZANIEM. Praca z projektantem nie jest ekstrawagancją - to gwarancja profesjonalnego podejścia do projektu wnętrza i przestrzeń dopasowana do indywidualnych potrzeb.

Z projektantem oszczędzasz, ponieważ masz pewność zoptymalizowanych wydatków na całość inwestycji - projektant skrupulatnie pilnuje przeznaczonego budżetu i podejmuje jedynie słuszne decyzje oraz dokonuje trafnych wyborów.

Klient może również liczyć na rabaty na materiały i wyposażenie oraz na współpracę ze sprawdzonymi i wyspecjalizowanymi wykonawcami.

KASIA ORWAT home design to zespół profesjonalistów, którzy ze swoim doświadczeniem, wiedzą i dobrym gustem podchodzą indywidualnie do każdego projektu.

Z KASIA ORWAT home design masz pewność, że Twoje wnętrze będzie unikatowe, funkcjonalne i ładne - dopracowane w szczególe. Zaprojektowane z Tobą i dla Ciebie.

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ prywatnych i użyteczności publicznej \
KONSULTACJE WNĘTRZARSKIE \
projektowanie produktu\mebla \
METAMORFOZY WNĘTRZ \ HOME STAGING \
stylizowanie, aranżowanie sesji produktowych i wnętrzarskich.


inne z tej kategorii:
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.